204 Shares 1880 views

Aktor Igor Dmitriev: biografia

Aktor Igor Dmitriev wniosła istotny wkład w rozwój kina radzieckiego. Chcą poznać szczegóły jego biografii i życiu osobistym? Czy jesteś zainteresowany w historii sukcesu artysty? Jesteśmy gotowi dzielić się informacjami.

rodzina

Aktor Igor Dmitriev urodził się w 1927 roku, 29 maja. Urodził się w Leningradzie (obecnie – Sankt Petersburg). W jaki rodzina podniosłem naszego bohatera? Jego ojciec był zawodowym sportowcem i żeglarz zapalonym. Człowiek jest praktycznie zaangażowanych w edukację Igora. Po kilku miesiącach od pojawienia się jego syn i jego żona rozwiodła.

Matka naszego bohatera, Helen Ilinichna, tancerka i pracował jako tancerz w cyrku. Gdy była w trasie, podnosząc Igorka robi swoich dziadków. Wkrótce miał ojczyma.

Pewnego dnia moja mama wzięła 4-letniego syna, aby z nim pracować. Chłopiec entuzjastycznie oglądając występy aktorów. Był dumny, że jego matka – jedną z nich. Po obejrzeniu cyrku Igor chciał również na scenie, złapać się podziwu spojrzenia ludzi i usłyszeć ich głośne oklaski. On często organizowane koncerty dla domu i dziadków. Oglądając go z boku było bardzo zabawne.

Znajomość z filmem

Na szerokich ekranów, nasz bohater pojawił się w wieku 12 lat. Zatwierdziła małą rolę w filmie „Taras Voice” (1941). Historia oparta jest na historii wyzwolenia Zachodniej Ukrainy. Igor powodzeniem przyzwyczajeni do wizerunku polskiej uczeń. Film w reżyserii V. Fineberg był zadowolony ze współpracy z młodym aktorem.

Igor Dmitriev chciał kontynuować karierę w kinie. Jednak było zapobiec nieprzewidzianych okoliczności. Jego ojczym i matka zostali aresztowani. Zostały one wysłane do kolonii karnych. Kilka miesięcy później moja matka wróciła do domu. Ojczymem Igor nigdy nie widział.

W środku wojny Dmitriev musiał opuścić Leningrad i przenieść się do regionu Perm. Nasz bohater, jego matka i dziadkowie osiedlili się w miejscowości Dolna Kuria. Rodzina uratowała ogród warzywny i małe gospodarstwo domowe. Igor często prowadził do lokalnego klubu rzecznego, gdzie czytać jego wiersze. Również chłopiec pojawił się w szpitalach wojskowych. Tańczył i śpiewał dla rannych.

nauka

W 1943 roku otworzył szkołę dramatu w teatrze dramatycznym Perm. Igor Dmitriev był jednym z pierwszych ludzi, aby włączonych. Lubił tyle klasy, że porzucił szkołę.

W 1944 roku nasz bohater z błogosławieństwem matki udał się do Moskwy. Człowiek składa dokumenty do jednej ze szkół teatralnych. Ale on nie jest dopuszczony do egzaminów wstępnych. A wszystko z powodu braku maturę.

Jeśli uważasz, że Igor Dmitriev poszedł do domu z niczym, to wielce błędne. Pokazał pomysłowość i zaradność. Facet poszedł do Instytutu Lotnictwa, który niedawno przeżył pożar. Wszystkie dokumenty zostały zniszczone przez pożar. Przed członkami komisji selekcyjnej Igor przedstawiono rozpacz, próbuje dowiedzieć się o losie ich świadectwa. Profesorowie go żal. Zaproponowali Igor wpisu bez egzaminów wstępnych. Ale on nie przyjął tę opcję. Facet poprosił, aby dać mu kopię zaświadczenia. Po tym wszystkim, chciał iść do innej uczelni. Muszę powiedzieć, że jego wniosek został uwzględniony.

Dmitriev złożone dokumenty w czterech metropolii teatrze uniwersyteckim. I tylko dwa z nich wykonane faceta przed egzaminami. Obie opcje nie przychodzą do Igora. Postanowił spróbować szczęścia w Szkole im Studio. Niemirowicz-Danchenko Moscow Art Theater w otwartym terenie. I tym razem wszystko poszło jak najlepiej. Nasz bohater został wpisany na kurs Masalsky i Blinnikova.

Praca w teatrze

W 1948 Dmitriev Igor otrzymał dyplom szkoły. Powrócił do Leningradu, gdzie dostał pracę w teatrze. Komissarzhevskaya. Młody i utalentowany aktor udział w różnych przedstawieniach – „Na pełnym morzu”, „Lew Gurych Sinichkin” i inne.

W 1963 roku Igor Dmitriev został wyróżniony tytułem „Honorowy Artysta RFSRR.” Ale to nie wszystko. W 1988 roku otrzymał tytuł Artysty Ludowej RFSRR.

Ciąg dalszy kariera filmowa

Po dłuższej przerwie w pracy aktora Igor Dmitriev (patrz fot. Powyżej) powrócił do bezpiecznej strefy. W 1950 roku dostał małą rolę w filmie „Musorgskiego”. Potem przyszedł kilka zdjęć z jego udziałem. To jest prawdziwy sukces i miłość widz, aktor znaleziony po strzelaninie w filmie „The Quiet Don”. Był w stanie oddać charakter i stan emocjonalny charakter – Evgeniya Listnitskogo.

Jaki jest wkład w rozwój kina narodowego dokonał aktor Igor Dmitriev? Jego filmografia obejmuje ponad 100 ról w serialach telewizyjnych i filmach. Pokaże jej najbardziej żywy i ciekawy film działa:

 • "Kocha cię!" (1956) – kurzu;
 • "Gleba Virgin zadarty" (1958) – Lyatevsky;
 • "Czarny Frajer" (1962) – rannych;
 • "Dauria" (1971) – Kozak dowódca Salomon;
 • "Gdzie jesteś, Krzyżacy" (1972) – Ermilov;
 • "Kopalnia Złota" (1977) – dr Podnieks;
 • "Molten droga" (1978) – Medynskiy;
 • "Pod koniec lata" (1980) – Anton A .;
 • "Na niebieskiej nocy" (1983) – Khrapov;
 • "Zegarmistrz i Kurczak" (1989) – hrabia;
 • "Chicha" (1991) – Krutitsy;
 • "Rosyjski Transit" (1994) – Mezentsev;
 • "Daj mi światło księżyca" (2001) – Sorokin;
 • "Słabe Nastia" (2003) – Obolensky;
 • "The Golden Calf" (2006) – monarchistą Hvorobev.

Aktor Igor Dmitriev: Kocham życie

Nasz bohater może być nazwana jedna kobieta mężczyzna. Jego przyszła żona, aktor Igor Dmitriev spotkał się we wczesnym dzieciństwie. Larissa studiował z nim w tej samej klasie. Człowiek często odwiedzał ją na imprezie. Wkrótce zostali rozdarta przez wojnę. Igor i Larisa jej rodziny mieszkają w różnych miastach. I zaledwie kilka lat później facet i dziewczyna spotkała się ponownie w stolicy. Larisa wszedł dział nadruku. Igor jest uczniem teatrze uniwersyteckim. Po ukończeniu studiów, para poszła odpocząć w Dagomysie.

Po jakimś czasie kochankowie byli małżeństwem. Ich pierwsze dziecko urodziło – uroczy mały chłopiec. Chłopiec o imieniu Alexis. Przez długi czas para marzył o wyglądzie jego córki. Ale los miał swój własny sposób.

Aktor Igor Dmitriev i jego narzeczona Larisa żył prawnie małżeństwem prawie 30 lat. Ich syn Alex już dawno wyrosła, dostał przyzwoitą edukację. Teraz pracuje w technologii amerykańskiej firmy. W latach 1990, żona artysty zmarł. Z tej straty nie mógł zaakceptować aktor Igor Dmitriev. Biografia wskazuje, że już nigdy nie ożenił. Do dnia nasz bohater nadal być wierny swojej ukochanej żony.

Ostatnie lata swojego życia

W 2000 roku było kilka zdarzeń, które są ważne dla Igor Dmitriev. Po pierwsze, zauważył 50 lat działalności twórczej. Po drugie, ja przyjmuję korzyści. Tego wieczoru, aktor wystąpił w spektaklu „Drogi Liar”. Zagrał także w serialu „Pamiętniki Sherlocka Holmesa”.

W okresie od 2001 do 2006 roku. zasłania się kilka zdjęć z naszego bohatera. Pomimo swojego wieku, aktor udał się na ciężkiej pracy.

śmierć

W 2006 roku Igor Borisovich przeżył pierwszy skok. Jednak szybko odzyskane i wrócił do wielkiego filmu. Aktor udał się do obsady serialu i filmów aż do śmierci.

W nocy 26 stycznia 2008 Igorya Dmitrieva serce przestało bić. Zmarł we śnie. Jego martwe ciało zostało znalezione w godzinach porannych. Pożegnanie słynnego artysty odbyła się w Petersburgu, w teatrze. Akimowa. Ostatni odpoczynek naszemu bohaterowi znaleźć na Seraphim cmentarza.

Konkludując

Dziś wspominamy jeszcze jedna osoba jasny i utalentowany. Teraz już wiesz, gdzie się urodził, studiował i Igor Dmitriev zagrała w kilku filmach. życie osobiste Aktor był także opisywany w artykule. Niech spoczywa w pokoju …