601 Shares 6607 views

Anime „dotknięcia złożonej (piękny kompleks)”

Popularne anime „Dotknięcie kompleks” powstała w Japonii w 2007 roku, w reżyserii Konosuke Yuda. Kreskówka odnosi się do dwóch młodych ludzi: Risa Koizumi i Atsushi Otani. Dziewczynka i chłopiec chodzenie w tej samej klasie, mają podobne zainteresowania, poczucie humoru, lubią jeden śpiewak, wolą same przejażdżki. Wszyscy ich przyjaciele i znajomi mówią, że – idealną parą. Ale jest jeden mały problem – różnica wzrostu.
Ryż o 14 centymetrów powyżej Atsushi! Będzie to przeszkodą w ich związku i czy to w ogóle możliwe, Unia „żyrafy” i „karzeł”? Odnoszą się do serii anime „Dotknięcie kompleks”!

Risa Koizumi

Zacznijmy od historii Risa Koizumi – „Dotknięcie kompleks” główną bohaterką anime Dziewczyna od dzieciństwa był bardzo wysoki. Władca Rhys zawsze umieszczane w ostatnim rzędzie. Zawierała silny wzrost nawet w przedszkolu rówieśników. Teraz jest 170 centymetrów, a to jest bardzo złożony temat. Rice – gamer, zapalonym fanem gier komputerowych. Ona jest bardzo wesoły i emocjonalne. Ale pomimo tego, zbyt leniwy i lubi spać. Młoda dama w dodatku również bardzo roztargniony i niezdarny. To ma zmienny charakter. Niektórzy znajomi że jego słodkie, ale w rzeczywistości jest to dość trudne, zwłaszcza w odniesieniu do Otani.

Ona często martwi się o tym, że „chłopcy nie wyglądają” na nią. Na początku serii przeżyła jakieś uczucia dla Suzuki, ale potem zdałem sobie sprawę, że nie są parą. Ryż następnie często zaczynają myśleć o Atsushi i ostatecznie odkrył, że lubi go Otani. Najlepszy przyjaciel Risa – Nobu-chan – w każdy możliwy sposób starał się naciskać dziewczynę do przyznania się do faceta. Ale gdy Koizumi wreszcie podjął próbę porozmawiania o swoich uczuciach, Otani wziął to za żart. Ale determinacja Rhys nie zajmować, więc postanowiła mimo to osiągnąć miłość mężczyzna.

Otani Atsusi

Otani Atsusi – jest bohaterem serialu animowanego o nazwie „Dotknięcie kompleks”. Trzyma wybuchowy charakter i zastraszanie. Ale w tym samym czasie, facet jest bardzo miły i taktowny, a to, co jest napisane w Rice. Otani – gracz zespołu koszykówki w szkole średniej, a mimo jego wzrostu, będzie wkrótce dowódca. Wcześniej spotkał się z cute kolega, ale zostawiła go dla wysokiego faceta. Potem zaczął Atsushi kompleksy dotyczące ich wzrostu. Z tego powodu nie Otani uważane męski i słodkie.

wesoła para

Co dzieje się w serii „Dotknięcie kompleks”? Otani i Risa siedzieć obok w szkole, co sprawia im wielką różnicę w rozwoju jeszcze bardziej wyraźny. Facet i dziewczyna ciągle walczyć i dzwonić do siebie. Atsushi lubi nazywać dziewczynę „żyrafa” lub „gigant kobieta”, a Koizumi z kolei odnosi się do niego, nazywając „Shorty” lub „karzeł”, a tym samym prowadzi do wściekłości.

Trochę o anime

Istnieją dwa sezony anime. Tak więc, nie jest „dotykania-2 kompleks”. Anime otrzymał pozytywne oceny widzów. Fani tego gatunku jest szczególnie zaznaczone ciekawe historie, atmosfera zabawy i niezwykłe, ale w tym samym czasie realistycznych opowieści. Jeśli chcesz wyglądać dobrze, dotykając historię miłosną, upewnij się zatrzymać swój wybór na anime „Dotknięcie kompleks”. Wesoły i ambitny Risa i Otani trwałe i rodzaj nie pozostawia widza obojętnym!