547 Shares 3044 views

Dlaczego nikt mnie nie lubi, lub Syndrom dalekosiężnej niekochanej

Ostatnio dziewczęta, które różnią się statusem społecznym i perspektywą, są połączone jednym zdaniem. Prędzej czy później wymawia prawie wszystkie uczciwe płeć. To zdanie brzmi tak: "Dlaczego nikt mnie nie kocha?"

Niewłaściwa samoocena

Dziewczyny, które "nie lubią", są bardzo pobożne i wierzą, że każdy powinien się ukłonić przed nimi. Kiedy ich oczekiwania są nieuzasadnione, narzekają: "Nikt mnie nie kocha, nikt nie rozumie" – i stają się depresyjni. Takie dziewczęta muszą nieco obniżyć poczucie własnej wartości i przestać oczekiwać, że cały świat będzie u ich stóp. Musisz zaakceptować siebie jako część świata, a nie jako towar i zrozumieć, że każda osoba jest wyjątkowa.

Wierz w siebie

W czasach, kiedy niektóre młode panie przeceniały siebie, inni, wręcz przeciwnie, nie doceniają. Próbują stawać się mniej publiczni, uważając się za brzydkich, nieinteresujących i niepotrzebnych. Dziewczyny z ich wyglądem sygnalizują ich niedociągnięcia i otrzymują odpowiednie leczenie dla siebie. Nie lubią się. Jak mogą być kochane przez innych? Aby odnaleźć ich miłość, dziewczyny muszą zwiększyć swój poczucie własnej wartości, uwierzyć w siebie i kochać samych siebie. A potem książę na białym koniu nie trzeba długo czekać.

Uciekaj strach

Jest jeszcze jedna grupa dziewcząt: ci, którzy boją się odrzucenia. Są stale nieszczęśliwi, ponieważ nie mogą znaleźć tego, czego potrzebują. Ale tego nie widzą, ponieważ nie wykazują swojego pragnienia, obawiając się odrzucenia. W rezultacie są uwięzieni w błędnym kole, które sami stworzyli. Aby wyrwać się z tego kręgu, musisz przezwyciężyć obawy i wyrazić swoje pragnienia. Tylko w ten sposób można uzyskać wewnętrzną wolność.

Reakcja na niepowodzenie

Są dziewczęta, które nie mają podziwianych spojrzeń mężczyzn, uważają się za nieudane i dławią się w duszy całym świecie. Ciągle narzekają na niesprawiedliwości ludzi wokół nich. W kłopotach obwiniają swoich bliskich. Prowadzi to do tego, że mężczyźni w pobliżu nie pozostają dłużej i muszą płakać: "Nikt mnie nie kocha, nikt się nie zakochuje". Takie dziewczyny muszą pozbyć się przestępstw i przebaczać innym. Kiedy otworzy się na świat, to będzie otwarte w odpowiedzi i, całkiem możliwe, dać ciekawe spotkanie.

W poszukiwaniu ideału

Niektóre kobiety reprezentujące idealizację. Wymyślili idealny dla mężczyzny i idealnego związku i szukali go w prawdziwym życiu. Ale w życiu ideału nie ma. Dlatego otrzymują tylko doskonałą samotność i cierpią z tego: "Dlaczego jestem sam? Dlaczego nikt mnie nie kocha? "Takie osoby muszą patrzeć na prawdziwego człowieka i znaleźć pozytywne cechy w nich. W rezultacie będą w stanie wypełnić swoje życie różnorodnością i znaleźć własne przeznaczenie. Na pytanie "dlaczego nikt mnie nie kocha" przestał cię niepokoić, musisz przestrzegać następujących wskazówek:

– Opracowanie odpowiedniej samooceny.

– Uwierz w siebie.

– Odsuń strach.

– Naucz się spokojnie traktować awarie.

– odmowa idealizacji.

Staraj się trzymać się tych wskazówek, a następnie pytanie "dlaczego nikt mnie nie kocha" przestanie martwić Twój umysł.