269 Shares 6430 views

Numer silnika: ona potrzebuje?

Trudno wyobrazić sobie współczesny człowiek bez samochodu, co znacznie ułatwia życie. Ale tutaj jest zakup / sprzedaż towarzyszy stos papierów, spędził czas, pieniądze i nerwy. Kiedy Rosja zalane zagranicznych samochodów, ludzie zyskały ogromny ból głowy. Wszakże, zgodnie z rosyjskim prawem do maszynowni, ciało, VIN i wiele innych danych do zapisania w TCP. Ale zagraniczni producenci wierzą, części zamienne maszyna do lodu. Zachodni producenci maszynowni służy tylko do służby, nie jest to absolutnie konieczne do identyfikacji. Nie figuruje w dokumentach na samochodzie i są zainteresowani w dłuższej perspektywie tylko shopper. Ostatnio musiał wyjaśnić cechy części do silnika.


Więc, zobaczmy, gdzie jest w liczbie samochodowego silnika i dlaczego jest to potrzebne. Zazwyczaj producenci stosują go na elementach składowych silnika maszyny. Znaczne trudności jest fakt, że za każdym zakładzie samochodowym ich wyobrażenia o których liczba silnik powinien być. Jego lokalizacja jest zwykle napisane w instrukcji do urządzenia. Jeżeli samochód nie jest kupiony w salonie, jako osoba prywatna, instrukcje można znaleźć w Internecie. Jeśli garaż jest wart produkt z branży motoryzacyjnej w rodzinie, gdzie ma szukać numeru silnika? WHA VIN, numer nadwozia i silnika w długi znanych lokalnych kierowców. Są one następujące:

  • VIN znajduje się na przednim błotniku prawego skrzydła, to jest powielany na podłodze bagażnika (również po prawej);
  • na filtr oleju, bezpośrednio do bloku cylindra (po lewej) maszynowni znajduje się;
  • ostatnie siedem cyfr numeru VIN są ponumerowane ciało.

Dlaczego potrzebujemy maszynowni? On, jak zostało powiedziane, jest przechowywany w PTN samochodu. Par z liczbą organizmu, konieczne jest określenie pojazdu (w szczególności w celu ułatwienia dochodzenia w sprawach kradzieży). Ponadto, Rosja jest zabronione zmienić wygląd samochodu bez zgody przez producenta. W związku z tym liczba dostępnych i ustalone w jednostce paszportu powinien pasować (oczywiście, jeśli silnik nie jest zmieniana).

Proces pojednania było żmudne i numery dla właściciela pojazdu, i inspektora policji drogowej. Czasami trwa to kilka godzin, bo inspektor nie może znaleźć numer silnika. Zachodnich koncernów, jak opisano powyżej, nie przywiązują dużą wagę do tego zestawu liczb. W związku z tym, że znajduje się pod maską samochodu w różnych miejscach, ale nie chronione przed wpływami zewnętrznymi. Od kwietnia 2011 roku rosyjski samochód zatrzymał się na liczbie sprawdzić silnik rejestracji. Anulowane, a jego zapis w dokumentach rejestracyjnych samochodu. Dodatkowo, procedura usuwania z rejestru sama jest uproszczone i nie wymaga obecności właściciela, jest wykonywane automatycznie. Przy sprzedaży samochodu osoba mieszkająca w tym samym obszarze, nie można zmienić tablice rejestracyjne.

To prawda, na początku mają trudności w rozbieżności z literą i duchem prawa. Wielu właścicieli samochodów narzekali, że MREO nadal pogodzić swoje dane. Ale teraz sytuacja wydaje się być normalne.