328 Shares 1232 views

Karboksy: opinie. Kosmetyczne zabiegi na twarz

Karboksy – twarzy zabiegów kosmetycznych, które stanowią śródskórne lub podskórne gazowego dwutlenku węgla (CO2), do celów terapeutycznych. Karboksy śledzi jego historię od początku 20 wieku. Później leczenie za pomocą dwutlenku węgla została zastosowana w Ameryce Południowej i Europie do leczenia rozstępów, cellulitu i blizn. Podstawowe naukowców z różnych krajów wykazały, że Karboksy znacznie zwiększa elastyczność skóry, poprawia krążenie krwi, stymuluje syntezę kolagenu, prawie całkowicie wygładza płytkie zmarszczki i niszczy miejscowych złogów tłuszczu. Zabiegi kosmetyczne Karboksy oparty absolutnie nieszkodliwe.

Mechanizm działania Karboksy

Naukowcy wykazali, że dwutlenek węgla jest rodzaj sygnalizacji słabe krążenie w organizmie. Absolutnie wszystkich komórkach ciała (neuronów, hepatocyty, komórki mięśnia sercowego, epitheliocytes itd.), Niezależnie od ich funkcji, uwalnianie dwutlenku węgla jako produkt odpadowy. Tak więc, wdychać powietrza w procesie wymiany gazowej płuc następuje: rbcS „wymiany” cząsteczki dwutlenku węgla z cząsteczkami tlenu i przenosić je do wszystkich narządów i tkanek, z których dwutlenek węgla jest wówczas wykonanych. Proces jest cykliczny i powtarza się przy każdym wdechu-wydechu. Gdy komórki krwi są narażone na wysokie stężenia dwutlenku węgla, proces wymiany gazowej jest znacznie nasilone. W pewnym sensie, wprowadzając niewielkie ilości dwutlenku węgla w głąb skóry lub pod nią, możemy podnieść intensywność obiegu oszustwa w tej dziedzinie. I nie jest tajemnicą, że główną przyczyną cellulitu, rozstępów, ciemne kręgi pod oczami jest brak krążenia krwi w tkankach.

Banery i Karboksy. ekspertyzy, opinie

Serpentyny są szerokie pasmo liniowy odbarwiony lub zmarszczkami. U kobiet, rozstępy znacznie częściej niż mężczyźni pojawiają. Zatem pojawienie się rozstępów 90% kobiet w ciąży. badaczy wykazało, że rozstępy są specjalną formą tkanki bliznowatej, która tworzy na skutek uszkodzenia (przerwy) włókien kolagenu i elastyny. Istnieją dwa rodzaje rozszerzeń: nowo utworzone (są jasne czerwone lub różowe) i stary (biały). Oba rodzaje rozstępów jest bardzo trudne do leczenia za pomocą wszelkich środków korekty. Ani popularna terapia retinoidami lub mikrodermabrazja czy laser skóra nawierzchni nie mają istotnego wpływu. Ponadto, terapia laserowa jest niebezpieczne dla osób z ciemną skórą lub predyspozycją do raka. Z kolei, nieinwazyjne i inwazyjne Karboksy jest tylko tanie, skuteczne i bezpieczne (dla wszystkich typów skóry) Zabieg dla nowych i starych rozstępów poprzez przywrócenie włókna kolagenowe. Karboksy, pacjent referencje, które są pozytywne w 98% przypadków, stymuluje syntezę nowego kolagenu i kilka pogrubia skórę, że widocznie poprawia wygląd rozstępów, dzięki czemu są praktycznie niewidoczne.

Cellulit i Karboksy

Ponad 95% kobiet w wieku dojrzałym znaku w obecności cellulitem, który jest bezpośrednio związany z poziomem żeńskich hormonów płciowych – estrogenów. Mechanizm jej tworzenia się następująco: z wiekiem ilości włókien kolagenu zmniejsza się znacznie w tkanki podskórne komórki tłuszczowe „migracji” do górnej warstwy, tworząc wgłębienia i wypukłości zwane cellulitu. Kobiety w każdym wieku próbowali zwalczać to zjawisko za pomocą różnych zabiegów kosmetycznych, takich jak stosowanie specjalnych kremów, drenaż limfatyczny, etc. Ale wszyscy dali trochę i zawsze tymczasowy wynik, ponieważ nie eliminują przyczyny zaburzenia krążenia – uszkodzenie kolagenu i włókien. Karboksy Brazylijczycy początkowo wykorzystywane w celach estetycznych – z vyleplivali „resztkowej jego pomocą lekarzy tłuszczu powyżej kolan po liposukcji. Badania histologiczne wykazały, że samozniszczenia komórek tłuszczowych pod działaniem dwutlenku węgla, podczas gdy pozostałe struktury tkanek skóry i układu nerwowego pozostają nienaruszone. Recenzje Karboksy kobiet w leczeniu cellulitu pokazuje, że w celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów trzeba powtórzyć przebieg procedur z częstotliwością 1 razy w ciągu kilku miesięcy.

Karboksy w leczeniu cienie pod oczami

Powstawanie cienie pod oczami mogą być ze względu na kilka czynników: wiek pigmentacji skóry, kanał nosowo-łzowy deformacji, ale najczęściej jest to spowodowane słabym krążeniem krwi w dolnej powieki. Dr Zdaynak opracowała i przeprowadziła pierwsze badanie dotyczące wykorzystania Karboksy dla odmłodzenia skóry wokół oczu. Tak więc, stwierdzono, że dodatek niewielkiej ilości dwutlenku węgla na skórę powieki dolnej strefie znacznie zmniejsza zabarwienie i rozjaśnia kręgi wokół oczu. Te zabiegi na twarz trwa zaledwie 5 minut. Ponadto, są one praktycznie bezbolesny i bezpieczny. Ponadto, skuteczne w leczeniu cienie i bez wtrysku Karboksy, przeglądy, który tylko potwierdza ten fakt. Seria 2-6 zabiegów tygodniowo od odległości – to wszystko, co jest potrzebne do doskonałego wyniku.

typy Karboksy

W zależności od sposobu zastosowania dwutlenku węgla są dwa rodzaje Karboksy – inwazyjne i nieinwazyjne Karboksy. Komentarze na temat obu procedur wskazują na wysoki stopień sprawności w kosmetologii i medycynie. W przypadku procedury inwazyjnej dwutlenku węgla wstrzykuje się podskórnie lub śródskórnie, z zastosowaniem specjalnego cienkiej igły. Ale wiele kobiet boją się bólu. W takich przypadkach, nieinwazyjną Karboksy. Należy jednak pamiętać, że zastrzyk dwutlenku węgla daje znacznie szybsze rezultaty.

Nieinwazyjną (bez wstrzyknięcia) Karboksy

Ten rodzaj Karboksy mniej skuteczne, ale jest duże zapotrzebowanie ze względu na jego bezbolesne. Procedura odbywa się bez użycia igieł i innych instrumentów przerażających, służy jedynie specjalną maskę. Karboksy wykonywane przez bierne wymiany gazowej pomiędzy dwutlenkiem węgla a powierzchnią skóry. Brak wtrysku Karboksy, których opinie są również pozytywne, wymagają więcej zabiegów aby osiągnąć ten sam rezultat jak inwazyjne.

inwazyjna Karboksy

Inwazyjne Karboksy związane z wprowadzeniem dwutlenku węgla zgodnie z igłą lub w skórze. Jak wspomniano powyżej, inwazyjną jest bardziej skuteczny niż bez wstrzyknięcia Karboksy. Referencje wielokrotnie potwierdził ten fakt, ale nadal obawy groźny kobiet. W rzeczywistości nie jest tak straszne jak się rysuje nadczynność wyobraźni. Dwutlenek węgla jest w specjalny cylinder. Sterylną rurę jest dostarczany do filtru na końcu którego mikroskopowy igły. W tej procedurze, ból jest mitem. W najbardziej wrażliwych obszarach (takich jak powieki) Eksperci stosowane na skórę specjalny krem znieczulający lub sprayu, powodując nieznaczne drętwienie. W leczeniu skóry wieku 10-15 minut zaczerwienienia i niewielkiego obrzęku. Leczenie blizn i rozstępów i nie całkowicie bezbolesne, ponieważ taka skóra odznacza się niską czułość. Jakiś czas po zabiegu może odczuwać lekkie mrowienie i swędzenie. Kiedy korekta depozytów tłuszczowych i kompresję tkanek cellulitu jest to uczucie w tym miejscu. Niezależnie od obszaru procedury w ciągu jednego dnia po nim poczujesz ciepło, a może delikatne mrowienie w wyniku intensyfikacji cyrkulacji krwi i procesów metabolicznych.

Wskazania do Karboksy

Ze względu na wysoką wydajność i absolutne bezpieczeństwo procedury, może to zalecane w następujących przypadkach:

 • Cellulit.
 • Rozstępy.
 • Pigmentacja, zwiotczenie skóry, zmarszczki.
 • niedobór tlenu.
 • Żylaki.

Ponadto Karboksy które zdjęcie wykazują wysoką wydajność, mogą być przedstawione jako procedur podtrzymujących lub w biorevitalisation mezoterapii.

Przeciwwskazania Karboksy

Ze względu na doskonałe wyniki Karboksy zyskał dużą popularność wśród ludności. Należy jednak wziąć pod uwagę szereg przeciwwskazań:

 • Ciąża i laktacja.
 • Padaczka.
 • Udarów mózgu i zawałów serca.
 • Niewydolność nerek.
 • Nadciśnienie.
 • Zakrzepowe zapalenie żył.
 • choroby wątroby.

Efekty uboczne i ryzyko związane z Karboksy procedury

Biorąc pod uwagę fakt, że historycznie zastrzyk dwutlenku węgla została wykorzystana przez wiele lat w endoskopowych operacjach jamy brzusznej, procedura ta jest całkowicie bezpieczny. Jedynym efektem ubocznym Karboksy może być tworzenie małych siniaki w miejscu wstrzyknięcia. Aw przypadku nieinwazyjnych skutków ubocznych Karboksy są nieobecne.

Czas trwania i liczba procedur

Czas trwania procedur zależy od problemu i obszaru skóry, gdzie leczenie jest prowadzone. Na przykład, zabiegi twarzy krótszy niż leczenia cellulitu lub rozstępy. Średnio każda sesja trwa 15 do 30 minut. W odniesieniu do liczby procedur, liczba ta jest silnie uzależniona od stopnia swojego problemu i indywidualnych cech organizmu. Zazwyczaj trwa od 6 do 12 sesji, które odbywają 1-2 tygodnie.

Koszt i opinie Karboksy

Karboksy, których cena jest stosunkowo niska, konkuruje z innymi zabiegami kosmetycznymi i oferuje zarówno w klinikach i gabinetach kosmetycznych. Koszt zabiegu zależy od dwóch głównych czynników: liczby sesji i wielkości powierzchni leczenie. Średnia cena jednej sesji (w Moskwie) jest 2-3 tysięcy rubli dla powierzchni 200 cm2. Zatem, pojedyncza sesja cienie pod oczami korekty będzie kosztować 1-2 tysięcy rubli, a jedna procedura jest leczenie cellulitu czy rozstępów na brzuchu i udach będzie kosztować około 5-6 tysięcy rubli. Nie tylko referencje pacjentów pokazują, jak skuteczne Karboksy. Zdjęcia przed i po zabiegach wykazać, że jest to warte czasu i pieniędzy. A biorąc pod uwagę fakt, że ta sama operacja laserowa kosztuje wiele razy droższy i ma wiele przeciwwskazań i skutków ubocznych, nie ma wątpliwości, że jest Karboksy jest priorytetem w doborze zabiegów kosmetycznych.

Jeśli chodzi o wydajność, bezwzględna większość kobiet podkreślić, że efekt zabiegu jest naprawdę wspaniały, ale tylko wtedy, regularności i częstotliwości. W przeciwnym razie, można dostać tylko krótkoterminowe wyniki. Maksymalny efekt, zgodnie z pacjentów jest wtryskiwanie Karboksy w leczeniu ciemnych kręgów wokół oczu i płytkimi zmarszczek.

Wysoka wydajność, przystępna cena, bezpieczny i bezbolesny (nieinwazyjne Karboksy), opinie zadowolony z wyników pacjentów zapewnienie przywództwa Karboksy na korygującej rynku kosmetycznym.