179 Shares 4566 views

Jak nauczyć się rzucać: nauka przetrwania

Na początek czarodziej i czarownica mogą stać się dowolną osobą. Jeśli ktoś z twojej rodziny zaangażował się w czary, ten "dar" jest przekazywany przez pokolenie, na przykład od babci do wnuczki lub dziadka do wnuka. Jednocześnie szkolenie czarów może trwać przez całe życie, ale jako takie "prezent" będzie transmitowane tylko wtedy, gdy czarownik lub czarownica umiera. Czarownica lub czarnoksiężca, kto jest w stanie śmierci, nie może umrzeć i będzie cierpieć, dopóki nie oddadzą "swojej" innej osobie! To wtedy, gdy stajesz się "dziedziczną" czarownicą lub czarnoksiężnikiem. Zwróć szczególną uwagę! Tutaj postaramy się ostrzec was, drodzy czytelnicy! Czarnoksiężnik lub czarownica, w przypadku odmowy przez swoich krewnych przyjęcia "daru" czary, może oszukać go całkowicie do osoby obcej, która może nie chce w ogóle wyobrażać! Ten "nieumyślny" następca może być kimś – przyjaciółmi zmarłego czarnoksiężnika, przypadkowych gości lub nawet siebie samego! Aby przenieść ten straszny prezent, wystarczy na chwilę zabrać umierającego za rękę … i wszystko! Jesteś nową czarownicą lub czarownicą! I nie będziesz miał pytania, jak nauczyć się wyobraźni. Uwierz mi.

W "wolontariuszy"!

Jeśli nie masz dziedzicznych czarowników i czarownic w rodzinie, ale pytanie "Jak nauczyć się wyobrażać?" Jest nadal dla ciebie ważne – podejmuj inicjatywę w swoich rękach! Aby to zrobić, musisz zwrócić się do czarodziejki, tzn. Do lidera (czarownica), która stanie się dla ciebie pewnym mentorem. Zauważ, że "niechciana" przyszła czarownica będzie o wiele trudniejsza do nauczenia! Ale "dobrowolna" czarownica jest znacznie trudniejsza do rozpoznania niż "dziedziczna" czarownica, a ona będzie miała większą siłę czarowności!

Uwaga! Wszystkie czarownice i czarnoksiężnicy, którzy otrzymali "podarunek czarów" przez dziedzictwo, przynajmniej mają jakąś szansę zbawienia. Mogą być modlone w klasztorze lub karane przez kapłana. Jeśli nauczysz się wyczuwać własną wolą, wtedy a priori będziesz skazany na śmierć po śmierci piekielnego. Dlatego przed wyjazdem do "wolontariuszy" i nauczyć się wyczuwać, zastanów się tysiąc razy, czy gra jest warta! Czarne książki i krwawy traktat

Kolejnym etapem szkolenia będzie rozwój tak zwanej Czarnej Księgi. Na tym i przygotuj przyszłych czarnoksiężników. Uwaga, w tym nie znajdziesz żadnych listów, tylko znaki, które są zrozumiałe dla czarownic i czarownic – warlocks. Lekarz czarownicy musi cię wykształcić w Czarnej Księdze, by wezwać duchy, przygotować różne leki, potions for zaklęcia miłosne i klapy, i tak dalej. Nieco później otrzymasz własną Czarną Księgę. Po tym jak się uczysz, najbardziej straszny etap zaczyna się od mistrzostwa czarów, co może obrócić całe życie. Musisz wezwać pierwszego demona w swoim życiu. Jeśli Bóg zabroni, to się powiedzie, to zgodnie z legendą, z pierwszym demonem wezwanym, musisz zawrzeć umowę w następujący sposób: w zamian za pomoc i pomoc, z kolei zobowiązujesz się, że da mu swoją nieśmiertelną duszę. Niestety, nie będziesz miał innych opcji … podpisujesz kontrakt z krwią, ale nie na papierze, ale na pergaminie ze skóry ze szubienicy, którą powinieneś otrzymać od swojego instruktora-uzdrowiciela, oczywiście, nawet przed komunikowaniem się z demonem! Po tym, będzie na swoim ciele znak w postaci ciemnego plamki. Wszystko! Zakończyła się Konwencja Bloody! Teraz asystent będzie do Państwa dyspozycji. Będzie to demon lub duch niższego rzędu. Nie myśl, że będzie to drobny diabeł z rogami i kopytami. Twój najmłodszy będzie musiał zamienić się w zwierzę – czarny pies, czarna świnia, czarna wrona lub, jak to zwykle bywa, czarny kot. Nie bój się, ale by karmić "zwierzęciem", nie będziesz mlekiem, ale własną krwią. Więc, jak nauczyć się wyczuwać, wiesz, Krwawe Przymierze na sprzedaż własnej grzesznej duszy zostało już zakończone i masz swojego "czarnego kota" … A co teraz? A teraz serdecznie gratulujemy! Nauczyłeś się wyczarować!

Sabatu, Szatana i Pentagramów

Będąc czarownicą lub czarnoksiężnikiem, prowadzisz swój własny "pamiętnik" – książkę czarownic. Znaki, które są jasne tylko dla ciebie, spisują zaklęcia, przepisy kulinarne, złe czyny, i tak dalej. Teraz zamiast klubów nocnych i restauracji idziesz do sabatu – spotkanie wszystkich nieczystych. Nie zapomnij zabrać ze sobą swojej książki! Tam pokażesz to samemu szatanowi. Ponieważ od czasu do czasu wszystkie czarownice i czarodzieje muszą nazywać różne demony, przyspieszamy ostrzegać, że te istoty są bardzo przebiegłe. Nie tylko muszą cię rozerwać na kawałki. Dla bezpieczeństwa użyj pentagramów – pięcioramiennych gwiazd lub kręgów narysowanych na ziemi. Najważniejsze – nie zapomnij wsiadać do tego nakręconego kręgu, w przeciwnym wypadku będziesz musiał doświadczyć czegoś, co w najlepszym stanie, sprawi, że stanie się niezdyscyplinowana osoba umysłowo … lub już nie jest dana osoba! Czy nadal interesuje Cię kwestia uczenia się wyobraźni?