743 Shares 7649 views

Drzewo pragnień na wesele: jak zrobić własne ręce. Pomysły na ślub drzewie życzeń

Ludzie mają tendencję do pisania marzenia i plany na przyszłość. Pełne życie bez niej jest niemożliwe, lub jeśli nie będzie nic do poszukiwania i stracił poczucie pragnienia. Ludzkość od dawna poszukiwali metody, według której różne marzenia zostaną wprowadzone w życie tak szybko, jak byśmy chcieli.

Potrzeba marzeń i ich spełnienia

Opowieści i legendy – dokładne potwierdzenie tego, w którym nie jest często miejscem cudów, które są ucieleśnione pod wpływem wspaniałych rzeczy. W naszych czasach, stało się popularne dać drzewo życzenia (szczególnie drzewa życzenia ślubne), co stwarza warunki do realizacji wszystkich pomysłów. Istnieje wiele różnych możliwości jego powstania, w tym artykule przyjrzymy się jedne z najbardziej prosty i atrakcyjny.

Dokonywanie drzewo życzenia własnymi rękami

Najprostszym sposobem jest uważany za stworzenie drzewa za pomocą zwykłego rysunku. Następnie będzie potrzebne do przygotowania materiałów, takich jak papier, zestaw kolorowych piór, zestaw flamastrami lub ówki. Następnie narysować piękne drzewa z dużych liści lub owoców, które nie muszą dotykać i pozostawiają białe – bez farby. Oni (liści lub owoców), należy zapisać wszystkie swoje najgłębsze pragnienia i oczekują, kiedy przyjdzie na to czas, a te marzenia zostaną zrealizowane.

Ale są ludzie, którzy nadal powinni dokonać realnych kroków w celu realizacji swoich planów, a następnie swoje marzenia zostaną spełnione szybko. Na prezent na ślub można również użyć gotowy projekt zatytułowany „Drzewo życzeń na ślub” wzór, który jest sprzedawany w sklepach i salonach ślubnych.

Drzewo dla każdego wakacje

Podczas wakacji, chcemy wierzyć w cuda, bo to było w tym czasie, istnieje wiele tradycyjne rytuały związane ze wzrostem dobrobytu. Obecnie magiczne drzewo jest niezbędnym atrybutem każdej uroczystości. Jest on wykonany z okazji urodzin, wykonywanie prostych ramki z różnych materiałów, takich jak papier lub drutu, a liście zmieniać w kryształach, perełek lub błyszczące biżuterii. W nowym roku drzewa zastępuje zwykłej choinki, również wiązana wstążka na nim z opisem marzenia. Drzewo życzeń własnymi rękami na wesele można wyciągnąć, zastępując swoje zwykłe książki instrukcjami do nowożeńców. Najprostszą techniką tworzenia tego arcydzieła zależy tylko od Twojej wyobraźni i patelnie.

W zależności od pory roku obchodów wykonane życzenia drzew na ślub jest w stanie zmienić swój wygląd: Zima – drzewa i płatki śniegu – drzewa i żółte i czerwone liście, wiosna – drewno i light-jasnozielone liście w formie serca i kwiaty, lato – drzewa i jasne liście i owoce (jabłka, na przykład).

Etapy tworzenia drzew ślub

Drzewo z życzeniami do fotografii ślubnej jest przedstawiony powyżej, pan jest bardzo prosta. Trzeba przygotować Whatman lub płótna, ich wielkość będzie zależała od liczby osób obecnych na festiwalu. Jeśli goście są tak wiele, można utworzyć kilka szablonów, na przykład, krewnych, przyjaciół, kolegów i innych. Podstawą będzie jasny obraz drzewa. Pozostałą przestrzeń można wypełnić zdjęć kwiatów, gałązek, słońce, ptaki, tęczy i tak dalej. Obraz powinien być bardzo pozytywne i dobre.

Można dać odpowiedzialny biznesmenów i artystów, ponieważ aby to niezwykłe arcydzieło będzie zawsze zachowany w archiwach rodzinnych. Przygotować pojemnik z farbą (najlepiej mniejszą objętość, ale bardziej jednostek) lub podkładki stempla, a nawet wilgotnych chusteczek lub ręczniki. Farby do drewna pragnie lepiej wybrać bezpieczny w celu uniknięcia goście alergiczne.

Zapytaj wszystko obecnych na weselu w lewo nadrukiem rysunek ich dłoni lub palców w miejscach podejrzanych liści lub owoców (w zależności od tematu plakat). Jeśli obchodów uczestnicy zostawić odcisków dłoni, to lepiej wybrać jaśniejsze odcienie kolorów, dzięki czemu można łatwo odróżnić etykiet. Uzyskaj wydruki na każdy z obecnych pisać wnioski i palce wokół obwodu dostarczyć swoje nazwisko. Po zakończeniu tej ceremonii, która ze względu na pójść w odpowiedniej muzyki wesołej i towarzyszą komentarze Toastmasters, szkice sporządzone w ramie i podane do nowożeńców.

Opcja z koralikami

Drzewo z życzeniami na ślub mogą być tworzone z następujących materiałów: drutu i koralików. Wymagają szczypce, pojemniki, donice naśladując i kleju. Etapy tego produktu zostały przedstawione poniżej.

Musimy sprawić, by żniwny (oddziały): sznurka koralików na drucie poprzez umieszczenie go w środku, pocięte kawałki. Liczba koralików na każdego przedmiotu zależy od przyszłej wielkości drzewa.

Skręcać końce drutu tak, że pętla paciorki dlinnenkim ogona. Łączymy wszystkie pętle na podstawie (beczki), która jest wykonana ze skręconych drutów. Rozprzestrzeniania pętle (oddziały). Puszystość otrzymanej korony zależy od liczby użytych wlewków. Pojemniki, które są imitacją doniczek, wlać i wlać perełki kleju.

Następnie trzeba „roślina” drzewo i pozwolić mu wyschnąć całkowicie wzory utworzone wcześniej. Rozprzestrzeniać wszystkie pętle, liści i ozdobić pojemnik z koralikami lub cekinami. Na gałęziach wiszą piękne małe otkrytochku z życzeniami przyszłego rodziny. To drzewo życzenie może być obecny jako ekskluzywny prezent, nie tylko na ślub.

te rośliny

istnieją żywe drzewa, które pomagają ludziom -ispolnyayut swoje marzenia w wielu krajach na całym świecie. Zazwyczaj jest to duże i piękne rośliny umieszczane są w parkach lub miejscowości wypoczynkowej. Na ich oddziałów nałożyć szmaty z cenionych marzeń, a do korzeni wyrzucanie pieniędzy pochodzić z pragnienia spełniły się szybko. Wielu ludzi pielgrzymują do tych świętych miejsc, myśląc, że jest to najbardziej skuteczny sposób na przyspieszenie terminu realizacji swoich pragnień. Znani które zostały opisane poniżej.

Żywe drzewa, marzenia

Szkocki dąb Pieniądze na wyspach Marie. Człowiek stawia kora małych monet, i zwraca się do drzewa szybciej wykonać swój plan. Prawdopodobnie najstarsze drzewo pochodzi z Indii. Jego wymiary są bardzo duże, otaczać roślina nie dostać nawet kilkanaście dorosłych. Na gałęziach giganta nałożyć wstążki o różnych kolorach, a na jego kory można znaleźć nie tylko monety, ale również małych rzeźb!

Na Malediwach rośnie drzewo, na które uczęszczać, którzy chcą mieć dzieci. To jest tak stary, że to niemożliwe, aby znaleźć różnice między korzeniami oddziałów, które są nałożone na plam barwnych.

Wspaniałe życzenia drzewo wesele można zrobić w ogrodzie nowożeńcy. Wybierz, aby zrobić ten jeden z najbardziej zdrowych i silnych roślin. Na jego ważnych dat rodziny są nałożone na taśmie z życzeniami i jest stosowana do korzeni symbolicznej ofiary. Uważa się, że to drzewo będzie chronić wszystkich członków rodziny.

Drzewo życzeń własnymi rękami – oryginalny prezent, który łączy w sobie szczere słowa, pozostawia ślad w duszy i staje się częścią Wielkiego Tygodnia z jednej strony, az drugiej – bez egoistycznych pobudek wszystkich zaangażowanych robi coś jednego, który zostanie zapamiętany dla nowożeńców na dolgie- przez wiele lat.

dobra rada

Drzewo z życzeniami na ślub powinien być nadal żyje i ma korzenie, ponieważ są one symbolem elektrowni, jak również zapewnienie połączenia z energią ziemi. Jeśli zaniedbamy te zasady, spełnienie pragnień może być opóźnione przez pewien czas lub nawet na stałe. Po tym wszystkim, jeśli nie ma korzenia, a następnie gdzie przejąć władzę dla planowanych wdrożeń? Dlatego wielkim darem dla ludzi, aby założyć rodzinę, będzie żyć zdrowe drzewa. Pomyśl o tym!