580 Shares 5792 views

Jak usunąć z mody Jovi – podstawowe sposoby

World of Tanks jest bardzo popularne i od dawna na rynku gier, z każdym dniem przynosząc coraz więcej użytkowników. Taka wielka popularność i zainteresowanie projektem zrobili swoją pracę w zakresie tworzenia różnych modów. Na przykład, w tej chwili istnieją tysiące różnych modyfikacji, które mogą być zainstalowane na kliencie gry i cieszyć się ich funkcjonalność. Ale z obfitością tych aplikacji pojawił się nowy problem: niektórzy gracze po prostu nie wiem jak usunąć z Jovi mody i innych aplikacjach. Ten artykuł będzie rozważyć proces i sposoby, aby usunąć zmiany w grze World of Tanks.

Fashion World of Tanks

Modyfikacje do World of Tanks gry pozwala graczom uzyskać więcej informacji, aby rozszerzyć możliwości klienta, a także okazją do podejmowania gra lepiej. Ale gdy klient gra pęka w szwach od modów, pojawia się pytanie: „Jak usunąć WOT mody?” Pytanie jest dość proste, ale najpierw warto zauważyć, że istnieją dwa rodzaje: od Giove (różne modpaki) i takie, które muszą znaleźć swoje własne wysiłki, testowanie i zainstalować poprzez zastąpienie niektórych folderów.

Jak dla prostych modów, warto zauważyć, że trzeba wydać ogromną ilość czasu, aby znaleźć jakość i użyteczne. Ale modpak przez Jovi ma unikalną cechę: zawiera on w swoim portfelu raz wszystkich niezbędnych i przydatnych dodatków, które nadają się do niemal każdego gracza w zbiornikach.

Moda z Giove

Jovi Modpak zawiera zestaw najbardziej przydatnych modyfikacji, które powinny być prawie każdy gracz. Począwszy od różnych atrakcji do unikalnych zastosowań w celu zwiększenia FPS – to wszystko można znaleźć w modpake. Należy natychmiast reagować i na najczęściej zadawane pytania na temat jak usunąć z mody Jovi. Jest to dość proste, jak modpak ma specjalny instalator, który dodaje specjalny skrót do folderu głównego programu pod nazwą «unins1». Z tego skrótu, można usunąć wszystkie modę określone modpaka Jovi. Ponadto, odpowiadając na pytanie o tym, jak usunąć mod Jovi Pack, to można zauważyć, że ponowna instalacja ma „jasny klienta z modów”. To pozwala oczyścić klienta z góry dodatkowych uzupełnień i modyfikacji trzeba instalować na czystej grze.

Odinstalowanie użyciu folderu głównego

Ale oprócz tam modpaka prosty sposób, który nie posiada instalatora i ustawić poprzez zastąpienie i dodanie kilku plików. Jak usunąć tryby WOT, odnoszące się do tego typu zastosowań? Jest to dość proste, trzeba znaleźć folderu głównego gry, aby znaleźć w nim folder o nazwie «» res i usuń wszystko, co jest w nim. Procedura ta jest całkowicie oczyścić klienta gry. Ale jak usunąć zestaw trybów modpaka? Na szczęście, ta procedura usunie wszystkie modyfikacje, czy prostych aplikacji lub modyfikacji Jovi.

Odinstalowanie za pomocą systemu

W World of Tanks usunąć tryby mogą również korzystać z programu wbudowanego systemu Windows „Dodaj lub usuń programy”. Że posiada listę wszystkich zainstalowanych na komputerze aplikacji, nawet tych, które są szczególnie i nie jest sklasyfikowany jako program. Wystarczy otworzyć program i znaleźć aplikację, która ma, to trzeba użyć „Odinstaluj”. Ta procedura usunie wszystkie modę modpaka Jovi. Jeśli chodzi o modyfikacje, które wyróżniają tradycyjną metodą (przez ręczne dodawanie plików), to metoda ta nie będzie działać, aby je usunąć.

Odinstalowanie za pomocą instalatora

Jak usunąć Jovi modę z pomocą instalatora? Kwestia ta została poruszona w artykule powyżej. trzeba będzie pobrać modpak Jovi, zainstalowane opcje, a klient rozgrywki. Po ponownym uruchomieniu modpaka instalatora pojawi się funkcja „Clear All”, będzie usunąć wszystkie zainstalowane modyfikacje i całkowicie oczyścić klienta gry. Procedura jest prosta i nieskomplikowana.

Warto również zauważyć, że w ostatnich latach coraz więcej modów zaczął coraz prywatnego instalatora, to na lepsze! Teraz łatwiej jest usunąć za pomocą własnego instalatora. Aby tego dokonać, należy wykonać powyższe czynności.

Usuwanie za pomocą programu CCleaner

Jak usunąć Jovi modę z korzystania z dodatkowego oprogramowania? W tym przypadku, trzeba dość popularny program o nazwie «CCleaner». Będzie trzeba pobrać i zainstalować. To pozwala na czyszczenie rejestru komputera i usuwać zainstalowane aplikacje. Program posiada swoją własną listę aplikacji, które pojawia się po skanów komputerowych. Na tej liście, trzeba znaleźć sposób, że zostały zainstalowane przy pomocy instalatora, a następnie za pomocą „Usuń”. Spowoduje to usunięcie wszystkich zainstalowanych moda oczyszczone, całkowicie oczyszczony, klienta gry. Warto zauważyć, że na dodatki, które zostały zainstalowane metodą tradycyjną, ten program nie będzie działać ponownie. Ręczna instalacja i modyfikacja oznacza ręcznego, więc wszelkie inne techniki usuwania są mało prawdopodobne, aby zmieścić.

Modyfikacja – unikalna aplikacja do gry World of Tanks, pozwalając zapewnić sobie komfortową grę. Nie zapewniają dodatkowe funkcje, nie pozwala na korzystanie z wielu sztuczek, po prostu dostarczyć wielu informacji, które mogą pomóc graczom osiągnąć konkretny cel. W związku z trybów można poprawić swoją grę, zwiększyć wydajność, ale może po prostu dobrze się bawić. Co ważne, nie należy zapominać, że nadmierne korzystanie z suplementów może mieć negatywny wpływ na klienta gry, więc ważne jest, aby wiedzieć, jak pomóc i co może zostać usunięty modę.