372 Shares 8904 views

Emily Ratazhkovski – nowy symbol seksu Ameryki

Kto nie wie, Emily Ratazhkovski, popularna aktorka i modelka? Ta krucha dziewczyna zaledwie dwadzieścia trzy lata, ale ma już stał się sławny na całym świecie. Jej zdjęcie zdobi kolorowych magazynów, często usuwane przez znanych marek. Kanał Nickelodeon fani wiedzą jak Tasha i prędkość wentylatorów Data i Enrage Giddy oglądając telenowele z jej udziałem.


biografia

Urodzony przyszłego modelu i aktorka 7 czerwca 1991 w Londynie (w pobliżu Westminster) w brytyjsko-polskiej rodziny, ale dorastał w Kalifornii (Encinitas). W dzieciństwie często ona przeniosła się wraz z rodziną, zwiedził Europę. Żyli w Irlandii i Hiszpanii.

Jeszcze w czasie studiów w szkole, Emily Ratazhkovski podpisuje umowę z jedną z agencji modelek. Potem musiała połączyć pracę ze studiów w szkole w Los Angeles. Po ukończeniu szkoły średniej, weszła na University of California na Wydziale Sztuk Pięknych. Po tym, zdecydowała się zostać profesjonalnym modelem.

W agencji modelek, Emily współpracował z takimi markami jak Forever 21 i Nordstom. Znany w branży modelowania została wniesiona do jej sesji zdjęciowej z Toni Dyuranom.

W 2009 roku zagrała w Carly Ratazhkovski serialu, gdzie pełnił rolę Tasha. W 2012 roku pojawił się w reklamach z S. Underwood, a w 2013 roku – w Wideoklipów Robin Thicke i bordowy. W jednym z klipów pojawiła się naga, więc „Youtube” Zabrania się pokazać ją w pełnej wersji, ale wkrótce został zniesiony zakaz.

Emily Ratazhkovski To zaczęły pojawiać się topless dla różnych magazynów, w tym i Treats Magazine i GQ. Teraz młody Amy nadal pracuje jako model. Jej zaproszony do różnych pokazach dla dużych firm, które są związane z przemysłem modelowania. Usunięto ją w bieliźnie i reklamowych dla męskich magazynów.

Emily Ratazhkovski. Filmografia

Rozpoczęła swoją karierę filmową z młodej aktorki niejasnych ról w filmach krótkometrażowych. Tak, to może być postrzegane w filmie "Reinkarnacja Andrew" (2004), "Rok i Dzień" (2005), "Carly" (2009-2010) oraz "Vanished" (2014).

Po rozpoczął pracę aktorską w 2004 roku, Emily nadal jej dzisiaj.

Sesja zdjęciowa nago

Emily Ratazhkovski którego wzrost jest dobrze nadaje się do modelowania biznesu (170 cm), współpracował z tak znanymi fotografami, Tony Kelly, Dzhonatan Leder Chris Heads. Zdjęła topless dla magazynu GQ i Turcja otrzymała w 2013 roku tytuł „Ciała lipcu i sierpniu.” Popularność modelu młodych przyniósł do udanych kąty filmowania, które pokazują jej ciało w całej okazałości. Obraz dzikiego wojownika, gdzie Emily została zaprezentowana w futrze, noszoną bezpośrednio na skórę, dla magazynu Galoremag spowodował dużo szumu. Ten sam magazyn wskazał również na silny boku dziewczyny, pokazując czytelnikowi zdjęć Emily Ratazhkovski w ringu. Oto ona wygląda bardzo imponująco, chociaż nie powiewa jak motyl.

ciekawy

Młody, ale popularna aktorka i modelka Emily sprawia, że serce bije szybciej. Posiada doskonałe dane, które powinny być wzorem i jej gorący temperament pomaga osiągać cele.

Można zauważyć na sesjach zdjęciowych dla magazynów mody i marek. Na przykład, dla Rad i Bone zagrała w pustym mieszkaniu. W ten sposób pokazał swoją kreatywność. Emmy mieć swój blog w Instagram, gdzie od czasu do czasu stawia swoje zdjęcia. Zagrała w filmie „Entourage”, który będzie w kinach w 2015 roku.

Emily mówi, że jej życie się zmienia, że chce być na zdjęciu. Stają się symbolem nowego okresu. Poza tym, że ma wielkie plany na przyszłość. Niektóre publikacje mówią o zmianie Ameryki symbol seksu z Angiolini Jolie Emily Ratazhkovski.

Młody model z uroczym wyglądzie zdobywa serca. Została zaproszona do strzelać słynnych fotografów, popularne publikacje i marek. może ona często znajdują się na okładkach kolorowych magazynów, a zdjęcia zrobione w ostatnich latach przyciąga wielu oczy, jak nakręcony nago. Fani z niecierpliwością oczekują nowe pędy zdjęć i filmów z jej udziałem.