650 Shares 7647 views

Biografia Marat Basharova życie osobiste. Wszystkie filmy z udziałem znanego rosyjskiego aktora

Życie każdego człowieka publicznego – jest przedmiotem szczególnej uwagi. Zainteresowani mieszkańcy absolutnie każdy szczegół: i ten człowiek spędził dzieciństwo i jak osiągnąć sukces, robi w wolnym czasie, gdzie iz kim mieszka. Powiemy wam dzisiaj o bardzo dobrym aktorem, którego talent, bez wątpienia, doceniane każdy z nas. To Marat Bashar, którego biografia choć nadal dość krótko, bo w tym roku aktor spotka się właśnie tylko jego czterdzieste urodziny, ale bardzo ciekawe. Więc po kolei.


Dzieci i młodzież

Marat urodził się w Moskwie w 1974 roku, dwudziestego drugiego sierpnia. Jak dla rodziców, są zwykli ludzie, nie związanych ze światem teatru i kina. Tata pracował całe życie i hydraulika matkę – kucharza. Jedyną rzeczą, która wyróżnia ten prosty rodzinę Moskwa od wielu innych jest fakt, że szef jego narodowości był Tatar. Jednakże, tak jak poprzednio, w wielonarodowego państwa radzieckiego, a teraz w dzisiejszej Rosji, fakt ma duże zainteresowanie nie powoduje.

Biografia Marat Basharova w dzieciństwie nic specjalnego godne uwagi. Z wyjątkiem, być może, że dążenie do play-aktorstwem zaczęła się wyłaniać z niej nawet wtedy. Tak, dom, który był posłuszny i grzeczny. Szkoła również przyszedł do zupełnie innego faceta, który wykonany twarze na zapomnienie, często udaremnione lekcje i chuliganów. Ale w tym samym czasie do perfekcji we wszystkich przedmiotach. W związku z tym i poszedł od razu po studiach, nie tylko w dowolnym miejscu, ale w Moscow State University, prestiżowej szkoły prawniczej. Ale żeby zostać prawnikiem lub adwokat nie miał szansę …

Jak to wszystko się zaczęło

Jako biografii Marat Basharova, znaczącą rolę w tym, że mamy teraz okazję cieszyć się atmosferą tego wspaniałego aktora, który grał jego przyrodni brat, który w tym czasie, kiedy Marat został studentem, pracował jako krytyk teatralny. To on upierał się, że przyszła gwiazda kina rosyjskiego poszedł do „Współczesna” w odlewie. Młody facet na rolę w epizodzie w spektaklu „Canterville Ghost”. Ku zaskoczeniu Marata, próbka była więcej niż udany. Człowiek z powodzeniem grał dwa sezony w teatrze, a następnie wyraźnie uchwycenie za sobą jedno – nie chce być prawnikiem. Basharov części bez żalu z prestiżowego Uniwersytetu w 1994 roku, wchodzi do szkoły teatralnej. Jednak w tym musiał pamiętać moje szkolne lata. Aby w jakiś sposób wyróżniać się z tłumu kandydatów, przyniósł w twórczym konkurencji bałałajka. I ze słowami „tańców i śpiewa Marat Bashar” znakomicie grał na nim podczas śpiewu i tańca.

debiut

Podczas studiów, człowiek z pewnym doświadczeniem profesjonalnych zabaw działający dzięki pracy w teatrze, działał w reklamach. Następnie grał swoją pierwszą rolę w filmie, który został przeznaczony do otwarcia imponującą listę zatytułowaną „Marat Filmografia Basharova”. Zachęca Nikita Michałkow zagrać w jego filmie „Spaleni słońcem”. To był tylko kierowca zbiornik cameo, ale wycofać się z takiego reżysera – dla studiów bezprecedensowego sukcesu. W końcu, po ukończeniu studiów Basharov nie była jedna atrakcyjna oferta pracy w teatrach stołecznych, ale żaden z nich nie przyjął. Aktor postanowił zawiesić na wolnym chleba, że nikt nie może zależeć. I muszę powiedzieć, nie stracił.

„Cyrulik syberyjski”

Jego praca w samym filmie, Marat powiedział pierwszą główną rolę i dobrą szkołę życia. Ponieważ Nikita Michałkow przed pretendentów do roli kadetów postawił warunek: spędzić trzy miesiące w tym koszar szkoły wojskowej ze wszystkimi zasadniczymi cechami tego życia: surowym codziennej rutyny, zajęcia wychowania fizycznego i kaszy jęczmiennej na śniadanie, lunch i kolację. Potem przyszedł 1998, ponieważ państwo, nikt nie pasuje do zepsute, zwłaszcza studentów. Gwiazda w filmie była trudna, ale bardzo ciekawa, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że partner był znany Basharova Oleg Menshikov, którą aktor utrzymuje przyjaźni się do dziś.

W rok po „Cyrulik” Marat Filmografia Basharova zyskał kolejny film. Grał choć bardzo nieatrakcyjne, ale Stanislav Govorukhin, rolą w filmie „Woroszyłow Sharpshooter”. Następnie uśpić. Cały rok. Ale potem …

Oto ona, chwała!

W 2000 roku Paweł Łungin jest publiczność jego nowe dzieło – film „Wesele”. Jedną z głównych ról – Narzeczony Niedźwiedzie Krapivina – odgrywa Marat Bashar. Aktor udało się stworzyć obraz naiwny i bardzo pozytywny facet z ludźmi, tak, że po premierze Marata niemal natychmiast stał się narodowym ulubionym. W tym samym roku spędzonym na ekranach telewizyjnych „Taiga powieści”.

Seria (który, nawiasem mówiąc, Bashar nie lubi i tak naprawdę nie ma się pojawić) Mitta – film o miłości, honoru, godności – przedstawił widzom wiele dotychczas nieznanych młodych i bardzo utalentowanych aktorów. Filmowanie w niej jest dla nich, i dla Marat Basharova tym stali wybawieniem. Ponieważ było już po wydaniu filmu i spełniło się – i słusznie – popularne.

inne prace

Po wydaniu „granic” Marat jest jeszcze sporo kręcenia w filmie (na swoim koncie ponad 40 filmów), grał w teatrze w sztuce Olega Menshikova „Biada z Wit”. Do najciekawszych można wymienić film "Oligarcha", "Gambit turecki", "Anna German", "Still Waters".

Lód i psychika

Jednak twórczy biografia Marat Basharova – to nie tylko filmowania. Aktor brał czynny udział w „kręcone” z koncertów – „Ice and Fire”, „Gwiazdy na lodzie”, „Ice Age”. To jest wielki i zyskał jako lider.

Tak, jak Marat Baszar udało Michael Porechenkova i którego roku jest bardzo popularny program o nazwie „Battle of the medium”. Według aktora, on naprawdę nie chciał powtórzyć i stale pojawiają się przed publicznością w roli romantycznego bohatera. Może dlatego, że Marat i jest w stałym twórczych poszukiwań. W każdym razie, według wielu widzów, niektórzy oglądając „Bitwa” jest nie tyle ze względu na medium, ale ze względu na fakt, że jest dokładnie Marat.

Życie osobiste Marat Basharova

Oczywiście, nie opowieść o słynnym aktorem nie może obejść się bez tego akapitu. Ale teraz to co on próbuje Marata mniej prawdopodobne, aby rozprzestrzeniać. Z żoną, której nazwa była Elizaveta Krutsko Marat spotkał się na planie „Cyrulik syberyjski”. Była pracownikiem pracowni o nazwie „Trzy Tae”, stworzonego przez Nikitoy Mihalkovym. Ślub grał według tradycji muzułmańskiej, aw 2004 roku para miała córkę, która została nazwana Amelie. Pięć lat później, Elizabeth i Marat poszedł.

Pogłoski mówią przyczynę zerwania rzekomy romans z Tatyanoy Navkoy, która rozpoczęła się podczas kręcenia jednego z sezonów serialu lodowej. Marat na ten temat nigdy nie rozprzestrzenił. Jedyną rzeczą, powiedział, więc to, że uwielbia piękne kobiety. Cóż, kto zrobić w rzeczywistości, nie? Zwłaszcza, że nie można winić człowieka tak przystojny i utalentowany aktor Marat Bashar. Jego filmy wyglądać cały kraj, wentylatory – więcej niż wystarczająco, a tylko złe języki, miłość z serca ciągnąć nazwisko gwiazdy, a nie liczy. Ale nadal zgadzają się, że życie osobiste – jest to całkowicie prywatna sprawa, nie jest konieczne, aby wspiąć się na niej bez zaproszenia. bo każdy w rodzinie jest. Jedyne, co jest pewne, to fakt, że mają świetne relacje z Elizabeth, i pracują razem, aby wychować córkę, którego Marat, nawiasem mówiąc, kocha.

Oto biografia Marat Basharova – popularny aktor, prezenter telewizyjny i bardzo przystojny mężczyzna.