832 Shares 6320 views

Circus Czelabińsk: adres, zdjęcia, programy

Czelabińsk Circus jest ważnym punktem w mieście, można go znaleźć, przechodząc do centrum, niedaleko muzeum. Rozpoczęła działalność w 20 wieku.

historia

Cyrk w Czelabińsku zaczęło się w 1901 roku. Następnie kapitał Yuzhnouralskaya zdobywał firmę, która prowadzony w sposób ciągły i odbyła się w namiocie, który jest planowany Koromyslov – przedsiębiorca z prowincji.

rok później zacząłem pracować cyrk. Czelabińsk urządzony budynek w środku bulwaru na południu, który został nazwany obszar handlowy. Otworzyłem ten namiot P. Saikovsky. W 1929-1930-tych przeniósł się do nowego budynku ludzi drzewa, przechowywane w stan właściwego cyrku. Czelabińsk był miastem, w którym sztuka jest aktywnie rozwijany.

Budynek ten został wykorzystany do obudowy aż do 1970 roku, a następnie spalone. Od 1973 roku miasto planuje zbudować w nowych pomieszczeniach, które będą w stanie żyć pracowników cyrku. Projekt, który jest realizowany wtedy, istnieje do dziś. Powstał pod bezpośrednim nadzorem architektów Ruvinova, Mołotowa, Onishchenko Place, który był używany przez cyrku. Czelabińsk chwalił występy jego wielkich artystów.

Jako inżynierowie byli Bragin, Storozhenko. Przykład zbudowany podobny budynek Krasnodar.

doskonały wynik

Wersja lokalna było nawet lepiej, bo tam jest więcej miejsca, innego lobby. warunki ewakuacji również poprawie. Na parterze można znaleźć kilka prostych urządzeń sanitarnych oraz szafka w pomieszczeniu. Ponadto, istnieje klatki dla zwierząt i stajni dla treningu. Miska typ skrzyni biegów, który jest areną wykonana jest z betonu. Nad nim stoi ogromne kopuły, na wierzchu której umieścić Pokrycie niebieski. Objętość 69,86 tys. Metrów sześciennych. m. W środku znajduje się latarnia do napowietrzania. W tym amfiteatrze może być 1814 osób na raz.

Co można patrzeć

Dowiedzieć się, co się cyrku w Czelabińsku Teraz szanse są będzie można natknąć się na opis świata znanych zespołów lub wielkich rosyjskich klaunów, akrobatów, kuglarzy niesamowite wrażenie i nieustraszony treserów zwierząt. Praca ludzi, którzy pojawiają się tu naprawdę jest czasami bardzo niebezpieczne.

Po prawie tragedii doszło w cyrku Czelabińska. Było to spowodowane tym wbrew lwa podczas występu. Pokoje te są zwykle bardzo popularne właśnie ze względu na ich ostrość. Na scenie w tym momencie było aż sześć dużych kotów. Te wydarzenia miały miejsce w 2010 roku. Jednym z zarzutów dwukrotnie zaatakował swojego trenera. Asystenci ze wszystkich sił stara się pomóc koledze. Lilia wodna, bici kijami, trójzębem.

Efekty

Publiczność była przerażona, zwłaszcza młodych odwiedzających. Ktoś krzyknął, podnosząc falę terroru. Ze względu na agresywne lwa Perseusz, który w tym czasie był w fazie poszukiwania wpływowe z innymi samcami, zakłócając działanie.

Wszystko było dobre, ale zwierzę wyczuwa jego moc nie zdecydował się złożyć zlecenia firm trzecich. Trener A. Różowy, który był w tym czasie 43 lat, został zabrany do szpitala. Rany były na ramionach i nogach, krwawienie z żołądka. Musiał przeżyć szok i ból, aby odwiedzić stanu umiarkowanego nasilenia. Trzeba było interweniować chirurgicznie prawidłowo leczyć rany. Po tym, liczba ta w murach cyrku nie jest wykonywana. Zwiotczenie niszowych zajęte akrobatów, dziewczęta z obręczami i gimnastyków.

egzotycy

Kolejny interesujący program – „California lwów morskich.” Circus Czelabińsk zaczęły się pojawiać w ciągu ostatniego roku z 18 lipca. W ramach prezentacji można znaleźć z klaunów, przeszkolony patrzeć na konie, cute pieska i małp.

Wesołe przyniesie artystów i umiejętności akrobatyczne. Punktem kulminacyjnym pokazu – „morze idylli” – atrakcja, która jest udziałem lwów podwodnych. Będziesz mógł je zobaczyć chodzić wokół areny, stojąc przy kasie i skręcanie piłki. To jest dobre dla zwierząt, które przynoszą wiele pozytywów. Są one z tworzywa sztucznego i wesoły. Będą one nawet śpiewać, tych zdolnych i inteligentnych stworzeń.

Nawet najbardziej młodzieńczych dni, te zwierzęta są już przygotowania do etapu pracy i produkować na scenie przez co najmniej jeden rok. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób zwierzę obdarzone. Jest bardzo ważne, aby zadowolić to zwierzę, ponieważ samowolny, podobnie jak lwy ziemię i będą robić tylko to, co John lubi. Chociaż są one przyjazne, trzeba być w stanie ich zadowolić i zrobić unia wzajemnie korzystne.

Specyfika pracy

To nie pasuje do przemocy i okrucieństwa lwy morskie. Oni sami, w odpowiedzi też nie użyje kły. Trenerzy, głośniki na scenie – profesjonalistów, zawsze wiedzą, jak skontaktować się i dotrzeć do zwierzęcia. Są dobrze karmione, zadbane i pielęgnowane.

Popularna z lwów morskich, ze względu na fakt, że jest dość niezwykły widok, który zaczął wykazywać publiczność dopiero w ostatnich latach, ale już udało stać się sławny na całym świecie. Założyciel – Irina Zapashnaya uprawnienia -peredala Gayane Martirosyan, do których zwierzęta zachowywały się uprzednio wyraził zaufanie. Dziadek młody pogromca działał bardziej Nikulin w Moskwie.

Również znana na całym świecie i ojca. Dzięki tych genów i własnej wytrwałości ona poradził sobie z zadaniem i objął kierownictwo liczby w swoich rękach. Aby rozpocząć, że właśnie myte klatki i karmić zwierzęta, aby „wykręcić” do nich zaufania. Teraz jej całkowite zaufanie i razem dają doskonałe wyniki.

Ten spektakl przynosi prawdziwą przyjemność. Adres cyrku w Czelabińsku: Str. Kirowa, 25. kasowym można podchodzić codziennie od 10:00 do 19:00. Czekasz z niecierpliwością.