94 Shares 8475 views

Wioska Plancheskaya gniazdo – świeże powietrze i niepowtarzalny charakter

dzielnica Seversky regionu Krasnodar znajduje się około trzydzieści kilometrów od stolicy Kubań. Przechodząc od niego tylko sto kilometrów od małego, to jest możliwe, aby być na wybrzeżu Morza Czarnego.

unikalny obszar

Jest to wyjątkowe miejsce. W SEVERSKY stronie obszaru przez strony, istnieje ponad osiemdziesiąt różnych narodowości. Najliczniejsza z nich są rosyjski, ukraiński, ormiański, grecki, gruziński i społeczności białoruskie.

Główną atrakcją regionu jest uważana za jego unikalny krajobraz i, oczywiście, wspaniałe miejsce, gdzie można odpocząć. Dzięki korzystnemu położeniu geograficznemu SEVERSKY dziedzinie stał się niezwykle atrakcyjny dla inwestycji w rozwój turystyki uzdrowiskowej biznesu.

Cechą charakterystyczną tej jednostki terytorialnej jest uważany za słynny górski Sober-Oashh mający siedem sto trzydzieści sześć metrów wysokości. Na jej zboczach napotyka najczystsze sprężyn. Dlatego mieszkańcy od dawna uważali, że świętej góry.

Wiele pomników przyrody w regionie, takie jak Red Creek Gorge, Pshadskie i wodospady Darin gniazda Plancheskaya, góry Mitrydata, forteca, Popeye, Verhneafipskoe jeziora, zwanego także „Loch Ness”, owiana tajemnicą i legendami. Dlatego oni od dawna popularnym miejscem, gdzie ludzie przychodzą się zrelaksować. Światowy rozgłos przyniósł dzielnica Seversky prehistorycznego człowieka. Ten pomnik środkowego paleolitu ma swoją historię, która rozpoczęła się trzydzieści tysięcy lat temu.

gniazdo Plancheskaya

Krasnodar region oferuje szeroką gamę usług turystycznych, począwszy od medycznego i zdrowia, a do skrajności – lotniarstwo, wspinaczka, itp Ludzie przychodzą tu nie tylko do tych, którzy potrzebują poprawić swoje zdrowie, ale również miłośników sportów ekstremalnych … dzielnica Seversky jest bardzo korzystne dla relaksu. W sezonie turystycznym w regionie trwa dziewięć miesięcy. Wielu odwiedzających wybrać na wakacje malowniczej miejscowości gniazda Plancheskaya. Znajduje się on w dzielnicy SEVERSKY nad brzegiem rzeczki FC aFIPS Afipsky.

Ma tylko cztery ulice: ul. Nina, las, rzeka i spokój. Jest to bardzo małe miasto. Podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej gniazda Plancheskaya był miejscem, gdzie jednostka partyzancka w oparciu o nazwie Bracia Ignatov. Ale dziś, wieś jest najlepiej znanym turystycznym znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie tej samej nazwie skał. Że ludzie przychodzą tu uzbrojony sprzętu wspinaczkowego.

Plancheskaya gniazdo – wieś, która zaginęła w lesie pokryte niskimi wzgórzami. Znajduje się na FC aFIPS Afipsky rzeki na wysokości siedmiuset metrów nad poziomem morza. Pochodzących z niego osad – Peace rozliczenia i wsi chłopi.

Popularne trasy wspinaczkowe

Gniazdo wieś Plancheskaya otrzymuje rocznie ponad tysiąc gości. To małe miasteczko w regionie SEVERSKY regionu Krasnodar, położone nad rzeką FC aFIPS Afipsky, teraz zyskał popularność głównie za jego klifami. Są one również nazywane Plancheskimi. Położyli wielkie trasy wspinaczkowe o różnej kategorii trudności. Ponadto, są one w rzeczywistości są najbliżej miasta Krasnodar. Być może to tłumaczy ich niezwykłą popularnością wśród wspinaczy i turystów. W weekend Plancheskih na skałach lub na planie, jak są popularnie nazywane są zawsze dużo ludzi. One rozciągnięte prawie trzysta metrów. Zbudowany z piaskowca, opancerzony, skały te osiągają wysokość dwudziestu dwóch metrów.

W pobliżu wsi znajdują się dwa dobrze znany obiekt turystyczny. To Plancheskie skały i czerwony. Pierwszy miejscowi nazywają Złote kamienie, natomiast drugi Naumovski w pamięci znanych wspinaczy VP Naumenko.

Czerwone i Plancheskie kołysać się bardzo blisko siebie. Stały się one szczególnie dobrze znane w kraju w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy boom turystyczny rozpoczął się w Kuban.

Następnie Plancheskie skała zamienił się w poligon dla wspinaczy przygotowujących się do cięższych wysokościach. wykonują one tę funkcję aż do chwili obecnej.

po prostu odpocząć

W Plancheskuyu szczelina ludzie przychodzą po prostu uciec. Mieszczanie przyciąga lokalnej świeżym powietrzem, hałaśliwy leśnej, rozłożone wokół wsi, górskich potoków i przyjemnym uczuciem.

Plancheskaya szczelina z Krasnodar odległych zaledwie sześćdziesiąt kilometrów. Droga z miasta trwa tylko pół godziny. I tylko ostatnie dziesięć minut sposób iść na nieutwardzoną drogą gruntową, która jednak jest to warunek dość znośny.

wakacyjne Village

Ci, którzy wolą odpoczywać „dzikusów” dzielić namiot nad brzegiem rzeki FC aFIPS Afipsky, korzystać z grilla i odpocząć po zbieraniu grzybów. Ale ci, którzy preferują wygodę mogą przebywać w ośrodku rekreacyjnym „Plancheskaya”, znajduje się w miejscowości. Kompleks jest przytulne domy drewniane są zawsze gotowi zaakceptować jako hałaśliwych firm i rodzin z dziećmi.

To może przyjść za kilka dni, lub po prostu na piknik. Jest wyposażona altana z grillem, drewniane stoły i ławy w cieniu drzew, które mogą być wynajmowane przez kilka godzin. W zależności od liczby turystów, można usunąć cztero-, ośmio-, a dziesięć domów shestnadtsatimestnye.