544 Shares 8094 views

Jak wybrać suknię ślubną pod sukienką?

Ślub. Słowo słodko łapie wyobraźnię każdej dziewczynki w wieku powyżej trzynastu lat. Wszyscy z dzieciństwa uczymy się dziś reprezentować: pięknego księcia, wspaniałej restauracji, podziwianych gości i wspaniałej podróży ślubnej, do której od razu po bankiecie pójdziesz tu i co będzie trwało całe życie. Kiedy jednak starzejemy się, dostajemy cenny pierścionek i słyszymy słowa "Chodź za mnie", okazuje się, że przygotowanie do ślubu wymaga ogromnych wysiłków. Wszystko powinno być starannie zaplanowane: od organizacji świątecznej uczty do tak pozornie drobiazgów jak bielizna weselna. Porozmawiajmy o tym bardziej szczegółowo.

Suknie druhny

Każda kobieta, która ma piętnaście lub pięćdziesiąt lat, wie o ważnej roli, jaką odgrywają majtki i biustonosz w tworzeniu obrazu. Wydaje się, że nikt ich nie widzi, ale aby prawidłowo wybrać je pod ubraniem jest całą sztuką. Co możemy powiedzieć o bieliźnie dla sukni ślubnej: nie chcesz, aby biustonosz z biustonosza został wydrukowany na tysiącach Twoich zdjęć ślubnych. Nie zapominaj, że pan młody będzie podziwiać cię w noc poślubną: pościel weselna powinna być nie tylko wygodna i niewidoczna, ale także prowokująca i uwodzicielska.

Wybór ubrania

Więc szukamy "niższego rzędu". Najprostszą rzeczą jaką możesz zrobić jest przejście do pierwszego sklepu i poproś o pokazanie ślubnych ubrań dla panny młodej. Z pewnością asystenci sprzedaży zrozumie, o czym mówisz. To prawda, dotyczy to głównie biustonoszy: na dziś istnieje wiele modeli biustonoszy zaprojektowanych specjalnie do noszenia ich pod suknią ślubną. Cóż, podnieś swoją ulubioną wersję majteczek nie będzie trudne.

Modele i odmiany

Ogólnie rzecz biorąc, jaka pościele ślubne będziesz nosić zależy głównie od sukienki. Na przykład wąska jedwabna sukienka będzie wymagała bezszwowego biustonosza: więc będziesz mieć pewność, że jego krawędzie nie świecą się i nie łapią oka. Czy masz wysoką ozdobną biust? Świetnie! Zapraszam do najseksowniejszego modelu: koronki, rhinestones, jedwabne wstążki – wszystko to pomoże Ci poczuć się jeszcze bardziej sexy i pożądane. W przypadku sukni ślubnej można przyjąć specjalne majtki korygujące (w przypadku, gdy biodra mogą być nieco mniejsze) i popiersie. Strój z otwartymi ramionami, oczywiście, wymaga obecności bez ramiączek. Jesteś właścicielem wspaniałych form i wybrałeś głęboki dekolt. Bielizna ślubna w tym przypadku powinna być tak niepozorna, jak to możliwe. Staraj się wypróbować biustonosz podnoszący piersi w kształcie litery V – przymocuje klatkę piersiową i sprawi, że będzie ona wyższa i bardziej elastyczna. Nie zapomnij o majteczek: uważaj na siebie ze wszystkich stron w dużym lustrze. "Dno" powinno być bezpiecznie ukryte pod spódnicą. Ta uwaga jest szczególnie ważna dla tych dziewczyn, które mają słabość do ciasnych ubrań. Nie ma nic bardziej wulgarnego niż kontur majteczek pod ścisłą sukienką. Ale oblubienicą jest uosobienie czystości i niewinności.

Po wybraniu bielizny, nie zapomnij spróbować tego przy sukience. Pamiętaj, że głównym zadaniem jest zapewnić Ci komfort i spokój w najważniejszym dniu Twojego życia.