181 Shares 2457 views

Smartphone "Lenovo A6000": opinie, recenzje, dane techniczne

Wybierając urządzenie średniej półki, należy zwrócić uwagę na chińskim producentem. Zaprezentowane w 2015 roku jednostka A6000 przyjemnie wyróżnia się wśród rówieśników.

wygląd

Specjalna konstrukcja popisowość smartphone „A6000 Lenovo” nie może się pochwalić. Zewnętrznie, urządzenie jest bardziej podobny do modelu budżetu firmy. Sytuacja ta jest doskonałym przykładem zaniedbywanie wyglądu nie jest to najtańsze urządzenia. Biorąc pod uwagę dokładne opracowanie mistrzów projektowania, taka postawa jest denerwujące.

Z przodu urządzenia nabył dotykowe przyciski, służące ekran Kontrola 5 cali, Słuchawka, czujniki, logo firmy i kamery.

Umieszczony z tyłu głównego aparatu, logo i dwa głośniki.

Po prawej stronie urządzenia znajduje się przycisk zasilania i regulacja głośności. Gniazdo USB i wejście na słuchawki zostały umieszczone na górze.

Można zauważyć, że znaczące zmiany w stosunku do poprzednich modeli telefon nie jest poddany.

Chcę zwrócić uwagę na ciele, aw szczególności na szklany ekran. Firma nie przeszkadzało oleofobowej dla elementu ochronnego. W konsekwencji, odciski palców będą niesamowite wyzwanie dla właściciela.

Pogarsza problem i co jest zbyt brudne szkło zapobiega czujnik działał poprawnie. Ta niesamowita telefon wada, wyposażony w duży wyświetlacz.

W ogóle, smartfon okazał się dość światła do jego wielkości. lekki, waży tylko 128 gramów. Właściwie, to umożliwia bardzo wygodne pracy z jednej strony.

kamera

Ku naszemu zdziwieniu, smartphone „Lenovo A6000” jest w stanie robić zdjęcia tylko średniej jakości. Ta sytuacja przyszedł z aparatem poprzez wykorzystanie badań już ustanowiony. Urządzenie zostało zainstalowane 8 Mn.

Taka decyzja byłaby istotne kilka lat temu, ale to nie ma znaczenia dla współczesnego urządzenia mid-range. Być może jest to błąd w obliczeniach sposób, aby zaoszczędzić, a tym samym zmniejszenia kosztów urządzenia. Ale ten aparat wygląda bardzo reprezentacyjny.

Nieco lepiej sytuacja z frontalkoy „Lenovo A6000”. Szczegóły kamerę na przedniej stronie mają Mn 2. To jest zupełnie wystarczające dla wideo i autoportretów.

Łącznie rozczarowująca aparat aparatura złożoność. Większość urządzeń kosztów mają podobne cechy i zrobić te same zdjęcia.

pokaz

Zamontowany ekran o przekątnej 5 cali jest idealne dla „A6000 Lenovo”. charakterystyka Pokaż Użytkownicy będą mieli dobrą rozdzielczość i przy użyciu technologii IPS.

Ekran jest bardzo jasny i nasycony, odpowiednio, nie będzie miał odblaski od słońca. Użycie IPS technologii sprawia, że kąty widzenia są prawie maksymalna.

Obzavolsya A6000 1280 x 720, i to jest HD. Jakość obrazu jest oszałamiające. Faktycznie, użytkownik nie zauważy wielkiej różnicy między HD i bardziej zaawansowanej wersji z dopiskiem pełnym, stosowanych flagowych.

Ekran obsługuje wszystkie te same zwykłe 5 akcenty.

nadzienie

Większość właścicieli docenią sprzętu „Lenovo A6000”. Przegląd farsz powinien rozpocząć z procesorem 64-bitowym z nazwa Snapdragon mający aż 4 rdzeń. każdy częstotliwości 1,2 GHz, co daje łączną pojemność spokojnie.

Firma powstała całkiem dobry akcelerator wideo Adreno 306. Oczywiście, to nie jest najlepszy wybór, ale urządzenie to pokazuje dobrą stronę.

Firma zdecydowała się zapisać na pamięci RAM. Telefon „A6000 Lenovo” dostał tylko jeden gigabajt. W porównaniu z procesora i pamięci częstotliwości takich cech jest to dziwne. Zdecydowanie RAM do wykonywania złożonych zadań maszyna nie będzie wystarczające.

Telefon posiada 8GB natywnego przechowywania. W rzeczywistości, użytkownik może korzystać około 6, w ramach umowy z „Android”.

Pozostała pamięć jest podzielona na 3 GB instalować aplikacje i gry, a reszta – na innych potrzeb użytkowników.

Można rozszerzyć pojemność pamięci 32 GB karty pamięci flash. Urządzenie współpracuje z tomu stabilnych i bez zahamowań.

system

Urządzenie wykorzystuje „Android 4.4”. Całkiem dobry system maksymalizacji możliwości urządzenia.

Wadą w „Android” A6000 jest słaba optymalizacji twarde powłoki. VibeUI stosowany wcześniej w tym modelu okazuje się być dość przeciętne.

W przypadku konieczności wymiany „Android” na bardziej nowoczesne, w wersji 5.0. Prawdopodobnie wszystkie wady powłoki zostaną poprawione w nim.

bateria

Zamontowana bateria nie może poradzić sobie ze wszystkimi wnioskami „Lenovo A6000”. Opinie o urządzeniu pełnym niezadowolenia Volume 2300 mAh. Taki akumulator byłoby miło wyglądał na urządzeniach o niskim poborze mocy, ale nie na A6000.

Spółka podała, że okres aktywnej pracy wynosi 13 godzin. W rzeczywistości, telefon komórkowy potrwa 6-8 godzin. Oczywiście, w trybie czuwania, przy minimalnym wykorzystaniu urządzenia jest w stanie dotrzeć do 2 dni, ale nie więcej. Nawet w poprzednich modelach baterii był czasami bardziej wydajny. Kilka przedłużyć pomaga kontrolować aktywnych funkcji i zmniejszenie jasności wyświetlacza w urządzeniu. Wiele osób zaleca się zrobić i łatwiej wymienić baterię z mocniejszym odpowiednikiem.

dźwięk

Dwa sprzętem stereo zasługują zachwyt. Korzystanie z dźwięku Dolby audio sprawia, głośny i bardzo przyjemne. Zawiera drobne świszczący oddech, ale to drobne wady. Głośniki umieszczone na pewno nie. Trzymając telefon, użytkownik zamyka dwa.

Słuchawka jest również dobre. Pomimo braku redukcji szumów, rozmówca słyszy idealnie.

cena

Z obecnością wad masowych na pytanie „Lenovo A6000” cena wygląda rozsądne. Około 10 tysięcy rubli warto chiński nowość. Jest to na pewno powiedzieć, że jest to jeden z najtańszych urządzeń klasy średniej. Biorąc pod uwagę wydajność i godności „Lenovo A6000”, cena jest uzasadnione.

Opcje

Zestaw urządzenie zawiera: kabel USB, zasilacz, słuchawki, złej jakości, bateria, instrukcja obsługi. Można również zakupić sprawę dla „A6000 Lenovo” i pojemnościowego akumulatora. Koniecznie trzeba wymienić zestaw słuchawkowy, ponieważ jego jakość jest naprawdę źle.

godność

Masa pozytywnych aspektów występujących w „A6000 Lenovo”. Liczba właścicieli aparaturę farszu jest bardzo ceniona. Procesor dźwięku pozwala na urządzenie do obsługi wielu zadań. Przynosi trochę pamięci RAM, ale nie jest to poważny problem.

Urządzenie Dźwięk jest również warto zobaczyć. To nie ma znaczenia, czy oglądania filmów wideo i odtwarzać muzykę, jakość będzie na wysokości. Oczywiście, urządzenie brakuje trochę niskich częstotliwości, ale jest to problem wielu telefonów komórkowych.

Doskonały ekran również zasługuje na pochwałę. Wysoka rozdzielczość i zaawansowana technologia sprawiają, miły dla oka obraz. Watch HD 5-calowy wyświetlacz to przyjemność.

Nie można ignorować możliwości oprogramowania do najnowszej wersji „Android”.

Plusem – to koszt urządzenia. Słuchawka wygląda korzystnie na tle konkurencji poprzez porównywanie cen.

braki

Istnieją również wady do korzystania „Lenovo A6000”. Recenzje jednostka właściciele są zredukowane do niezadowolenia aparatu. W rzeczywistości jest to najsłabszy punkt smartphone. Instalacja kamery z przeszłości bardzo pogorszy komfort oglądania. Nie musisz polegać na wysokiej jakości obrazów.

Ponadto, jeżeli urządzenie daje się odczuć słabą baterię. Wymagających specyfikacji i układ nienasycony dość szybko spuścić smartphone.

Zdezorientowany i powłoki defekty na natywnej wersji „Android”. Oczywiście, można rozwiązać problem firmware jednostki, ale jest to dość nieprzyjemne.

Właściciel będzie prawdopodobnie musiał zakupić sprawę dla „A6000 Lenovo”, ponieważ urządzenie jest szybko zepsute. Brakuje oleofobowej na szybie.

Pochodzenie etniczne jest również nie powodują zachwyt. Na tle maszynie całkowicie wyróżnia.

opinie

Wyrażone o „Lenovo A6000” odpowiedzi dla większości zatwierdzić telefonu. Dzięki takiej postawie trudno się nie zgodzić. Urządzenie okazało się dobrze w niemal każdym względem. Większość braki gładka ceny i wydajności.

Chińscy producenci po raz kolejny okazała się zwalniając doskonałe urządzenie.

Badanie Opinie przyszły właściciel będzie wreszcie podjąć decyzję o tym, czy to jest warte uwagi A6000.

wynik

Konkluzja, możemy powiedzieć, że pomysł nie jest do końca udany producent. Mimo, że telefon jest dobry, ale niektóre rodzynki w nim brakuje.