883 Shares 6746 views

„Taunkraft 4”: Przepisy, aspekty badania i badawcze

W „Maynkraft” nie ma działki, żaden konkretny cel (inne niż do przetrwania), misje, zadania lub zadania. Wszystko, co musisz zrobić – jest do odkrywania świata, aby tworzyć narzędzia i broń, budować domy i obiekty, aby bronić się przed atakami mobów. Ogólnie rzecz biorąc, można żyć w spokoju tak długo, jak chcesz – bez ograniczenia istnieją. W tym przypadku, gra ma dużą liczbę różnych materiałów, które można uzyskać z nich, można zrobić wiele rzeczy. Ogólnie rzecz biorąc, pojemność ma więcej niż wystarczająco – wydawałoby się, co jeszcze chcesz? Jednak, gdy gracz dostaje wszystko wciąż chcesz więcej – to dlaczego „Maynkrafta” rozwijać różne modyfikacje, które dodają nowe funkcje. Na przykład, „Kraft przemysłowe” znacznie zwiększa rzemiosła, co daje szansę na stworzenie obiektów, takich jak statki kosmiczne lasery, silniki i wiele więcej. A co daje mody „Taunkraft 4”? To, co zostanie omówione w tym artykule.

„Taunkraft” – co to jest?

Raz trudno zrozumieć, co jest mod „Taunkraft 4”. Przepisy aspekty i uczenia się wiele innych, które pojawia się w grze – wszystko to można wprowadzić pierwszą gamer do zadyszki. Jednakże, jeśli chcesz, możesz spokojnie radzić sobie ze wszystkimi innowacjami, które pojawiają się w „Maynkraft”, razem z tym mod. Tak, ta modyfikacja, w przeciwieństwie do „Craft przemysłowy”, dodaje całą nową gałąź rozwoju postaci – magiczne. Z instalacją modyfikacji istnieje coś takiego jak aspektach – są w grze jest tak wiele, a każdy przedmiot materialny i jednostka ma swój własny, że trzeba się nauczyć. Po tym będzie można połączyć je ze sobą i uczyć się różnych receptur zaklinanany, który jest wymagany do utworzenia specjalnego zestawu zagadnień. W „Taunkraft 4” Studia receptur – jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ dzięki nim można uzyskać dostęp do wszystkich zaklęć i stać się najpotężniejszym czarodziejem na świecie.

niezbędne dostosowania

Zanim pójdziesz do tworzenia zaklęć, trzeba przejść bardzo długą drogę, która będzie składać się z kilku etapów. W „Taunkraft 4” badania receptury dostępne będą do ciebie dopiero znacznie później, więc nie spieszyć. Przede wszystkim trzeba utworzyć wszystkie niezbędne narzędzia do badania magii. Dwa główne elementy, które trzeba – to Taumometr i biurko badania. Obie z nich są bardzo ważne, a jeśli co najmniej jeden z nich nie będzie musiał, po prostu nie będzie w stanie osiągnąć ten cel. Więc zanim zadasz pytanie o to, gdzie w „Taunkraft 4” recepty studiujących zaklęć, trzeba będzie przygotować. I stopniowo, małymi krokami dążyć do sukcesu.

studiowanie aspekty

Więc masz zarówno niezbędne elementy, a teraz jesteś gotowy, aby rozpocząć badanie nieznanego świata magii. Należy pamiętać, że jest to bardzo długa i trudna droga – nawet ze szczegółowym ręcznego proces zajmie Ci dużo czasu, więc ułożone „Taunkraft 4”. Przepisy badać aspekty i czary trzeba odłożyć na bok, ponieważ są one przydatne dla Ciebie znacznie później. Aby zacząć trzeba będzie odkrywać świat wokół nas – czyni każdy gracz, który zaczyna grać „Maynkraft”. Ale tym razem, badanie będzie wymagać dużo więcej wysiłku i czasu. Jeśli właśnie skontrolowany, gdzie można je znaleźć, wydobywa niezbędne materiały i udomowione zwierzęta, teraz trzeba będzie zbadać każdy obiekt przy Taumometra. Urządzenie to trzeba będzie wziąć w rękę, najechaniu na dowolny obiekt lub blok, a następnie naciśnij i przytrzymaj prawy przycisk myszy na kilka sekund. W tym czasie można nawet przejść – po prostu prędkość zmniejszy się nieznacznie. Wynik tego badania będziesz studiować jeden lub więcej aspektów, które są zawarte w każdym obiekcie. Teraz już rozumiem, że „Minecraft: Taunkraft 4„w całości opiera się na badaniu świata, ale potem następuje bardziej skomplikowanej scenie.

łącząc aspekty

Jeśli uważasz, że zebrane wystarczająco aspekty, można odroczyć Taumometr, gdyż nie będą potrzebne w najbliższej przyszłości – będzie teraz pracować z takich badań. Dla nich jest to możliwe, aby dwa etapy, z których pierwszy jest połączeniem aspektów. Fakt, że nie wszystkie aspekty można znaleźć w naturze – niektóre z nich muszą być wykonane ręcznie. To, co trzeba, i biurko badanie. Dzięki użyciu, można tworzyć te aspekty, które nie mogą znaleźć powód.

Tworzenie zaklęć

Tak, masz wszelkie aspekty, które mogą być wyodrębnione w przyrodzie, jak wydałeś wystarczająco dużo czasu przy stole, odkrywania nowych wymiarów. Jednak, jak wspomniano wcześniej, nie jest to jedyna funkcja stole – a wraz z nim będzie w stanie przeprowadzić najważniejsze – stworzenie zaklęcia. Można łączyć ze sobą różne aspekty, aby otrzymać czary, których można używać na całym świecie.