760 Shares 5641 views

Aktor Dzhastin Kirk: biografia, zdjęcia. Większość filmów i seriali TV

Dzhastin Kirk – utalentowany amerykański aktor, którego istnienie publiczność nauczyłem dzięki serii „Anioły w Ameryce”. W tym dramatycznym serialu on wykonany obraz młodego homoseksualisty Prior Walter, który cierpi na nieuleczalną chorobę. 47 lat, Justin zdołał zagrać w około 50 filmach i serialach telewizyjnych. Co jeszcze możesz nam powiedzieć o tym człowieku?

Dzhastin Kirk początkowy sposób

Wykonawca homoseksualnej Pryor urodził się w stanie Oregon, jest radosne wydarzenie w maju 1969 r. Dzhastin Kirk urodził się w nietypowej rodziny. Jego ojciec, aktor wystąpił w filmach dla dorosłych, a jego matka pojawiła się w tanich barach.

Zainteresowanie aktorstwem pokazał chłopcu w wieku siedmiu lat. Zadebiutował w szkolnej sztuce „kredowego koła”, zdobywając poklask całej widowni. Do czasu ukończenia studiów, nie miał wątpliwości, że jego zawód będzie połączony ze światem kina.

Pierwsze sukcesy

Po ukończeniu szkoły średniej, Dzhastin Kirk przeniósł się do Nowego Jorku i zaczął chodzić na lekcje aktorstwa. Jego pierwszym osiągnięciem był udział w Broadway grać danym dniu. Następnie początkujący aktor odegrał kluczową rolę w produkcji „Miłości! Valor! Współczucie!”. Na utalentowany facet pojawił pierwszych fanów, ale wciąż marzył o filmach.

Po raz pierwszy Dzhastin Kirk był na planie w 1995 roku. Zagrał w jednym z odcinków projektu telewizyjnego „News of New York”. Następnie początkujący aktor grał nieznaczące role w kilku programach telewizyjnych, na przykład, w serialu „Law & Order: Special Victims Unit” on wykonany obraz Erika Plammera. Potem udało mu się przyciągnąć uwagę widzów do swojej roli Bartłomieja w serialu „Jack i Jill”, opowiada historię bardzo nietypowy parę relacji.

„Anioły w Ameryce”

Dzhastin Kirk – aktor, który stał się gwiazdą dzięki mini-serialu „Anioły w Ameryce”. młodzi partnerzy człowiek na planie było wiele gwiazd filmowych, takich jak Al Pacino, Meril Gazy. Teleproject Mike Nichols zdobył 5 "Golden Globe", otrzymał kilka nominacji do "Emmy".

W serii „Anioły w Ameryce”, Justin zawarte wizerunku homoseksualnej Prior Walter, pochodzącej z arystokratycznej rodziny. Bohater powoli umiera z powodu AIDS, narkotyki spożywcze siebie, zrywa z chłopakiem, który przestraszy okropności choroby. Wydawałoby się, że koniec tej historii jest jednak oczywiste, postać zaczyna słyszeć głosy anielskie mówiąc mu o jego przeznaczenia. Pryor będzie nowy prorok, który zbawi swój kraj z wielką katastrofę.

Justin nie było łatwo przyzwyczaić się do roli człowieka skazanego na śmierć. W ramach przygotowań do roli, nawet rozmawiałem z ludźmi, którzy faktycznie mają AIDS.

Filmów i seriali

Dzięki „Anioły w Ameryce” stał się popularny aktor Dzhastin Kirk. Filmy i seriale telewizyjne z jego udziałem zaczęły coraz częściej pojawiać. Jego druga rola w rolach głównych, „Pryor Walter” wykonana w serialu „Weeds”. Telenowela opowiada gospodyni domowa Nancy, która traci męża-żywiciela rodziny i zaczyna sprzedawać marihuanę, aby zarobić na życie. Justin zawarte wizerunek brata zmarłej żony Nancy, jego bohater Andy – leniwe, egoistycznej i seksualnego maniaka. bohater Kirka lubiany przez publiczność, więc obecna we wszystkich porach rankingu serii.

"Ostatnia szansa", "flanelowe piżamy", "Ask the Dust", "Elektra Luxx", "wampir" – filmy, w których aktor zagrał rolę jasne. Znamienny jest również komedia „Puccini dla początkujących”, w którym grał Justin członek Philip nietypowy trójkąt miłosny. Philip dostaje romans z lesbijką, która wkrótce zacznie się zmieniać go z własnej byłą dziewczyną.

W ostatnich latach aktor często działał w dramatach niż w filmach. Można go zobaczyć w serialu „Sosna”, „Manhattan”, „Wanted”, „Punkt zwrotny w historii”, „Tyrant”, „Ty -. ucieleśnieniem wice” W 2017 roku, oczekiwane dramat „Plemiona Palos Verdes”, w którym grał rolę pomocniczą.

Życie za kulisami

Dzhastin Kirk, którego zdjęcia można zobaczyć w artykule, nie lubi, aby omówić swoje osobiste życie z obcymi, nie chcąc mówić na ten temat podczas rozmowy z dziennikarzami. Aktor, który w tym roku obchodzi 48 lat, nigdy nie był żonaty. Nic dziwnego, że są uporczywe pogłoski o jego orientacji seksualnej, nie potwierdzić lub zaprzeczyć urzędnik.