676 Shares 7611 views

Oznacza "Argosulfan" (maści). Instrukcje i opis

Lek „Argosulfan” (maści) instrukcji opisano jako zewnętrznego środka przeciwbakteryjnego. Lek pomaga skrócić okres gojenia zapewnia ochronę przed zakażeniem dotkniętych powierzchni. Sulfatiazol – substancja czynna do wytwarzania – hamuje syntezę kwasu foliowego w komórce bakteryjnej. Jest obecny w jony srebra zwiększają działanie przeciwdrobnoustrojowe substancji czynnej, a także zapobiegać rozwojowi, wzrost i namnażanie się chorobotwórczych drobnoustrojów. Wchłanianie ogólnoustrojowe na tle małej użytku zewnętrznego. Ze względu na niską rozpuszczalność, zapewnia stałe stężenie substancji czynnej w obszarze zagrożonym.

świadectwo

Oznacza „Argosulfan” (maści) (użytkownika obejmuje takie dane) zaleca się ran ropnych, odmrożenia, odleżyn, spalić choroby w innych stopniach i różnej naturze występuje. Od wskazania do stosowania leku należy przypisać zainfekowanej skóry, streptostafilodermii, wyprysk (mikroorganizmów), zapalenie skóry (prosta PIN). Powołany mazidła owrzodzeniem troficznym pokrywy uszkodzenie w części dolnej o odmiennym charakterze, przewlekłą niewydolność żylna typu angiopatiyah na podstawie cukrzycy (cukrzycy), edarteriite (zarostowego).

Oznacza "Argosulfan" (maści). Instrukcje użytkowania

Zaleca się stosowanie preparatu na używanie wacika. Zmienionych powierzchni skóry jest traktowany tak, że mazidła objęte wszystkie obszary problemowe. Lek „Argosulfan” (maści) instrukcji zaleca stosowanie warstwy dwóch lub trzech milimetrów. Przetwarzanie odbywa się raz lub dwa razy w ciągu dnia. Można stosować leku z opatrunkiem okluzyjnym. W przypadku wysięk w procesie stosowania leku zaleca się przemyć roztworem antyseptycznym.

skutki uboczne

Oznacza „Argosulfan” (krem) (instrukcja, referencje pacjentów wskazują na niego) jest przekazywana jako całość jest zadowalająca. Sporadycznie może wystąpić alergia. Ogólnie, jest to związane z obecnością nadwrażliwości składników. Jeśli wystąpi wysypka skórna, podrażnienie, suchość, pieczenie, należy przerwać leczenie, zwrócił się do lekarza.

Przeciwwskazania

Oznacza „Argosulfan” (krem) (instrukcja ostrzega o to) nie jest zalecany w czasie ciąży (z wyjątkiem nagłych wypadkach) w trakcie karmienia piersią, w przypadku nadwrażliwości. Przeciwwskazania obejmują wczesne i wiek (do dwóch miesięcy). Należy zachować ostrożność podczas terapii opracowano u pacjentów z zaburzeniami układu nerkowego, w szoku. Uważna obserwacja medyczna jest niezbędna podczas przetwarzania dużych powierzchni oparzenia.

Medycyna "Argosulfan" (maść). Instrukcje. Cena. Aby uzyskać więcej informacji,

Przy dłuższym stosowaniu pól wielkopowierzchniowych powinni mieć świadomość prawdopodobieństwa rozwoju leukopenia. Podczas terapii należy zachować kontrolę nad surowicy zawartość sulfatiazol. Koszt leku – około 200 rubli.