426 Shares 3322 views

Jak wykonać rzemiosła ogrodowe z odpadów?

Za każdym razem, wykorzystując swoje rzemiosło wyrzucony materiał, pomagamy oczyścić planetę. Dodać do nich proste, a oni okazują się bardzo piękne. Pogodne liderami są opony z plastikowych butelek. Jeśli uważnie się rozejrzeć, można znaleźć ogromną liczbę zastosowań dla nich zbędne, wydawałoby się rzeczy.

Najprostszym sposobem użycia rzemiosła z odpadów dla domków. Nie mogą znaleźć najszersze zastosowanie. kwietniki, ułożone ze zużytych opon, zabawki dziecięce wykonane z tego samego materiału, wiele utworów z rur lub butelek – można zrobić dużo, że trzeba tylko przymocować rękę. Koła do samochodów, które już służyli ich termin, warto tu drugie życie świąteczną.

Jaki rodzaj rzemiosła z materiału odpadowego dla dzieci uzyskuje się, jeśli połączyć te dwa materiały. Na przykład, na plac zabaw nie było słońce, trzeba kopać trzeci autobus. Top naprawić plastikową osłonę, tak że potem zakręcić butelkę do góry nogami. Mogą być przyklejone do okładki gumowej. Dla drugiej metody będą wymagać wiertarki zrobić mały otwór. Śruba przechodzi przez tworzyw sztucznych i gumy, i jest przymocowana do wnętrza pralki. Ta prosta procedura musi być zrobione ze wszystkimi czapki. Po zainstalowaniu butelki, przystąpić do malowania. Odpowiednie żółtym lub pomarańczowym. Nie jest to wschodzące słońce? I piękne i wygodne wspinać.

Aby stworzyć oryginalne witryny może być również wykorzystane do nadania rzemiosła z materiału odpadowego. Tutaj cudownie pasuje plastikowych butelek. Jest bardzo łatwy w obsłudze materiał, który może być dużo, aby to zrobić. Na przykład, roślina wzdłuż ogrodzenia dłoni, ich wysokość jest regulowana ilość zebranych butelek. Na roślinie gałęzi papuga lub koguta, i można chodzić na dnie paw.

Wszystkie te rzemiosło ogrodowe z odpadów wydaje się tak skomplikowane. Jednak aby rozpocząć wdrażanie kilka pomysłów, wiesz, jak wiele można jeszcze zrobić. Jakie piękne łabędzie są uzyskane, i to nie ma znaczenia, że są one po prostu z opon! Plastikowa porosyatki może służyć jako doskonały łóżkach. Można poświęcić jednego rogu ogrodu do ogrodu zoologicznego, znajduje się w niej bestie i druga używane do zrobić wspaniały staw.

Rzemiosła do ogrodu z materiału odpadowego uzyskanego z kapsli. Oprócz utworów rozplanowany, ozdobić stół na ulicy lub w siedzibie ogród. A jeśli masz możliwość do sztuki, to jest możliwe, aby umieścić na ścianach galerii sztuki stodoła. Początkowo będzie wyglądać zasłony wiszące na drzwiach. Są one wykonane z tworzywa sztucznego lub metalowych pokrywek i dna mogą być stosowane, odcinając je od butelek. Nadaje się do mocowania żyłki lub grube nitki. Szkło znaleźć swoje miejsce również w dekoracji. Butelek uczynić doskonałą obrzeża dla kwietników lub ścieżek. Jeśli masz resztki tartaczne, deski, płytki lub cegły, to wszystko może być oddany do użytku.

Praktycznie każdy materiał wspaniałe rzemiosła do ogrodu. są wykonane z materiału odpadowego lub jakiś inny – to nie ma znaczenia, wszystko trafi do dekoracji. Nawet kamienie, które były w ogrodzie. Robią wielkie kolejek i skałki. Co może wyglądać wielkie stare zgniłe Pniak, jeśli uczynić go rutary – przynieść ziemię i sadzić je z kwiatami! Wszelkie fantazji, które przychodzi do głowy, mogą być używane w kraju, a koszty są praktycznie zerowe.