444 Shares 8928 views

WebMoney dla początkujących

W tej chwili Webmoney jest najczęstszą elektroniczny system finansowy. Home znajduje się w webmoney.ru

Rejestracja jest bardzo prosta, ale jeśli chcesz, aby poprawić bezpieczeństwo swojego portfela i swój status w systemie, istnieje dodatkowa weryfikacja użytkownika! Zwiększa dodając dokumenty identyfikacyjne, jak również wypełnienie dodatkowych informacji kontaktowych.

WebMoney jest używany przez wszystkie systemy, które zajmują się e-commerce.

Oprócz jego osobistego portfela WebMoney zapewnia inne funkcje, za pomocą których można przeczytać na ich stronie internetowej.

Stopień ochrony ma wiele poziomów, aż do wejścia do konta osobistego poprzez dopuszczenie SMS, a nawet odcisków palców! Więc co z bezpieczeństwem nie można się martwić.

Obecnie jest to najlepszy system dla transakcji finansowych w Internecie. Istnieją inne systemy, takie jak Yandex i innych pieniędzy, ale teraz nie ma o nich.

Podczas pracy lub szukać pracy w Internecie, bez tego narzędzia nie można zrobić. Bez elektronicznej portmonetki, nie można zarobić i wycofać swoje fundusze.

Również można użyć portfela do zapłaty za towary lub usługi, i tak dalej. Wypełnić swój portfel, można przez wszystkich konwencjonalnych sposobów – poprzez terminal, przelewem, specjalnej karty, i wiele więcej .. Komisję do uzupełnienia na tyle małe, a jeśli dokonać przelewu bankowego z ogólnie wolny, ale dostawa finansów do portfela może potrwać nieco dłużej.

Między innymi, zalety takiego elektronicznej portmonetki można przypisać bardzo wysoką mobilność, można użyć konta osobistego jako gotowy komputer i mobilnego urządzenia przenośnego / z bezpieczeństwo swoich środków będzie zawsze na wysokim poziomie. Ale w ogóle, że wszelkie niezbędne informacje dla zrozumienia nowicjuszy systemu.