899 Shares 8388 views

Co robi Belaya Roza w bukiecie?

Od czasów starożytnych, róża jest najbardziej majestatyczny i znakomity kwiat. Wybierając bukiet dla ukochanej, przyjaciela lub szefa, ważne jest, aby wiedzieć, co jest Belaya Roza, że jest czerwony, niebieski lub zielony, bo kwiaty mają swój własny język, a po prostu nie wiedząc o tym, że będziesz w stanie wyrazić swoje uczucia prawidłowo. Znajomi właściwe jest, aby dać jasny róż, jak są one symbolem silnej przyjaźni, bez intymnej konotacji, natomiast czerwone róże są wyrazem namiętnych uczuć i należy być ostrożnym z nich.

Skąd sens i Belaya Roza?

Według greckiej legendy, pierwsze wyszło na jaw tylko Belaya Roza. Urodziła się z piany, który towarzyszy wyjście z głębi morza Afrodyty, bogini miłości i piękna. Ale następnie malowane na biało kropli krwi kochanka Afrodyty, pięknej młodości Adonis, który zginął podczas polowania na dzika potworne. Według innej legendy, kopertowanie postaci białej róży, zarumieniła się od pocałunku.

W rzeczywistości, pierwsze wzmianki o tym pięknym kwiatem znaleźć w starożytnych indyjskich i chińskich kronikach i wstał stamtąd sprowadzono do Persji i starożytnej Grecji. Bądź co bądź, jedno jest jasne, co oznacza Belaya Roza, a przede wszystkim doskonałą czystość i dziewiczą niewinność.

Symboliczne znaczenie

Tradycyjnie uważa się kwiat ślub, Belaya Roza symbolizuje cnotę i czystość związków, nowych więzi miłości jedności. Często można znaleźć ten symbol młodzieńczej miłości w bukietach ślubnych. Biały mówi wymownie o tym, że dawca podziwiać dziewiczą piękno tego, co jest kwiat. Jest mało prawdopodobne, że natura może stworzyć coś jeszcze bardziej wyrafinowany i elegancki niż ten piękny kwiat. Bardzo symboliczne połączenie z bukietem białych róż z szkarłat – niebiańskiej miłości z miłości namiętnej, ziemisty. Ten bukiet doskonale wyrażają harmonię zmysłów.

Noble bukiet róż jest również związane z honorem i szacunkiem, więc byłoby właściwe do zabytków w r uśpione ulubione ludzi.

Czerwony, różowy, brzoskwiniowy i białe róże. Znaczenie kwiatów

Krótko i do symboliki innych kolorach róż. Maroon i czerwone róże – jest bezwarunkowa miłość, podziw i żarliwa miłość. Bogaty zestaw odcieni różowych róż symbolizuje elegancję i wyrafinowanie. Z bukietem żółtych róż, można poprosić o wybaczenie i osiągnąć rozejm. Wiele osób błędnie uważa, że żółte kwiaty oznaczać separację, ale to nie jest raczej, że jest to kolor troski i akceptacji. Synonimem skromności służyłoby różę , brzoskwiniowy, bukiet dyskretnie wyrazić radość spotkania i ciepłym nastawieniem. róż brzoskwiniowy lepiej niż jakikolwiek inny dekoracji świątecznym stole. Stosunkowo niedawno pojawiły się zielone róże nie będą mogli wyrazić swoją miłość, więc są one przeznaczone wyłącznie dla osób udanych, mocno stoi na nogach i symbolizują płodność i stabilność. Bukiet niezwykłych i tajemniczych niebieskich róż, które nie występują w naturze i są dziełem hodowców, jest, oczywiście, dla natury, jak tajemnicza i niedostępna. Długi czas pożegnania do rodziny mężczyzny, doprowadzić do stacji bukiet herbacianych róż, to jest jak żadna inna, aby wyrazić swój smutek na pożegnanie. Czarne róże są tradycyjnie uważane za symbol smutku i żałoby.

Teraz trochę o wyjaśnienie dla siebie, co oznacza, że Belaya Roza i czarny, to prawdopodobnie nie może się nie udać zbierając kwiaty na bukiet. Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę temperament, wiek i charakter osoby, do której postanowiliśmy zaprezentować bukiet. Na urodzinach babci jest lepiej zaprezentować róży kojące odcienie, nawet jeśli bardzo ją kocham.