888 Shares 8907 views

Jade: właściwości kamienia, pochodzenie i wpływ na człowieka

Każdy kamień ma swoje unikalne cechy. Niektóre dają energię, mają działanie terapeutyczne. Inne są ujemne lub nie dają nic. Ten artykuł zbada wpływ, że ludzkie zapalenia nerek. Właściwości kamienia może być nie tylko fizyczne (wygląd, twardość), ale również magiczne, gojenie. Wszystko to dowiadujemy się dalej.

„Jade” jest tłumaczony z języka greckiego jako „nerki” i „kamień”, z tego powodu można go nazwać „nerki kamień”. Według legendy, w czasach starożytnych było wysłane przez bogów do jednego szlachetnego cesarza. Z tego powodu istnieje inna wersja imienia – „Imperial kamienia” Minerał ten ma również inne nazwy: "Canadian Jade", "Poonam", "żywy kamień", "maorn", "Toirov".

Jade: Właściwości fizyczne

W dawnych czasach, za pomocą gem do tworzenia narzędzi i broni. Nie bez powodu, ponieważ ma bardzo dużą twardość, gdyż z następujących składników: magnez z cząstkami krzemionki Vadalov, chrom i żelazo. W zależności od liczby kolorów mogą różnić się od bieli przez wszystkich opcji zielonych na czarno. Najcenniejszym mineralnych w Chinach, która jest cenniejsza niż złoto i srebro, jest zapalenie nerek. Właściwości kamienia tak silne, że tworzy bardzo długo z tym materialnym sześć-metrowy posąg Buddy nadal zdobi otwarte przestrzenie kraju. Z kamienia czarny kolor chiński stworzył nagrobek na grobie Tamerlana. W Rosji, został on zaprojektowany do sarkofagu Aleksandra III, stworzonej z wykorzystaniem kreatora jade.

Kamień: właściwości magiczne

Uważany za klejnot jest bardzo szeroko stosowane w religii, a nawet magiczne. W Chinach, wierzą, że posiada pięć zalet, które są odpowiedzialne za duchowych cech. Światło symbolizuje dobroć połysk, przezierności – uczciwość, jędrność – Wymiar sprawiedliwości i umiarkowania, czystość charakteryzuje mądrość, zdolność do zmian – odwagi. Kamień emanuje potężną energię, która doprowadza do jego właściciela, wszystkich pięciu wyżej wymienionych cech. Ponadto, warto zdecydować się na działania, co prowadzi z trudnej sytuacji. Gem symbolizuje umysł, więc jest maskotką naukowców. figurki jade właściciele stają się bardziej skuteczne, bardziej chętny do wygrania. Panna i Waga – są dwa sygnały, że Jade jest najbardziej odpowiedni. Właściwości kamienia, aby pomóc ludziom, którzy urodzili się w okresie od 24 sierpnia do 23 września, aby odnieść sukces w biznesie, a urodził się od 24 września do 22 października – żyć dłużej. Minerał ten jest przeciwwskazane tylko dla tych, którzy nie chcą pracować na siebie, nie zamierza niczego zmieniać. Inni ludzie starają się zmienić swoje życie na lepsze, z pewnością pomogą zapalenie nerek.

Kamień: Właściwości lecznicze

Zdolność materiału szlachetnego na dolegliwości leczniczych jest znana od wielu lat. Obecnie płyty światło kolorowe mogą pomóc w chorobach układu nerwowego, zaburzenia trawienia, żołądka, nerki. Gdy ból stawów, jak butelki z gorącą wodą można wykorzystać kamienie jadeitowe są ciemno zielonego koloru. Masaż z pysznym minerału pomaga utrzymać piękno, sprawiając, że skóra jest bardziej elastyczna. Ci, którzy cierpią na nadciśnienie lub bóle głowy, trzeba kupić jade. Właściwości kamienia nie tylko łagodzi ból, ale także ochronne moce człowieka.