382 Shares 8701 views

Jak zrobić łuk włosów na głowie w domu

Fryzura "dziób włosów" – oryginalna i nietypowa wersja stylu, która idealnie nadaje się zarówno na celebrację, jak i na romantyczną datę, a także na dobry nastrój. Każdy z nas przynajmniej raz chciał wrócić do szczęśliwego i beztroskiego dzieciństwa, wznoszącego zabawny bałagan na własnej głowie. Jak zrobić łuk włosów na głowie? Szczegółowy przewodnik krok po kroku pomoże rozwiązać ten problem.

Aby nadążyć za czasem

Taka niezwykła stylistyka pasuje nie tylko do romantycznych młodych kobiet i aktywnych dziewcząt, ale także do bardzo infantylnych ludzi. Fryzura tego typu może być zarówno elegancka, jak i ekstrawagancka, wszystko zależy tylko od stylu wykonania! Istnieje wiele odmian tego układania. Jak zrobić na łokciu włosy na głowie na wiele sposobów? Może być zbudowany na wierzchołku, z boku, a nawet z tyłu głowy. Ponadto, taka fryzura jest idealna do stylu biznesowego, dlatego musisz umieścić ją na boku lub na plecach szyi, a gładko wyczesać włosy, a następnie delikatnie położyć na jednej stronie. Jak zrobić sobie łuk na swojej głowie? Wszystko jest bardzo proste. Możesz zobaczyć dla siebie!

Jak zrobić łuk włosów na głowie?

1. Zanim zaczniesz tworzyć fryzurę, należy przygotować loki. Powinny być lekko nawilżone przy użyciu najczęściej nebulizatora. Jeśli włosy są cienkie i pozbawione objętości, powinny być soczyste. W tym celu należy przykręcić je do dużych lokówek i wysuszyć suszarką do włosów. W końcu powinieneś dostać miękkie fale. Jeśli natura przyzna Ci luksusowe zamki na klamerki, trzeba je wyjąć specjalnym żelazkiem.

2. Teraz musisz przygotować akcesoria potrzebne podczas tworzenia fryzury. Jest to szczotka do włosów, niewidoczna, elastyczna, szpilki do włosów i lakier do mocowania.

3. W obszarze podwórkowym dziel włosy na tylną i przednią część jasną, równą linią. Górna część jest użyteczna do zdobienia powstałego łukowego, a dolna jest przeznaczona do tworzenia najbardziej fryzjera. Aby zapewnić dodatkową objętość zamków, zamki muszą być nawijane kleszczami lub dużymi loklami.

4. Pozostałe włosy należy ostrożnie czesać i zebrać na tylnej części głowy w ogonie, które należy mocno przymocować elastyczną taśmą u podstawy.

5. Stosuj żel podkładowy lub wosk do rąk, aby lepsze ułożenie było prawidłowe, a nici nie uległy kruszeniu i leżały gładko. Teraz możesz przejść bezpośrednio do stworzenia zabawy łuk.

6. Podzielić ogon na dwie w przybliżeniu równe części i obrócić jeden z nich przez ramię, tak aby nie przeszkadzało tobie.

7. Teraz konieczne jest podzielenie pozostałej nici na pół za pomocą taśm elastycznych. Ogon powinien być wygięty w tym samym czasie.

8. Podziel podzieloną pętlę na dwie równe części objętości. Zamocuj je u podstawy pierwotnego ogona, czyli pierwszego gumowego paska za pomocą kołków. Ostrożnie wyciągnij ostrze wystające pod część wygiętego łuk.

9. Wykonaj to samo z pasem przez ramię.

10. Górna część włosów, wybrana z głównego ogona, grzebień, a następnie owinąć go łokciem. Ukryj widoczne części gumki używając niewidocznych.

Teraz wiesz, jak zrobić łuk włosów na głowie w domu!