431 Shares 4407 views

Przewodnik mobilny. Jak przesłać pieniądze z karty do telefonu?

Trudno powiedzieć, co będzie wyglądał świat dzisiaj bez tych wszystkich urządzeń mobilnych. Laptop, tablet i telefon komórkowy stał się integralną częścią współczesnego życia. Muszą pracować, komunikować się i po prostu zabawa. Ale człowiek nie byłby człowiekiem, gdyby nie zapomnieć o najważniejszym. Mianowicie, dodać środki do telefonu i dostać za to pieniądze z karty kredytowej. Jednak drugi to zrobić nie jest to konieczne, ponieważ pieniądze przelew z karty do telefonu jest bardzo proste. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję.

Metoda 1: ATM

Najprostszym sposobem na naładowanie telefonu komórkowego, wykorzystanie najbliższy bankomat. Tym bardziej, że większość banków ma bardzo rozbudowaną sieć oddziałów. Dodatkowo dla swoich klientów płac dużego banku zawsze próby zainstalowania bankomatu w pobliżu miejsca pracy. Do tej pory często nie trzeba iść.

Po znalezieniu ATM do przekazywania pieniędzy na kartę za pośrednictwem telefonu, po prostu trzeba znaleźć punkt menu płatności komórkowych usług komunikacyjnych i wybierania numeru, a kwota jest poprawna. Ważne jest, aby nie popełnić błąd, nie przypadkowo wypełnić konto cudzego do znacznej sumy. Pieniądze zostaną przekazane na konto w ciągu kilku minut. Być może jedyną wadą jest to, że nadal trzeba wychodzić. Jest mało prawdopodobne, że będzie to wygodne dla deszczowy dzień lub w nocy.

Metoda 2: Internet Banking

Ci, którzy wcześniej myślał o tym, jak przelać pieniądze z karty do telefonu, zwykle podłączyć dogodny, jak bankowości internetowej. W różnych bankach ma inną nazwę, ale istotę jej spokoju. Z dostępem do Internetu, możesz zarządzać swoim kontem karty: wyświetlanie aktualnego salda, płacić za usługi i zablokować kartę. Oczywiście, może być używane do płacenia i telefon komórkowy. To wystarczy, aby mieć dostęp do Internetu.

Następnie należy po prostu przechodząc do osobistego gabinetu płacić usług łączności komórkowej, wprowadź liczbę i kwotę. Po potwierdzeniu wpłaty pieniędzy przeniesione do rachunku. Zwykle cały proces trwa mniej niż 5 minut. Ponadto, opcjonalnie mieć pod ręką kartę kredytową, a nawet telefonu komórkowego. W rzeczywistości, pieniądze dla kart telefonicznych może przekazać żadnej osoby mającej dostęp do bankowości internetowej.

Metoda 3: Mobile Banking

Ale to nie zawsze mają dostęp do Internetu, a fundusze na telefonie wygasła. Dla tych, którzy aktywować usługę „Mobile Banking”, nie ma innego sposobu, aby przelać pieniądze z karty do telefonu – wystarczy wysłać SMS. Konieczne jest, aby podać kwotę i numer telefonu oddzielone spacją i wysłać wiadomość na numer serwisowe. Jeśli wykonane poprawnie, pieniądze przekazane na rachunek niemal natychmiast. Ponadto, dzięki czemu można wypełnić równowagi dowolnego telefonu komórkowego, gdziekolwiek jesteś odbiorcą i nadawcą.

4. Sposób Avtoplatezh

I najprostszy sposób jak przelać pieniądze z karty na telefon – nie rób tego poprzez podłączenie każdego komórkowej salon usług „Avtoplatezh”. Sam system będzie odliczyć odpowiednią kwotę z karty kredytowej za każdym razem, gdy konto telefonu komórkowego będzie zbliżony do zera. Ponadto, klient może zdecydować, kiedy i ile odpisać. W ten sposób wszyscy możemy przestać się martwić o bilans swojej komórce.