186 Shares 5739 views

Co to PDA? Dlaczego muszę PDA?

Pomimo obfitości i dostępności różnorodnej technologii mobilnej, niektórzy ludzie wciąż nie wiedzą, co PDA, nawet mając inteligentnego telefonu lub innego urządzenia mobilnego.

CPC oznacza "Pocket PC". W rzeczywistości, urządzenie wykonuje funkcje regularnego komputerze stacjonarnym lub laptopie, plus do tego wszystkiego jest naprawdę komputer osobisty, który często nie można powiedzieć o swoich „starszych” krewnych. CPC różni się od nich nie tylko wielkość, ale również moc. Ponadto, nie będą mogli wziąć go od siebie, jest o wiele łatwiej zrobić ze zwykłym komputerze stacjonarnym.

Co to PDA? To jest Twój osobisty asystent, za pomocą którego można czytać książki, przeglądać e-mail, rozmawiać z przyjaciółmi, słuchać muzyki, pisać notatki. Często jest to urządzenie jest również nazywany dłoni, ponieważ z łatwością mieści się w dłoni.

W tej chwili handheldów nie są popularne wśród użytkowników, ponieważ wiele osób nie wie, co CCP. Powodem niepopularności polega na tym, że wielu użytkowników ma obecnie smartfony i komunikatory, co jest często taka sama. Pierwsza obejmuje do funkcji PDA i telefonów komórkowych, a tym drugim – Przede wszystkim, telefon komórkowy i PDA. Ale różnica nie jest zbyt duża, więc te pojęcia są często używane jako synonimy.

Jednak wiedząc, co KPCh, nie zamierzamy złożyć go, ponieważ CCP spędza mniej energii, ponieważ nie trzeba ciągle szukać w sieci, co znacznie zmniejsza zużycie energii. Z tego wynika, że kieszonkowe odbywają się bez opłat za znacznie dłuższych komunikatorów, szczególnie z systemem Android.

Tak więc, komputer osobisty ma wiele funkcji. Główne z nich są wymienione poniżej:

1. Urządzenie do czytania książek.
2. Maszyna do pisania. Oczywiście, podręczny jest niewielkich rozmiarów, ale niektóre z nich mają klawiaturę QWERTY, co jest bardzo wygodne.
3. Odtwarzacz muzyki.
4. Internet.
5. Organizator.
6. Gry dla PDA, nie obfitują, więc jeśli trzeba zabić trochę czasu, to twój wybór zostanie przedstawiony wiele ciekawych zabawek.

Jest to najbardziej podstawowe funkcje PDA, które zwykle są, ale standardowe programy takie jak kalkulator i drugi też jest mnóstwo. Nie zapominaj także, że CCP nie zastępuje komputera stacjonarnego, jeśli nie, na przykład, 3D-grafika, czy chcą wziąć nową grę, wymagających do wymagań systemowych i sprzętowych.

Jeśli jesteś właścicielem tego urządzenia, wszystko dla PDA można znaleźć w wyspecjalizowanych stron: Użytkowe, gry i wiele innych. Należy zauważyć, że nie będzie cierpieć z powodu braku programów zaprojektowanych specjalnie dla urządzeń przenośnych.

W dużych miastach istnieją nawet specjalne sklepy , które sprzedają części do komputera przenośnego. Jeśli miasto nie jest – nie ma znaczenia. Po tym wszystkim, można zamówić je w sklepach internetowych, które są obecnie, istnieje wiele.

Główną zaletą jest ich przenośność PDA i długa żywotność baterii, co nie można powiedzieć o większości smartfonów. Z drugiej strony, nie należy zapominać, że mały pomocnik nie zastąpi komputer stacjonarny z większą ilością funkcji i większą moc niż PDA.