749 Shares 7785 views

charakter komiks „Marvel” Rtęć: Aktorzy kinovselennoy Marvel filmy

Uniwersum komiksów zawsze był zainteresowany w wielu fanów science fiction. Dziś tematem superbohaterów jest szczególnie istotne, ponieważ każdego roku w kinie idzie na kilku filmach, mówi o ciężkim życiu charakter Marvel Universe.

Ogromny sukces filmu „X-Men” i „The Avengers” sprawia, że co roku twórcom wymyślić nowe historie i spojrzeć na rozrywkę znaków. Korzyść ze świata komiksów ludzi z supermocarstw w nadmiarze, może ona dostarczyć reżyserów i scenarzystów materiał interesujący w nadchodzących latach. Niemniej jednak, niektóre studia mają problemy z bohaterów swoich hitów. Nie tak dawno temu, kością niezgody był jednym z bohaterów Marvela – Mercury. Różni aktorzy zostali wybrani do tej roli osoby z Supernormal. Który z nich jest najlepszy zawarte na ekranie Pietro rozwiązać tylko kinomanów, ponieważ, pomimo tożsamości osoby, każdy dostał swój filmowy charakter.

Charakter Marvel Universe

Rtęć jest bardzo ciekawy i niezapomniany osobowość. Podobnie jak wszystkie superbohaterów z komiksów on pokonać dość wyboistą drogę do własnego zakładu. Można prześledzić relacje ustawić superbohaterów Pietro z różnych szczebli, począwszy od Magnette „X-Men” i Spider-Man.

Marvel Hero Merkury – osoba z niesamowitymi zdolnościami. Jego prawdziwe nazwisko brzmiało Pietro Django Maximoff. Poza tym, że facet ma wiele przezwisk, wśród których znajdują cygański Davey, Quicksilver, Pietro Franco. Ma siostrę bliźniaczkę, Wanda, nazywany Scarlet Witch. Ona jest doskonałym medium i może inspirować nic, patrząc w świadomości ofiary. Jednym z najważniejszych faktów w biografii Merkurego jest to, że – syn Magnette. Jego matka, gypsy Magda, niegdyś z mutanta historii X-Men. Jednak uciekła od niego, zdając sobie sprawę, że nie może żyć z człowiekiem, chętny do przejęcia władzy nad światem. Po jej śmierci, bliźniacy byli w rękach kilku cygańskiej Mary i Django Maximoff. Po Pietro i Wanda znalazłem supermoce, rozpoczął swoją podróż przez wszechświat Marvela. Merkury kilkakrotnie uratował siostrę, dołączył do klanu z X-Men i był nawet w Avengers.

supermocarstwem

Merkury posiada unikalne supermoce. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na kondycję swojego organizmu do wysokich prędkościach. Pietro nie wie, zmęczenie, jego kości i ścięgien przystosowanych do ruchu ultraszybki. Wszystko to pozwala mu poruszać się szybciej niż światło. Ponadto, posiada nadludzką siłę i wytrzymałość i jest odporny na telepatię, co jest rzadkością w przypadku bohaterów Marvela. Rtęć jest jeszcze coś odziedziczył po ojcu-mutanta. To może kontrolować magnetyzm, jednak ta umiejętność wydaje się dość słaby.

Między innymi, Pietro ma superinteligencji, ponieważ może myśleć bardzo szybko. Ale siła fizyczna nie zajmuje, bo był szkolony w sztukach walki, wraz z Captain America. Ale słabość Mercury jest niewiele, jeśli nie brać pod uwagę szczególne stosunki z siostrą Wandą.

różnice studia

Fox studio był pierwszym, który postanowił wykorzystać postać rtęci (Marvel). „X-Men. Dni Future Past „przed filmem” The Avengers „na rok. Mimo to, twórcy historii superbohatera klanu nie wrócić na ich słowa. Nie wniesienie skargi w tej sprawie nie było, jak w komiksach Pietro Maximoff odnosi się do mutantów, i Avengers.

I choć sama walka o tym charakterze nie zaobserwowano jeszcze czuję silną konkurencję dla najbardziej żywe wypowiedzi bohatera Merkury (Marvel). Aktor Evan Peters, dyrektor wybranych filmów „X-Men” Bryana Singera, nie było dla wielu fanów komiksu jako niespodziankę, ponieważ miał już doświadczenie w tego rodzaju filmach, a nawet parodii.

rola Merkurego w świecie mutantów

Film o X-Men Pietro – nastolatek, który mieszka z matką i ścigany drobnych kradzieży. On jest bardzo aktywny i energiczny, i ma dobre poczucie humoru. Jest do niego na adres pomocy, prof Charlz Ksave i Wolverine, chcąc wydostać się z więzienia Magnette. Film ten film ma subtelną aluzję pokrewieństwa i Eric Merkurego (MAGNETTE), ale otwarta dyskusja ojcowska relacja widz nie widział. Co ciekawe, siostra Wandy nie wspominając, jak widać, twórcy zdecydowali, że film „Avengers” będzie w stanie samodzielnie rozwijać tematu trudne dzieciństwo Maximoff bliźniaków.

Aktor Evan Peters

Wielu widziało dwóch aktorów zdecydowała, że to był najlepszy urzeczywistnił charyzmy Evan Pietro. Jego postać była bardziej mobilna, młodszy i pozytywne, jak to możliwe. Ze względu na aktora wiele świetnych ról, a każda postać jest inna od jego poprzedniego. W serii „American Horror Story”, gra w każdym sezonie nowego bohatera, a on robi to znakomicie. Był w stanie wnieść ducha nastolatka, pacjentów psychiatrycznych, a nawet bezwzględny maniaka recydywista. Od filmów fabularnych w jego filmografii można zauważyć „Kick-Ass”, „dorosły świat” i „List”.

"The Avengers" Film

Rok później ponownie zostać wyświetlona Merkury (Marvel) po kontynuacji „X-Men” będzie. „The Avengers” wykazał się zupełnie inny obraz charakteru, na podstawie dokładnie dzieciństwa Pietro. Nadal stosować się do oryginalnego źródła w postaci żaden komiks stał się tak pewne fakty zostały jeszcze zmienione. Ważną częścią tej historii jest fakt, że bohaterowie Marvela Quicksilver i Scarlet Witch winę za śmierć rodziców miliarder Tony Stark – Iron Man. Zostali osierocony, gdy wieżowiec, w którym żyli, rozbite pocisku. Amunicja widzieli nazwę korporacji Starka, który doprowadził do pragnienia zemsty Iron Man. Pomimo bliźniaków wciąż Avengers członkom zespołu na równi z czarna wdowa, Captain America, Hulk i Hawkeye. I niech Pietro do decydującej bitwy był śmiertelny, to nie jest jeszcze znana, choć nie stracił charakteru Merkury Universe Avengers.

Marvel: aktor Aaron Taylor-Johnson

Ciekawym zbiegiem okoliczności jest to, że zarówno aktor, który pełnił rolę rtęć, znajome i wystąpił w komedii „Kick-Ass” dla przyszłych superbohaterów. Fakt ten jednak wszystko wspólne pomiędzy podmiotami kończy. Merkury Aaron jest bardzo różni się od charakteru Evana. To jest bardziej kanciasty, dorosłych i zdecydowany. Ma więcej pragnienie działania, a nie chęć do zabawy. Jest on napędzany przez poważnych przyczyn, a ponadto wyraźnie czuje się odpowiedzialny za jego siostrę. Wszystkie te czynniki radykalnie zmienił tożsamość Merkury w filmie „The Avengers”.

Ten sam aktor w rezerwie ma kilka głośnych projektów. Rosyjska publiczność będzie szczególnie zainteresowany, aby wiedzieć, że zawarte Wroński w najnowszej filmowej wersji „Anna Karenina”. Ten wszechstronny aktor, może on odgrywać nieśmiałą nastolatką, dzielnego dżentelmena, a nawet przebiegły manipulator na czacie.

najlepszy wariant

Marvel charakter Rtęć jest bardzo różnorodne osobowości. Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, kto jest lepszy, aby umieścić go na dużym ekranie. Pomimo faktu, że tożsamość Pietro Maximoff jest podstawą dla zrozumienia jego charakter, Evan Peters i Aaron Taylor-Johnson grał zupełnie inaczej.

Rtęć w filmie „X-Men. Dni Future Past „jeszcze nastolatkiem, nie jest obarczony ciężką przeszłość. Jest charyzmatyczny i nawet nieostrożny. Należy zauważyć doskonałą grę Evan Peters. W „The Avengers”, widz ogląda zasadniczo inny charakter. Ma swoje zasady i cele, jest ambitny i sarkastyczny. Niektórzy z aktorów lepiej radzić sobie z zadaniem – aby rozwiązać tylko moviegoer. Wiadomo już, że Evan pojawi się ponownie w tej roli w 2016 roku, podczas gdy Aaron Taylor-Johnson będzie trudno się przenieść na super-szybkość w Avengers.