514 Shares 5135 views

Smaczne i zdrowe sałatki jesień: przepis nie jest jeden

Jesień – czas na owoce i warzywa, więc nadszedł czas, aby spróbować zaopatrzyć się w maksymalnej ilości składników odżywczych, jeść je na surowo. Ale nie każde warzywo można po prostu podnieść i zacząć żuć. Aby połączyć przyjemne z pożytecznym, to najlepiej zrobić sałatkę. Jesień Przepis na to danie można obliczyć jak fakt, że po prostu zjeść sałatkę na obiad i do działania jako bazy do zbioru zimowym. Oczywiście, w tym ostatnim przypadku, witaminy pozostanie mniejszy, ale wciąż jest lepszy niż pozostać w ogóle bez nich.

Jesień sałatka z pieczarek na obiad

To danie, co do zasady, mogą być wykonane w dowolnej porze roku, ponieważ wykorzystuje produkty dostępne w każdej chwili. A dzięki wyglądu i konstrukcji nazywany jest sałatkę „Jesień”. Receptura preparatu jest dość prosty, tylko witaminy w tej potrawy jest znacznie mniejszy niż w innych.

Aby rozpocząć, musimy wziąć gotowane udko z kurczaka (możliwe inne mięso), około 200 gramów świeżych grzybów leśnych (najlepiej świeżo zebranych). Należy również 2 jajka na twardo, marchew i duża średnia cebula, czosnek, pieprz, trochę oleju roślinnego, kilka ogórki, majonez i zielonych do dekoracji.

Grzyby uprzednio gotowane (z grzybami muszą zrobić), a następnie, siekane, smaży się w oleju z marchwi i tartych posiekanej cebuli. Kilka sztuk pozostało nienaruszone do dekorowania potraw.

Majonez wyciśnięty czosnek i dodać pokrojone warzywa, pozostawiając kilka gałązek. Ogórki trzeba posiekać w kostkę, jajka ruszt i włókien mięsnych demontować. Tworzą warstwy surówką. Na dole znajdują się dania mięsne, wówczas grzyby z warzywami, potem ogórki. Następnie powtórz sekwencję warstw, każdy sos smarującego. Rozłożone na wierzchu jajkiem i kukurydzą, ozdobione pozostałych ziół i grzybów.

Jeśli marzysz trochę, na podstawie tego dania, można utworzyć własną sałatkę „Jesień”. Zmiana przepis, dodając dodatkowe składniki. A dla tych, którzy nie korzystają z majonezu, to można zastąpić śmietaną lub jogurtem.

Jesień sałatka, przepis na zimę

W zasadzie, to danie może być stosowany nie tylko jako szablon, ale również jako dodatek do obiadu. W tym przypadku, warzywa mogą wziąć mniej. Jeśli sałatka zostaną wysłane do banku, a wręcz przeciwnie, zwiększenie liczby produktów, przy zachowaniu proporcji.

Za kilogram kapusty wziąć funt marchew, cebula, papryka i dojrzałych pomidorów. Należy również 2 głowy czosnek, sól do smaku, pół filiżanki oleju roślinnego, pół szklanki cukru i tyle samo procent ocet (9).

Wszystkie warzywa są cięte o tym samym, począwszy od kapusty. Następnie są one wysyłane do dużej pojemności, który miesza i ugniata dokładnie ręce, tak że zaczął niech sok. Następny dodana sól, cukier, ocet i olej. Możesz umieścić trochę papryka i liść laurowy. Ponadto, masa jest złożona w pojemnik z pokrywą i umieszczone w zimne dni. Dokładnie 24 godziny później będzie gotowy smaczne i zdrowe sałatki „jesień”. Przepis na przygotowania jest taki sam, tylko gotowa potrawa musi zostać rozszerzony w czystych słoikach i sterylizowany przez pół godziny.