590 Shares 2189 views

Co wyróżnia osoby urodzone w roku małpy?

Wschodni horoskop jest rozmieszczony w taki sposób, że wszystkie znaki są powtarzane co 12 lat. Na przykład 1980 rok – czyli rok małpy, pod tym znakiem będzie miał miejsce w 1992, 2004, 2016. Małpa jest personifikacją przebiegłości. W tym przypadku charakteryzuje się niespójnością i niewyważeniem.

Rok Małpy daje światom towarzyskim poczucie humoru. Łatwo się zaprzyjaźniają i prawie zawsze są duszą firmy. Są przebiegli i skąpe, wiedzą, jak stworzyć wrażenie siebie, które obecnie jest dla nich korzystne. Urodzony w roku małpich ludzi jest bardzo samowystarczalny. Aby osiągnąć swoje cele, są w stanie wiele. W razie potrzeby będą uprzejmi, przyjaźni, pomocni i uprzejmi. W rzeczywistości uważają się za ponad wszystkich innych, a nawet gardzą nimi do pewnego stopnia.

W roku małpy narodzi się wiele intelektualistów. Ci ludzie dużo czytają, kochają nauczyć się i nauczyć się wszystkiego nowego. Zazwyczaj wiedzą o wszystkim, co dzieje się na świecie, mają wspaniałą pamięć i żywy umysł. Dzięki temu prawie zawsze mają wyższe wykształcenie.

Małpa jest bardzo pomysłowa. Łatwo rozwiązuje najtrudniejsze problemy, które mogą wydawać się niewygodne dla drugiego. Zawsze ma wiele planów. Jeśli jednak nie podjęła się natychmiastowej realizacji, to prawdopodobieństwo jest wysokie, że w ogóle nie podejmie. Małpa ma zdrowy rozsądek i nie pójdzie na marne za kłopoty . Ale jednocześnie złośliwie wprowadza w błąd innych i jest w stanie trzymać i wyśmiewać nawet bardzo rozwścieczonego i potężnego Smoka. Jest przebiegły i dyplomatyczny, ale nie przydaje się magnetyzmowi tygrysemu, a jak zwykle śmieje się nawet z niego.

W roku Małpy rodzą się niezależni ludzie, którzy kochają siebie i swoją indywidualność. Trudno im zainspirować coś, a jeszcze bardziej nałożyć. Zawsze podążają za ich zainteresowaniami. W tym celu mogą kłamać, nie wahaj się. Małpa jest zdolna do nieuczciwych zachowań. Jest zawsze pewna siebie bezkarnie, co często ją sprowadza.

Małpa uda się we wszystkich sprawach, w których wymagana jest sprawność i przebiegłość. Zajmuje się takimi dziedzinami, jak przemysł, handel, polityka. Może zajmować się wszystkimi sprawami, jeśli tylko jej się to podobało. Jednak ci, którzy urodzili się pod tym znakiem, powinni unikać długotrwałych werbalizacji: mogą zmęczyć ludzi i zepsuć reputację samej Małpy.

W miłości małpa jest często nieszczęśliwa. Szybko się sprowadza, ale tak szybko się ochładza. Jednak zawsze oszczędza wrodzone poczucie humoru – może śmiać się z jego porażek i pomyłek. Pomaga pokonać wiele trudności i żyć dalej.

W roku Małpy rodzą się narody, które potrafią urok prawie każdego. Mogą zrobić doskonałą parę silnego Smoka. Taki sojusz będzie silny, jeśli Smok będzie łagodny wobec przebiegłości Małpy. Z Ratem ci ludzie mają szczególne relacje. Małpa może ją kochać, nawet jeśli to uczucie nie jest wzajemne. Z tygrysem powinna być bardziej ostrożna. Pomimo przebiegłości Monkey, Tiger łatwo zje.

Niezależnie od tego, komu Monkey będzie związana z jego życiem, będzie miała ją do domu i do dzieci. Jej życie można podzielić na trzy części. Pierwszy będzie szczęśliwy, drugi – niejasny i burzliwy, trzecia przyniesie pokój i spokój.