661 Shares 6867 views

Zawsze shims: recenzje, cena i widoki. 5 powodów, dla których warto używać Zawsze

W życiu każdej dziewczyny, prędzej czy później, przychodzi czas, kiedy myśli o tym, jakie powinny być użyte uszczelki. W ostatnich latach popularność przedstawicieli sprawiedliwego seksu zyskuje zawsze. Mają wiele plusów. I kiedyś próbowałem tego produktu, kobieta nie chce już wrócić do poprzednio używanych środków higieny. Należy powiedzieć, że ten typ produktu posiada odmiany i klasyfikację.

Rodzaje uszczelek

Przede wszystkim należy zauważyć, że produkty higieny damskiej mogą mieć różne zastosowania:

  • Przerzutniki są zawsze;
  • Serwetki sanitarne dla cyklu menstruacyjnego.

Codzienne produkty higieny

Tego typu produkty są produkowane w dużych i małych opakowaniach o wymiarach 30 i 60 sztuk. Mają miękką powierzchnię siatki, która niezawodnie absorbuje wydzieliny i daje poczucie komfortu.

Pamiętaj, że codzienne podpaski higieniczne należy zmieniać w razie potrzeby. Ten typ produktu może być również stosowany w pierwszym i ostatnim dniu cyklu menstruacyjnego. Podkładka będzie wchłonąć lekki chudy roztwór i pozostawić powierzchnię w kontakcie ze skórą.

Podkładki do cyklu menstruacyjnego

Ten typ produktów jest produkowany w dużych, średnich i małych opakowaniach. Te uszczelki są podzielone na typy. Przeznaczone są do różnego natężenia rozładowania i mają raczej dobrą strukturę:

  • "Olweis Ultra Light" (nadaje się do wydalania skąpego).
  • "Olveys Ultra Plus Plus" (idealny do umiarkowanego rozładowania).
  • "Olweis Ultra Super Plus" (przeznaczony do intensywnego rozładowania).
  • Zawsze Ultra Night (chronić przed wyciekami podczas snu).

Również "Olweis" ma inną linię, która nazywa się "klasyczną". Posiada również różne typy produktów:

  • "Olveys Light Classic" (dla chudego miesiączki).
  • "Olweis Normal Classic" (dla umiarkowanego krwawienia).
  • "Olweis Super Classic" (obfite rozładowanie).
  • Zawsze Night Classic (do użycia podczas snu).

Ten typ produktu różni się tym, że ma większą grubość niż ultra linijka. To jednak nie czyni uszczelnienia bardziej widocznym lub niewygodnym. Niektóre kobiety czują się niewygodne z cienkich klocków, więc wolą klasyczną formę higieny.

Co zrobić, jeśli jest podrażnienie?

Początkowo "Olveys" (uszczelki) miała powłokę oczkową, która niezawodnie utrzymywała i szybko wchłaniała wilgoć. Teraz produkcja artykułów higienicznych tej marki powiększyła się i mają nową linię – "Sensitive".

Jeśli Twoja skóra jest podatna na alergie lub podrażnienia, zawsze znajdziesz cenne dla Ciebie okładki "Zawsze wrażliwe". Są one również przeznaczone do różnego natężenia wydalania. Górna warstwa jest wykonana z miękkiej bawełny, którą wiele kobiet docenią. Powierzchnie hipoalergiczne dadzą Ci czułość i komfort. Poczujesz się naprawdę troskliwa i pewna siebie.

Skład produktu

Zawsze ma kilka warstw. Każdy z nich ma własną specjalną kompozycję. Rozważ warstwę produktów komponentów po warstwie.

Warstwa wewnętrzna

Tutaj znajdują się specjalne granulki, które doskonale absorbują płyn, który dostał się do niego i przekształca w żel. To, co nie pozwala wydzielinom przeniknąć w przeciwnym kierunku. Taka substancja jest w stanie wchłonąć dość duże objętości płynu, nie zwalniając go z powrotem. Możesz nawet przeprowadzić eksperyment, wylewając kolorową ciecz na uszczelkę, po czym wyciąć produkt. Będziesz przekonany, że cała ciekła substancja stała się żelowa i niezawodnie mieści się w środku.

Warstwa środkowa

Oto wkład, który składa się z małych, niedostrzegalnych dla lejów ocznych. Dzięki nim wydzieliny szybko wnikają do wnętrza uszczelki wzdłuż tak zwanych rowków, a następnie płyn nie może uciec. Dlatego wierzchnia warstwa zawsze pozostaje sucha i czysta.

Powierzchnia produktu

Istnieją dwie możliwości pokrycia. Jak już wspomniano powyżej, "Alweys" (uszczelki) może być siatka lub bawełna. Odpowiednio, górna warstwa jest wykonana z naturalnego materiału oczkowego lub tkana z najbardziej delikatnej bawełny hipoalergicznej.

Linijka "Classic" ma powłokę bawełnianą, składającą się z kilku warstw. To sprawia, że produkt jest grubszy.

Skrzydła

Dzięki klejącej powierzchni zewnętrznej całej uszczelki i jej skrzydłom, produkt higieny jest dobrze przymocowany do dowolnej bielizny. Skrzydła mają z kolei rozciąganie. To pomoże Ci bezpiecznie zabezpieczyć ręcznik higieniczny i poczuć się komfortowo nawet w szybkim ruchu.

Recenzje i ceny

Zawsze zawsze były pozytywne. Dzięki szerokiemu możliwościom możesz wybrać produkt odpowiadający intensywności wydzielin. Po wypróbowaniu tego produktu nie musisz już wracać starymi metodami w krytyczne dni i zawsze używać Zawsze.

Cena produktu zależy od wielkości opakowania. Małe opakowania, które składają się z 7 do 10 sztuk uszczelek, wahają się od 50 do 80 rubli. Średnie opakowania z liczbą 14 do 20 wkładów kosztują od 100 do 150 rubli. Duże opakowania, które zawierają od 30 do 40 sztuk, mają wartość ponad dwieście rubli.

Kategoria cen uszczelek całkowicie odpowiada ich jakości. Podczas eksperymentu wybrane dziewczyny na zawsze porzuciły zwykłe środki higieny na rzecz dziennego "Olveys" i klocki tej marki na przepływ miesiączkowy.

Powody użycia uszczelek "Olweis"

Jest pięć powodów, dla których należy wybrać ten konkretny typ produktu. Rozważmy każdy z nich.

Pierwszy powód: minimalna grubość uszczelki. "Olveys" ma ultra cienką podstawę, która nie absorbuje gorszej niż zwykle grubej uszczelki. Dzięki wewnętrznej warstwie granulek taki produkt higieniczny może pochłaniać kilkakrotnie swój pierwotny ciężar.

Drugi powód: komfort i niezawodność. Uszczelka w sposób pewny chroni cię w najbardziej krytycznym momencie. Nawet przy obfitym rozładowaniu wewnętrzne warstwy produktu szybko absorbują ciecz i poczują suchość i komfort. Możesz nawet wejść na sport i wykonywać szybkie i intensywne ruchy. Nic nie zakłóci komfortu.

Powód trzech: hipoalergiczna powierzchnia. Dzięki najnowszym osiągnięciom, uszczelki Alveis stały się hipoalergiczne. Z nimi zapomnisz o podrażnieniach i dyskomfortu. Produkt ma miękką, przyjemną do dotyku powierzchnię, która jest specjalnie przeznaczona do delikatnej skóry.

Czwarty powód użycia produktów jest wygodny w użyciu. Każda uszczelka "Alveis" jest pakowana w indywidualne opakowanie. Możesz zabrać ze sobą i nie martwić się o to, aby w środku znajdowały się drobnoustroje i bakterie. Ponadto pakiet ten niezawodnie chroni produkt przed wilgocią.

Uszczelkowaną uszczelkę można umieścić w oryginalnym opakowaniu i zwinąć produkt rurką, a następnie wyrzucić do kosza.

Piąty powód: przyjemny zapach. Nie mów w nieprzyjemnym zapachu podczas menstruacji. Dzięki uszczelkom "Olweis" będziesz na zawsze zapominać o tym dyskomfort.

Sam produkt ma przyjemny delikatny zapach, który ledwo zauważalny. Nieprzyjemny zapach wydzielin menstruacyjnych jest mocno trzymany wewnątrz uszczelki i nie ma szans na przebicie.

Zalecenia

Jeśli nigdy nie próbowałeś wspaniałych uszczelek "Alveis", nadszedł czas, aby to zrobić. Będziesz zaskoczony i zadaj sobie pytanie, jak mógłbyś się udać bez tego wspaniałego środka do higieny.

Wybierz najbardziej odpowiedni rodzaj uszczelek dla siebie. Ultra cienkie, klasyczne, z siatką lub bawełną, do rozładowania – co można marzyć o nowoczesnej kobiecie prowadzącej aktywny tryb życia?

Poczuj komfort i troskę, która daje uszczelki "Olweis".