851 Shares 3175 views

Jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się, jak tworzyć aplikację dla „Android”?

System operacyjny o nazwie Android, jest stosunkowo nowy. W związku z tym można powiedzieć, że jego funkcje nie są w pełni zrozumiałe, a nie wszyscy użytkownicy jej „szacunku”. Jednak należy zauważyć, że szybkość systemu operacyjnego pozwala zaoszczędzić czas i zasoby. Na urządzeniu mobilnym z systemem taką powłokę, można zrobić prawie wszystko, co można zrobić na zwykłym komputerze.

Jak utworzyć aplikację dla „Android”. Główne etapy

Programowania, który jest dostępny w systemie operacyjnym Android, jest w stanie dać sporo przydatnej wiedzy. Baza danych systemu Master jest dość prosta. Spójrzmy na głównych etapach programowania i nauczyć się tworzyć niezbędną aplikację dla „Android”.

Pierwszym krokiem jest zainstalowanie i skonfigurowanie IDE dla systemu operacyjnego. To jest najważniejsze, aby zrobić dla ludzi, którzy chcą zrozumieć podstawy programowania dzięki zastosowaniu platformy Android. Konieczne jest, aby wykonać kilka prostych kroków, zanim tworzenia aplikacji dla „Android”.

Kilka prostych kroków

  1. Znajdź platformę, która w pełni spełnia swoje wymagania, i pobrać go. Gdy program zostanie pobrany, należy przeprowadzić jego instalację. Należy zauważyć, że środowisko programowania nie będzie działać, jeśli nie zainstalować Java.
  2. Musisz pobrać aplikację Eclipse Classic od wyboru konkretnej platformy. Na przykład, Windows 64-bit. Aby lepiej program prac jest zainstalowany Android Development Tools plug-in. Aby to zrobić, należy uruchomić program, otworzyć menu Pomoc, a następnie kliknij pozycję Instalacja nowego oprogramowania. Otworzy się okno, w którym trzeba będzie kliknąć w przycisk Dodaj. Następnie pojawia się kolejne okno, w którym nazwa zgodna z potrzebą zarejestrować dowolną nazwę. Ustęp Lokalizacja będzie musiał podać link do zasobu, który zawiera niezbędne wtyczki. Gdy okno jest zamknięte, Narzędzia dla programistów na ekranie. sprawdzić przeciwnie pola i kliknij „Dalej”. Kiedy następnym oknie śmiało naciśnij „Dalej”, bez dokonywania jakichkolwiek zmian. Po zainstalowaniu wtyczki należy kliknąć przycisk Finish. W celu aktywacji dla wystąpił ponownie uruchom program.
  3. Pobierz program Android SDK i, jeśli to konieczne, zaktualizować do najnowszej wersji.

Następnym krokiem w kierunku tworzenia

Drugi etap w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, jak stworzyć aplikację dla „Android” jest stworzenie aplikacji, która pomoże przeprowadzić programowanie. Na tym etapie, trzeba spełnić kilka warunków.

  1. Wprowadź dane na temat systemu operacyjnego urządzenia wirtualnego. Aby to zrobić, przejdź do Android SDK oraz AVD Menedżer wcześniej zainstalowany program. Po prawej stronie okna, które zostanie otwarte, patrząc na zakładce „Nowy”. Wybierając go otworzyć nowe okno, w którym będzie to konieczne, aby wprowadzić nazwę urządzenia wirtualnego, wielkości platformy, która jest charakterystyczna dla karty pamięci, jak również od rodzaju wyświetlacza. Następnie kliknij przycisk Utwórz.
  2. Konieczne jest, aby utworzyć nowy projekt. Kliknij przycisk Projekt, który znajduje się w nowej pozycji w zakładce Plik. Po otwarciu okna, należy wybrać kategorię i znajdź Android Android przez menu Project. Realizacja działań na następnym ekranie jest uważany za kluczowy moment, jak potrzeba, aby wszystkie niezbędne informacje. W zakładce „Nazwa projektu” powinien wskazywać Test. W polu Wprowadź typ platformy (na przykład, Android 2.1), nazwa aplikacji (Test), nazwę pakietu (com.app.test). Po tym, wypełnić kartę Tworzenie Aktywny (app.test) i wskazuje wersję (7). Po wprowadzeniu wszystkich informacji, kliknij przycisk Zakończ. Aby znaleźć kod wynikowy, można użyć programu Package Explorer lub spacer wzdłuż testowym ścieżka src com.app.test.app i zobaczyć wygenerowany kod w folderze.
  3. Zmiana kodu. Ponieważ kod źródłowy jest generowany automatycznie, konieczne jest, aby przejść do jednego trzeba.
  4. Przesłać, stworzenie urządzenia wirtualnego. Aby to zrobić, należy nacisnąć kombinację Ctrl + klawisz F11, wybierz element menu o nazwie Android aplikację, a następnie nazhimte przycisku „OK”. Otworzy się okno dialogowe, które po prostu trzeba zaakceptować. Jednak możliwe jest, że otwiera się okno, w którym trzeba będzie dokonać wyboru na korzyść urządzenia wirtualnego, przez które biegną pożądany wniosek zostanie złożony. Wybierz nazwę urządzenia, które zostało utworzone przez Ciebie wcześniej. Jeśli program nie jest wyświetlany po uruchomieniu urządzenia, a na głowie jest tylko stół roboczy w stanie zablokowanym, konieczne jest, aby pociągnąć za spust na prawo, za pomocą myszki.

W jaki sposób można sprawdzić działanie aplikacji?

Ci zrozumieć jak stworzyć aplikację dla „Android” i osiągnąć ten cel? Teraz musimy to sprawdzić. Aby przetestować aplikację, należy użyć wirtualnego smartfon o nazwie Android wirtualnej urządzeń. pokaże wydajność aplikacji w formie wizualnej na różnych modeli urządzeń przenośnych.

Korzystanie z narzędzi programistycznych do tworzenia aplikacji

Jakie aplikacje mogą skorzystać z innego utworzyć aplikację dla „Android” od podstaw? Obecnie istnieje ogromna liczba różnych narzędzi, które mogą pomóc w osiągnięciu tego celu. Wiele z nich posiada prosty, intuicyjny interfejs. Konieczne jest, aby rozważyć bardziej szczegółowo główne programy, które są najbardziej popularne wśród użytkowników, którzy rozwijają aplikacje dla swojego systemu operacyjnego.

Wystarczy mieć wyobraźnię

Czy jesteś zainteresowany w tworzeniu aplikacji dla „Android”, ale myślisz, że to wymaga dobrej znajomości języków programowania? To nie jest tak straszne jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Najważniejsze, że trzeba – zdolność do gromadzenia wirtualnych konstruktorów. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych usług, które zostaną opisane poniżej, będzie można przejść przez proces, takich jak tworzenie „Android” aplikacji. W tym przypadku, znajomość języków programowania nie jest wymagana. Trzeba będzie tylko zebrać je, kierując się jego wyobraźni, potrzeb i talentów.

Darmowy program, który pozwala na projektowanie aplikacji

Program Ibuildapp jest uważane za doskonałe narzędzie, aby pomóc Ci stworzyć ciekawe aplikacje dla „Android”. Aby rozpocząć pracę w tym programie nie trzeba uczyć się języków programowania lub czytać specjalną literaturę w poszukiwaniu jakiejkolwiek wiedzy. Usługa ma wersję rosyjską, która jest znacznie łatwiej pracować z takim oprogramowaniem. Ponadto można go używać za darmo. Będzie to wymagało jedynie wybrać odpowiedni tryb pracy. W związku z tym narzędziu możliwe jest tworzenie różnych ciekawych zastosowań dla „Android” i publikuje je na odpowiedni zasób o nazwie Google Play. Warto zauważyć, że istnieje dodatkowy tryb ładowania, ale aby zacząć lepiej zrozumieć darmową wersję, a dopiero potem przejść do opłaty za przejazd.

Sobie sprawę, opracowany przez konwencjonalny mechanizm

Inną popularną aplikacją jest uważany za narzędzie o nazwie Appsgeyser. Jest to darmowe narzędzie, które pozwala na tworzenie aplikacji dla Androida „sama”. Funkcjonalna część tego oprogramowania jest tylko jeden problem – „uszyć” zasób w aplikacji. Ten rodzaj konwertera zawartości portalu internetowego w programie, a jeśli użytkownik posiada własne zasoby sieciowe mają zostać przeniesione do aplikacji dla „android” telefony, to narzędzie jest najlepszym wyborem.

Kosztem ustalonych wniosków mają zdolność do zarabiania pieniędzy. Aby to zrobić, należy użyć na dwa sposoby: sprzedać ich rozwój lub osadzić go w reklamie. Czy jesteś zainteresowany w filmie i masz urządzenie mobilne z systemem „Android”? Zgłoszenie filmu za pomocą takiego programu można zrobić bez większych trudności. Ponadto, można stworzyć narzędzie nie tylko z zasobów, ale również z blogu wideo.

Intuicyjny interfejs – pracujemy z przyjemnością

Narzędzie o nazwie Thappbuilder stanie pomóc szybko tworzyć aplikację dla systemu operacyjnego Android bez spędzania dużej ilości czasu i wysiłku. Jak w powyższych programów, pełna funkcjonalność będzie dostępna w wolnym trybie, co jest dobrą wiadomością dla wielu użytkowników. nic skomplikowanego w sobie nie niesie interfejs użytkową, jest intuicyjny, więc praca z usługi będzie wygodne i przyjemne dla użytkowników systemów mobilnych z systemem „Android”.

Zgłoszenie filmu, zdjęć, muzyki i tak dalej. N. Może być łatwo tworzone za pomocą szablonów, które są oferowane przez program. Mogą być zmieniane do gustu. Należy zauważyć, że narzędzie może podobać się użytkownikom możliwość pracy w trybie projektowania.

Wersja rosyjska uprości pracę

Dość prosty i intuicyjny interfejs i ma programu Appsmakerstore. To pozwala na tworzenie własnych aplikacji za pomocą kilku kliknięć myszką. Jedną z głównych zalet tej aplikacji jest to, że program może być dostosowany do sześciu wersjach platformy. Zgadzasz się, że imponujące? Będziesz mógł łatwo stworzyć żądaną aplikację dla „Android”. Język rosyjski, co przełożyło nazwy wszystkich narzędzi i zakładek w projektowaniu Pomożesz tylko. Wersja w języku rosyjskim mogą być dostarczane do użytkowników za darmo. W programie można wykorzystać wszystkie narzędzia, które są wbudowane. Jedną różnicą w stosunku do wersji płatnej jest brak personelu wsparcia technicznego.

To wszystkie podstawowe procedury, które pomagają stworzyć aplikację dla systemu operacyjnego Android. Życzymy powodzenia w ich użycia!