134 Shares 2559 views

pozycjonowanie marki: Charakterystyka rozwoju

pozycjonowanie marki jest znaleźć szczególne miejsce w umysłach zamierzonej grupy docelowej. Ponadto, proces ten polega na tworzeniu specjalnego obrazu i atrybuty marek handlowych, które pozwoli firmie najbardziej opłaca wyróżnia się spośród konkurencyjnych firm. towary niezbędne do konsumenta reklama, aby zobaczyć, czy jest on odpowiedzialny, gdyby oczekiwano potrzeb.

Opracowanie koncepcji marki jest podstawą i fundamentem, które muszą być przeznaczone do realizacji długoterminowej perspektywy. Proces ten powinien obejmować rozwój kluczowych idei, atrybuty i portret potencjalnego konsumenta.

pozycjonowanie marki ma podwójne znaczenie. Po pierwsze, jest to proces, w którym rozwój podstawowej koncepcji.

Po drugie, należy wybrać kilka słów, które stały się kwintesencją projektu i pamiętał bardzo szybko.

Brand Design jest złożony i wielowarstwowy proces, który będzie zawierał dużą liczbę etapów. Rozważmy je bardziej szczegółowo.

Pierwszy etap. Aby rozpocząć analizę przeprowadza się z konkursu na budowę boiska, aby ocenić ich platformy komunikacyjnej do prowadzenia badań jakościowych i ilościowych na rynku w celu identyfikacji konsumentów.

Drugi etap. Ponadto konieczne jest, aby tworzyć hipotezy pozycjonowania, wybrać najważniejsze atrybuty marki, w celu opracowania opcji dostępnych platform. Ponadto opisujemy najważniejsze właściwości, ideologia jest wykonany w formie graficznej.

Trzeci etap – ostateczna rozwój marki firmy. Wykonana opcje testowe dostępne w celu spełnienia preferencji grupy docelowej i niepowtarzalne w swoim środowisku.

W rezultacie wybrano i zatwierdzono ostateczną wersję.

pozycjonowanie marki, planowanie i tworzenie niezbędne oparcie się na podstawie czterech złotych zasad.

Pierwsze prawo. Proces ten powinien być rozpoznawalny i niepowtarzalny. Istotne jest jasny i udanej różnicowania z istniejących konkurentów na rynku. Praktyka pokazuje, że niemożliwe jest, aby wygrać tę „wojnę”, jeśli oferta konsument podobny pozycjonowanie, które jest już zajęte przez innych, nawet jeśli pomyślnie rozwijać markę.

Drugie prawo. Proces ten powinien być realizowany z uwzględnieniem jawnych i ukrytych potrzeb klienta. Zarząd powinien zadać sobie szereg konkretnych kwestii. Czy konsument trzeba ten produkt? Są ważne dane zaproponował mu do właściwości surowców i jakość?

Trzecie prawo. pozycjonowanie marki musi być obsługiwane przez prawdziwych faktów i wygraną. Jest to zalecane w celu zapewnienia, że konsument nie doświadczył rozczarowania kontaktu z towarami. Jeśli ta zasada jest łamane, to nie jest to sytuacja, która nosi nazwę „syndromu nierealistyczne oczekiwania.” W przeciwnej sytuacji, jest doskonałym fundamentem sukcesu.

Czwarte prawo. Pozycjonowanie należy przestrzegać nawet w najmniejszych szczegółach. Odnosi się to również do procesu sprzedaży. Fakt, że prestiżowa marka o wysokiej wartości i wyłącznej pozycjonowania, niezbędną do sprzedaży w atrakcyjnych lokalizacjach, ale nie w namiotach handlowych. Takie podejście jest bardzo szybka i może depozitsionirovat zdyskredytować go. Wręcz przeciwnie, masa jest produktem, który jest prezentowany przy niskich kosztach, nie wymagają użycia w reklamie jego kampanii wyrafinowanych technik.

Prawo piąty. pozycjonowanie marki jest, aby upewnić się, ważne jest podstawą, na której można budować budowanie marki.