631 Shares 1480 views

„Renault Scenic 2” – najlepszy samochód na rynku europejskim

Francuski „Renault Scenic 2” Nie był to pierwszy samochód kompaktowy na świecie – podobne modele japońskie pojawiły się znacznie wcześniej. Ale ten mały minivan był prawdziwym bestsellerem i wzorem dla europejskiego rynku małych samochodów. Po kilku latach, popyt na zakup tego modelu Renault ma prawie 8 razy. Zobaczmy, co zyskał taką popularność.

wygląd

Na zewnątrz „Reno Megan / Scenic 2” w połączeniu masywna linia minivan i specyficzna forma tyłu nadwozia, przypominający hatchback klasy. W ten sposób, konstrukcja nadwozia jest zwarty furgon (lub duże diesel). Tworząc przód samochodu podkreślają swoją przynależność do spisu „Reno”.

Ten minivan – jest rodzajem symbiozy zwartość i wytrzymałość. Na jego wyglądzie i specyfikacji przez najlepszych inżynierów i projektantów. Jest to sygnalizowane przez konturów i linii przytrzymujących, a także rozbudowanej konstrukcji części ciała. Można powiedzieć, że strojenie „Renault Scenic” uczestniczyło więcej z linii montażowej. Odnosi się to zarówno do projektowania i części technicznej.

wnętrze

Urządzenie posiada wiele różnych nisz i szuflad. Pod każdym siedzeniem posiada własną szufladę. Istnieje również wygodny i funkcjonalny podłokietnik dla kierowcy, który może być przesuwany w pozycji poziomej. Wewnątrz podłokietnika – podświetlenie LED. Na desce rozdzielczej znajduje się mały schowek. A z tyłu przedniego siedzenia – Kompaktowy stołów składanych.

Bagażnik jest dość obszerny, a tam jest możliwość składane tylne siedzenia, jeśli to konieczne – jeśli przestrzeń na bagaż zostanie podwojona.

Część techniczna

„Renault Scenic 2” – Rasowy samochód osobowy: szybki, dynamiczny i łatwy do opanowania. Wszelkie powolne reakcje i zaspy ledwie odczuwalne. A dzięki konfiguracji z napędem na przednie koła, można bezpiecznie manewrować na ostrych zakrętach.

Ze względu na udane połączenie sztywności i komfortu zawieszenia w samochodzie shosee zachowuje się dość przewidywalne i zasadniczo nie wytrząsa z prędkością ponad 130 km / h. Wysoki poziom wydajności i podwozia, dziedziczą z „Mega”, pozwala przekształcić dowolny podróż do prawdziwej przyjemności.

bezpieczeństwo kierowcy – jest to jedna z głównych cech „Renault Scenic 2”. Skuteczność układu hamulcowego i innych szczegółów, które wpływają na bezpieczeństwo samochodu, pozwalają maksymalnie do zapobiegania wypadkom na drodze. Należy również zauważyć, że po testach zderzeniowych, francuski minivan otrzymał maksymalną ocenę – 5 gwiazdek.

wniosek

Oczywiście niemożliwe jest skonstruowanie idealnego samochodu. Ale ona jest zobowiązana do ideału, stopniowo doskonaląc specyfikacje, nikt nie zabraniają. Francuskie deweloperzy byli w stanie stworzyć uniwersalną, niezawodną i bezpieczną samochód. Przewozu towarów i pasażerów w dowolnym punkcie przy minimalnym wysiłku – to jest główną zaletą tego minivana. Jednak wszystkie zalety „Renault scenic 2” może przenieść godziny, za który otrzymał nowość ogromną popularność na rynku europejskim.