471 Shares 5453 views

imię i nazwisko oraz zdjęcie żony Eminema

Kto jest Eminem? Producent, aktor, muzyk i kompozytor? „Lub” nie. Wszystkich tych zawodów i zawodów raper mówi doskonale. Możliwe jest także, aby dodać – ojca i męża. Chociaż życie rodzinne, aż piosenkarka nie może pochwalić się z żoną w swoim życiu Eminem miał dwa razy, aby rejestrować i dwukrotnie rozwiedziony. Ale tu, jak budować swoją karierę, jak stać się światowej sławy gwiazdą i jednym z największych muzyków naszych czasów – jest to konieczne, aby uczyć się od niego.

Kilka faktów z życia Eminema

  • Raper otworzył swoją fundację, która jest wywoływana przez jego prawdziwe imię. Fundusz ma na celu pomoc dzieciom z Michigan, którzy dorastają w rodzinach dysfunkcyjnych.

  • Eminem ma dwa alter-ego – Slim Shady i Ken Caniff. Warto zauważyć, że Caniff – homoseksualistę.

  • Raper wydał swoją autobiografię, wspomnienia zatytułowane „Jestem więc, jaka jest”, gdzie szczerze opowiedział o swojej drodze do sławy i wyzwań, z jakim się spotkał i pokonał tym. Jego matka wydała również biografii z historią jego i jego życia.
  • W filmie „8 mila”, który zagrał Eminem jest uważany autobiograficzny, ale aktor wielokrotnie mówił w wywiadzie, że tylko połowa z wydarzeń rozgrywających się w filmie, było naprawdę w swoim życiu.
  • Jego pierwszy album, Eminem nagrał w 1995 roku, ale pozostał całkowicie niezauważone, jak muzyka sceny Detroit został zaspokojony hip-hop. Szczególnie biały facet stukanie, to było bardzo trudno dostać się do miasta, gdzie większość ludności – czarnych.
  • Utwór „Rap Bóg” został nagrany w Księdze Rekordów Guinnessa – jest hitem, którego tekst zawiera więcej słów. Mianowicie, 1560. "God of Rap" – non-stop sześć minut recytatyw.

rodzina

Przyszły król rapu podniesiony w macierzystym samotność Deborah R. Mathers-Briggs, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić godne dzieciństwo syna. Deborah żonaty ojciec Eminem Marshall Bruce Mathers, Jr., gdy miała zaledwie 15 lat. Trzy lata później, w trakcie trudnego porodu, trwała 73 godzin, urodził się piękny mały chłopiec, który został nazwany na cześć ojca – Marshall Bruce Mathers III. Ojciec porzucił rodzina przeniosła się do Kalifornii i nigdy nie widział swojego syna.

Matka, która poświęciła swoje życie podnosząc syna, nic nie przeszkadzało, aw 1999 roku złożyła pozew przeciwko 10 milionów dolarów za to, że jego syn miał zniesławiać ją w jego albumu The Slim Shady LP. Na zakończenie procesu matka otrzymała jeszcze odszkodowanie za szkody moralne, których szacunkowa ilość $ 1.600.

Dziś Eminem samotnie wychowujących dzieci, a za nim – dwa nieudane małżeństwo z tą samą kobietą.

pierwsze małżeństwo

Pomimo faktu, że związek z przyszłą żoną, Eminem rozpoczął jako nastolatek, aby zalegalizować ich para zdecydowała dopiero w 1999 roku, kiedy piosenkarka była już 27 lat. Według piosenkarza i jego rodziny, jego żona spotkali się w szkole średniej, kiedy raper przyszłość była tylko 15 lat, a jego ukochana 13.

przyszła żona Eminema Kim i jej siostra uciekła z domu i zamieszkał w domu matki Marshalla.

Para przed ślubem związek trwał trochę ponad 10 lat. Ale oficjalny związek trwał bardzo długo – oni już złożyli 2000 rozwód, który zakończył się w 2001 roku. Powodem rozwodu było zachowanie Kimberly Scott, żony Eminema. Kobieta pozwoliła się prowadzić pijany i dwa razy w tym czasie był opóźniony. Kim cierpiał i inne uzależnienia.

drugie małżeństwo

W 2006 roku dawni małżonkowie postanowili odnowić swój związek i ponownie wprowadzone do formalnego małżeństwa. Ale, jak po raz pierwszy, szczęście nie trwało długo. Małżeństwo trwało przez kilka miesięcy, a następnie drugi rozwód. Proces rozwodu minęło trochę czasu, a w tym samym 2006 roku, Eminem stał żonę byłego już po raz drugi.

Oficjalnym powodem rozwodu nie została podana do wiadomości publicznej, ale sądząc po tym, że przez wiele lat poza małżeństwem, preferencje Kim nie uległy zmianie, możemy się domyślać, że jest sprawcą rozwodzie zaczęła znowu.

Kolejne relacje z żoną

Prasa okresowo krążą plotki, że była żona Eminema ponownie zdecydowali się wznowić stosunki, ale piosenkarka zaprzecza wszystkim. On wyraźnie i pewnie wskazuje na fakt, że ten związek był ostateczny i bezwarunkowy koniec. Ale małżonkowie w wspólnej opieki kształcić Córka generała, urodzony przed zakończeniem pierwszego małżeństwa.

Ponadto, Kimberly Scott w wywiadzie powiedział, że jej były mąż jest bardzo pomocne i podtrzymujące. Sądząc po zdjęciu, żona Eminema przeżywa trudne czasy. Kilka lat temu, ona nawet próbował popełnić samobójstwo, aby żyć – w stanie upojenia alkoholowego i narkotycznego to samochód uderzył w drzewo.

Przetrwanie, przeszła rehabilitację i później żałował chwilową słabość. Najwyraźniej problemy z narkotykami i alkoholem realizować Kimberly Scott całe życie, a często w stanie ją ujarzmić. W ciągłej walce z pokusami Kim często przegrywa.

dzieci

Bez wątpienia, Eminem kocha dzieci i jest dobry, opiekuńczy ojciec. Raper przynosi trzy córki: Hailey, Alaina Whitney. Że działa również jako opiekuna prawnego swego przyrodniego brata Nathana.

Wszystkich dzieci piosenkarza tylko Haley jest jego biologiczną córką. Jej sława urodziła jego pierwszą miłością Kim Skott w 1995 roku.

Alaina – córka siostry Kim. siostra Eminema żona cierpi na uzależnienie od narkotyków, który został zniszczony jej życie. Jak tylko zaczęła mieć poważne problemy z narkotykami, Kimberly i Eminem wziął dziecko, został przyjęty i wychował jak własne. Matka biologiczna jest Alain zmarł z powodu przedawkowania kilka lat temu.

Whitney – jest córką samego Kim z innych związków. Eminem uznał za konieczne, aby przyjąć ją jako jego żona cierpiała na depresję i ciągłe uzależnienie od alkoholu. Jej wokalista same nałogi skutecznie przezwyciężyć, a wszystko wskazuje na to, że był świetnym ojcem trójki wspaniałych dziewcząt.

Życie jest najlepiej sprzedających się artystów muzycznych z pęcherzyków wydarzenia i osiągnięcia. Eminem osiągnęła cały czas szczyty w karierze muzycznej, i nie zamierza na tym poprzestać. Cały świat oczekuje od króla hip-hop nowych kreacji w świecie muzyki, a także w świecie kina.