283 Shares 7168 views

Ślub romanowy. Romantyczność i delikatność w jednej butelce

Jakiego rodzaju wesela, którego nie zobaczysz teraz! Brides w czerwone i czarne sukienki, pary w dżinsach i trampkach, a nawet w strojach karnawałowych. Ale to wszystko szczerze mówiąc, pall. A teraz przyszli nowożeńcy będą burzować wszelkiego rodzaju źródła w poszukiwaniu ciekawych i oryginalnych pomysłów na ich wesela. Jednym z możliwych rozwiązań jest ślub rumiankowy. Ten pomysł nie jest nowy, ale nie jest pobity, dlatego jest postrzegany jako nowy, oryginalny i oczywiście "hurra!"


Ślub ślubny, lub jak ślub pięknie

To, co leży pod nią, jest jasne z tytułu. Wszystko – od strojów panny młodej i do projektowania tortu weselnego – powinny być ozdobione rumiankiem. Lub przynajmniej dopasować te delikatne kolory według schematu kolorów.

Ślub w stylu rumianku – przydatne porady:

  1. Każdy ślub, przygotowany w ramach jednego pomysłu, powinien być dokładnie przemyślany: każde niewłaściwe uderzenie natychmiast uderzy okiem.
  2. Bardzo dobrze byłoby prosić o pomoc od profesjonalistów – mają duże doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu tematycznych wydarzeń, dlatego chętnie dadzą 100 lat na spełnienie oczekiwań i opłaty.
  3. Niezależnie przygotować się do obchodów ślubu stokrotka jest również możliwe, dobre, jest wystarczająco dużo przykładów.
  4. Ale oczywiście trzeba coś dodać do wakacji: to jest ślub i skopiować kogoś innego – nie bardzo dobry pomysł. Przeczytaj informacje o tym kwiecie: co to symbolizuje z różnych narodów. Jakie rytuały związane z rumiankiem są znane światu. Pamiętaj o tradycyjnych zgadywaniach rumianku i zapytaj, czy nie ma więcej wariantów, aby nauczyć się losów za pomocą tego kwiatu – słowem, zbierać informacje! Coś jest dla Ciebie właściwe.
  5. Zdobądź odpowiednie atrybuty dla różnych konkursów.
  6. Nagrody dla zwycięzców są odpowiednie do rozdania w torebkach ozdobionych sztucznymi kwiatostanami lub w kopertach z odpowiednim drukiem.
  7. Aby używać do konkursów lepszych sztucznych kamizelek: takie kwiaty nie stracą wyglądu, nie pozostawiają plam na rękach i odzieży, nie powodują alergii i nie zepsują sali bankietowej z opadającymi liśćmi i płatkami.

Dokonywanie ślubu rumianku

Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest podjęcie decyzji o schemacie kolorów. Wesele rumianku nie oznacza, że wszystko wokół powinno być przeciążone stokrotkami. Przeciwnie, lepiej unikać ekscesów, aby w przyszłości ten uroczy kwiat wywołał ciepłe wspomnienia od Ciebie, a nie pragnienie, aby go nigdy więcej nie zobaczyć.

Pamiętaj o daisy: białe płatki, żółte centrum i zielona łodyga. Tutaj masz podstawowe kolory swojego ślubu! I stokrotki świetnie wyglądają na tle błękitnego nieba. Lub w bukietach z kwiatami chaberkowymi. Fantasize i staraj się unikać banalności!

Wybierając podstawowe kolory, zacznij myśleć o swoich strojach. Pomyśl o projekcie sukienki i kostiumu w połączeniu z kwiatem polnym. Rozsądnym jest zastąpienie diamentowego diademu delikatnym wieńcem, złożoną fryzurą – na luźne loki.

Oczywiście, świadkowie oblubienicy muszą odpowiadać tematowi wakacji. Cóż, jeśli reszta gości nie pozostanie na uboczu. Jednak z fanatyzmem: nie zmuszaj wszystkich do ubierania się, aby pasowały do stokrotek. Niech tylko kilka osób ubiera się w tym samym stylu – staną się głównymi bohaterami uroczystości.

Motyw rumianku – żyzna gleba: możesz wymyślić wiele rzeczy. Zorganizuj sesję burzy mózgów, łącząc przyjaciół i przyjaciół z tą sprawą. Napisz wszystkie pomysły bez wyjątku – nawet te, które początkowo wydają się urojone dla Ciebie. Po kilku dniach ponownie zaprezentuj listę: zobaczysz, działka wakacje i jego projekt przechodzą same!