167 Shares 2930 views

CJSC "Mytishchi Instrument roślin": historia, produkcja, produkty

Zamknięta Spółka Akcyjna „Mytishchi Instrument roślin” – jeden z największych krajowych przedsiębiorstw, które produkuje maszyny samochodowym. produkty klienci Ministerstwo Sytuacji Nadzwyczajnych, inżynieria usług poszukiwawczych spetspredpriyatiya, organizacji działających w odległych regionach na dalekiej północy.

informacje historyczne

W 1928 roku rząd zlecił organizowanie specjalistycznych warsztatów do naprawy skomplikowanych konstrukcji stalowych. Pierwszym miejscem nowo powstałego przedsiębiorstwa „Tsentrospetsstroy” znajduje się w stolicy. W 1939 roku, jako proliferacji produkcji Moskwie został przeniesiony do miasta Mytishchi.

W trakcie prac wojennych, naprawa i inżynieryjnych realizowanych zleceń obronnych, przeprowadził montaż aparatury paliwowej, przeprowadzono konserwację ciągników, samochodów, silników. Po poprawie sytuacji na frontach spółki powierzyła produkcję złożonych urządzeń geofizycznych. W kraju jest pilnie potrzebują zasobów, zwłaszcza w surowca węglowodorowego i rud różnych metali.

W 1949 RMZ przemianowany "Mytishchi Instrument roślin". Był strukturalny podział zaufania „Soyuzgeoneftepribor”. Dopóki zapasy połowie lat 80-tych był monopolistą w produkcji szczególnie skomplikowanych instrumentów geodezyjnych, rejestrowanie i elektro laboratoriach poszukiwawczych i wydobywczych stacjach. Produkty są szeroko stosowane mikroelektronicznych komponentów oraz sprzęt komputerowy.

Zgodnie z prawami rynku

Po uzyskaniu niepodległości Mytishchi Instrument Roślina została ponownie utworzona. Gama produktów uległ zmianie. Wbrew obawom, firma opracowała dość szybko. Od 1997 roku przeprowadziła emisję ciał izolowanych w regionach o trudnych pogodowych.

W 2000 roku zapasy zostały wprowadzone w 1000 najlepszych najlepszych rosyjskich producentów. Przeprowadzone po modernizacji w 2004 roku, fabryka weszła w pierwszej setce najlepszych organizacji w kraju. Kolejne trzy lata produkcja rozbudowany, wprowadzono zaawansowanych technik projektowania, stworzył potężne szkoły naukowe i projektowe. Budowa maszyn, produkowany w firmie, chętnych do podjęcia organizacji rządowych i komercyjnych. Dziś miasto Mytishchi jest ważnym ośrodkiem przemysłowym i fabryka przyrządy zajmuje ważne miejsce w gospodarce regionu.

inżynieria

Pierwotnie urodzony w autobusach inżynierów komputerów. Każda zmiana jest tworzony od podstaw dla potrzeb konkretnych klientów. Pierwszy zbudowany maksymalną zaprojektowane modelu 3D. Następnie z metalu i tworzywa sztucznego, wytwarzane prototyp przechodzi kompleks testowego. Dopiero po tej techniki jest w produkcji na małą skalę.

Warsztaty dla produkcji ciał zaawansowanych materiałów wykonane są płyty warstwowe szczelne pięciu warstw. Stały się one podstawowym elementem wielofunkcyjnego ciała, przeznaczone do konkretnych zadań.

produkcja

Codziennie od bram JSC „MPZ” przejść nowe pojazdy specjalnego przeznaczenia. Technologia sposób ich wytwarzania działa poprzez: a część panelową próżniowo sklejenie wykroju od wciągarek są dostarczane do stanowiska mielenia. Szczególne paneli maszynowych przetwarzane do żądanych wymiarów geometrycznych otwory technologiczne są cięte.

Szczegółowe informacje dostarczane do obszaru montażu płyt warstwowych, gdzie zamierza trwałe, silne ciało. Zainstalowane drzwi, okna, schody, pudła, ścianki działowe (jeśli jest wymagane). Ostatnim krokiem jest kompletny zestaw urządzeń i farby.

charakterystyka

Mytishchi Instrument Zakład produkuje wyspecjalizowane pojazdy wysokiej jakości. W Rosji, niewielu branż, które mogą zbierać „domu na kołach”, nadaje się do życia i pracy przez całą dobę, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych.

. W zależności od cech szyn może być wykorzystywany do transportowania artykułów spożywczych, transportu i składowania różnego rodzaju sprzętu, ludzie pozostają w szerokim zakresie temperatur, od -50 + 50 ° C służy to:

 • struktury MOE;
 • Obudowa i usług komunalnych;
 • w celu utrzymania linii przesyłowych w obszarze rozszerzonym;
 • eksploatacji studzienek ropy naftowej i gazu ziemnego;
 • geofizyczne, badania geologiczne;
 • naprawa sprzętu w odległych miejscach;
 • Badanie, budowa i remont zapór, kanałów, elektrowni wodnych, portów;
 • r komunikacji;
 • w rurociągu;
 • budowy dróg;
 • firm budowlanych, stacje, oddzielne urządzenia z dala od osiedli.

produkty

Mytishchi Instrument roślin jest w stanie wyprodukować każdy rodzaj ciała i umieścić na podwoziu samochodu ciężarowego jakiegokolwiek pojazdu krajowej lub zagranicznej, w zależności od życzenia klienta. Produkuje:

 • Avtolaboratorii: metrologia, ochrona katodowa, inspekcja, testowanie wysokiego napięcia, komunikacji, pilot zdalnego sterowania i innych.
 • Zalogowaniu stacje, windy.
 • Telefony posty policji drogowej.
 • Autoclubs (show-komórkowe).
 • Działając, garderoby, szafy, propagandy systemów telewizyjnych.
 • Kompleksy podróży komora mini sztuki (terenowe, motocykle, rowery, skuterów i tak dalej. D.).
 • Przeciwpożarowej, ratownictwa, samochody pomyvochnaya, centra sterowania awaryjnego, centra komunikacyjne.
 • Przesunięcie autobusów, punkty odpoczynku, jedzenia.
 • warsztaty konserwacji, systemy spawalnicze, dźwigi.
 • Lodówki, ocieplony dostawczych.

Zapasy zapewnia również konserwacja, naprawa wydany produkty, produkuje multimetry, zasilacze, źródła prądu spawania.