217 Shares 2458 views

Jak połączyć się z taksówką "Yandex" samodzielnie: prostą instrukcję

Współczesny świat zapewnia wiele sposobów zarabiania pieniędzy. Jeśli masz samochód osobisty lub przygotowujesz się do zakupu, prawdopodobnie zastanawiałeś się, jak możesz pokryć koszty. Doskonałą opcją jest połączenie się z popularnymi usługami taksówek online, w których możesz samodzielnie wybrać kolejność i kierunek podróży. Informacje na temat łączenia się z taksówką "Yandex" można dowiedzieć się od tego artykułu.

Historia rozwoju usług taxi online

Taksówka pomaga ludziom w trudnych sytuacjach, w codziennych problemach, pomaga szybko i niedrogo, aby osiągnąć żądany cel podróży.

Niedawno istniały tylko klasyczne taksówki, dzięki którym można było najpierw zamówić samochód przez telefon, a także poprzez rozwój technologii internetowych również poprzez witryny. Głosowanie na drogach, znalezienie samochodu z cennymi checkerami i napisem Free jest już przeszłością. Zostały zastąpione interaktywnymi usługami, aby zadzwonić taksówką. Po raz pierwszy pojawili się w Europie, a następnie przyjechali do Rosji.

Agregatorami są, po prostu, firmy informatyczne, które pomagają pasażerom i kierowcy znaleźć się nawzajem. Ze względu na wysoką konkurencję, koszty podróży znacznie spadły. Doprowadziło to do zwiększenia liczby zamówień. Obecnie w Rosji odbywa się około 15 milionów podróży dziennie. Ludzie uwielbiają usługi online za szybką dostawę samochodów dzięki uprzejmości kierowców i przystępnej cenie.

Dla kierowców połączenie z takimi usługami daje wiele korzyści. Dlatego coraz więcej osób zastanawia się, jak połączyć się z "Yandexem". Taxi "kierowca niezależnie.

Opcje łączenia z Yandex. Taxi »

Współpraca z firmą "Yandex.Taxi" oznacza wyraźne przestrzeganie zasad i wymogów usługi. Aby połączyć się, możesz na dwa sposoby:

 • Połącz się bezpośrednio;
 • Połącz się taksówkami.

Pierwszy wariant połączenia szuka kierowców najbardziej atrakcyjnie. W tym przypadku właściciel samochodu otrzymuje większość pieniędzy, nie płacąc pieniędzy na wynajem samochodu. Ale warunki są mnożone. Jakie są wymagania dla osoby, która planuje połączyć się z taksówką "Yandex" niezależnie?

 • Posiadanie lewego samochodu zagranicznej produkcji nie jest starsze niż 5 lat.
 • Zostań zarejestrowanym jako adres IP.
 • Uzyskać licencję na prawo przewozu osób.
 • Kierowca musi być grzeczny, towarzyski i odpowiedzialny.
 • Wiek powyżej 23 lat, doświadczenie w prowadzeniu pojazdu powinno wynosić 3 lata lub dłużej.
 • Osoba musi mieć obywatelstwo rosyjskie i urządzenie oparte na Androidzie 4 lub więcej.

Pośrednicy zwykle oferują do wynajęcia samochód i wykonują rozkazy taksówek. Opcja ta jest znacznie prostsza, ale przychody maleją. Poniżej znajduje się instrukcja krok po kroku, jak połączyć się z Yandex.Taxi bezpośrednio do sterownika.

Instrukcja krok po kroku do połączenia

 1. Posiadać własność osobistą samochodu nie starszego niż 5 lat, zgodnie ze wszystkimi standardami i ubezpieczonym.
 2. Zarejestruj FE.
 3. Uzyskać licencję na przewożenie pasażerów.
 4. Zastosuj, aby połączyć się z usługą.
 5. Przeprowadź egzaminy i testy w serwisie "Yandex".

Bądź uważny, wiele firm w Internecie oferuje swoje usługi na potrzeby połączenia przez minimalny procent (1-2%). Te informacje nie są prawdziwe, ponieważ zazwyczaj pośrednictwo wynosi od 8 do 20%. Ponadto może istnieć kilka takich firm, a każdy może pobierać od niego udział. Skontaktuj się bezpośrednio z Yandex.Taxi.

Ile jest kierowców? Yandex. Taxi »

Każdy kierowca jest zaniepokojony nagrodą pieniężną za swoją pracę. Obliczanie otrzymanych środków jest proste: im więcej zarabiasz, tym więcej otrzymasz. Jeśli jesteś zarejestrowany jako partner agregatora bez firmy pośredniczącej, rzeczywisty odsetek odliczeń firmy będzie wynosił 20% kwoty zlecenia.

Kierowcy, którzy pracują z aplikacją "Yandex", mają więcej, ponieważ nie muszą wydawać dodatkowych środków na wynajem samochodów. Ponadto przedsiębiorstwa zajmujące się transportem pasażerskim zwykle spędzają część budżetu na utrzymanie personelu dyspozytorskich, wynajem lokali i inne koszty. W związku z tym pytanie o połączenie z kierowcą "Yandex.Taxi" jest niezmiernie ważne w naszych czasach.

Zalety pracy w Yandex. Taxi »

Po połączeniu się z taksówką "Yandex" kierowca otrzymuje następujące zalety:

 • Wzrost liczby klientów;
 • Niekoniecznie masz swoją promowaną markę, wszyscy uczestnicy są równi;
 • Zawsze są zamówienia;
 • To świetny wybór (każdy kierowca ma prawo zabrać kolejność, że lubi więcej);
 • Wygodne automatyczne obliczanie kosztów i taksometr pozwala uniknąć problemów z klientami;
 • Ciągła ekspansja liczby klientów gwarantuje stały dochód niezależnie od pory roku lub warunków pogodowych;
 • Aplikacja szuka samochodów najbliżej klienta, oszczędzając czas i benzynę dla kierowcy.

Negatywne aspekty

W serwisie nie ma praktycznie żadnych negatywnych stron. Chyba że wysoka prowizja firm – pośredników, których niezdyscyplinowany kierowca może przejść przy sporzą- dzaniu umowy. W przeciwnym razie ta usługa jest najbardziej korzystna dla pasażerów i kierowców z nim związanych. Coraz więcej klientów i kierowców dołączają do aplikacji.

Aby połączyć się z firmą Yandex.Taxi w Sankt Petersburgu, nie musisz zrozumieć innowacyjnych technologii. Wystarczy tylko dokładnie zapoznać się z wszystkimi wymaganiami usługi, mieć zarejestrowany PI lub pracować w oficjalnej firmie partnerskiej. Serwis "Yandeks.Taksi" daje możliwość zarobienia wszystkich uczciwych kierowców dużych miast.