292 Shares 7612 views

Ogórek Bush: cechy i odmiany

Krzew zwany krótkość odmian ogórka. Większość z nich należy do pcheloopyljaemogo i wykorzystywane przez ogrodników rosnąć w otwartym polu. Jednak pochodzić odmian nadających się do sadzenia pod folią. Bush ogórki są bardzo oryginalne. Konwencjonalne odmiany rzęs mają często więcej niż 1 m. Ponadto są silnie rozgałęzione. W buszu, nie rosną dłużej niż 80 cm. Z jednej batem nigdy nie jest więcej niż dwie gałęzie. Bush ogórek wygląda bardzo ładnie. Fakt, że szczeliny jest on znacznie krótszy niż przeciętnie, a więc wydaje się znacznie więcej liściastych.

Na małych krzewów, oczywiście, wiele Zelentsov nie rosną. Dlatego wydajność tego gatunku ogórka nie jest zbyt wysoka. Jednak jest to dość kompensowane przez prostotę obsługi i prostota rodzaju. Ponadto, ogórek tuleja znamienna tym, że daje roślin do nie więcej niż 20 dni, co w połączeniu z wczesnego dojrzewania mogą być uważane za wyraźną zaletą. Owoce dojrzewają długo zanim zaczną rozwijać podstawowe choroby upraw roślinnych, dzięki czemu za każdy rok zapisać uprawy całkowicie.

Od ogórek krzew rośnie zbyt mocno, nawy tej kultury jest znacznie łatwiejszy w obsłudze niż konwencjonalnych odmian. Owoce krzewów krótkich łodygach są kompaktowe i łatwe do wprowadzenia w każdym słoiku. Zelentsy można stosować do sałatek i do wytrawiania i solenie.

W celu uzyskania jeszcze wcześniej zbiory, ogórek Bush odmiany mogą być uprawiane sadzonki metody. Aby to zrobić, to najlepiej używać torfu kubki. Optymalna sadzenie sadzonek w ziemi w ciągu dwudziestu lat, w maju i czerwcu. Odległość pomiędzy poszczególnymi rzędami powinna wynosić około czterdziestu pięciu centymetrów pomiędzy roślin w jednym rzędzie. – 25 cm Troska ogórki krzewów potrzeba mniej więcej taki sam jak dla konwencjonalnych. Jeżeli gleba jest glina na miejscu, dobrym rozwiązaniem byłoby jej zamulchirovat torfu. Muszą być podlewane częściej niż dlinnostebelnye odmian.

Natychmiast po transplantacji sadzonki mogą być pokryte filmem. Ochroni to krzew z ogórków zwróci wiosenne przymrozki, i będzie stanowić doskonały plon. Jednak musimy pamiętać, że jak tylko sadzonki filmu Dotyanutsya, należy go usunąć, w przeciwnym razie uniknąć poparzenia. W związku z tym, że korzystnie nie stosuje się polietylen i włókniny.

Ogórek krzewów dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest idealny do uprawy w małych obszarach podmiejskich i ogrodów. Zelentsy większość odmian mają doskonały smak. Do tej pory hodowcy wycofały wystarczająco dużą liczbę krótkich ogórków postury. Wszystkie ich nazwy, na przykład Malyshok, shorty, Kid, wskaż ich niewielkich rozmiarów oraz członkostwa odmian krzewów.

ogórki Bush są łatwe w pielęgnacji, różne plony i nadają się do marynowania. Wszystko to, w połączeniu z kompaktową krzewu i dobrego smaku sprawia, że dość odpowiednie dla ich rozwijających się obszarów podmiejskich. Zwłaszcza, jeśli ogród nie różni się zbyt wiele miejsca.