523 Shares 9715 views

Tak spreparowanym ramy w „Maynkraft” – krok po kroku

Więc dzisiaj będziemy rozmawiać z tobą o tym, jak rama wykonana w grze „Maynkraft”. Ponadto konieczne będzie spotkać się z szeregu materiałów. Daj nam szybko uporać się z wami w tej trudnej materii.

Co to jest?

Ale zanim spreparowane ramki do „Maynkraft” Powinniśmy porozmawiać o jaki rodzaj obiektu mamy w końcu. Może to cacko, które nie powinny być majstrować?

W rzeczywistości, ramki do zdjęć w grze – to blok, w którym można umieścić ten czy inny obiekt, a następnie ozdobić je do ściany. Służy ona jako najbardziej wspólnej ramie. można umieścić obiekt w blokach. To zniszczone dość łatwo. Po przerwie obiektu sama spadnie ramkę, ale nadal podlegają ujął, dropnetsya. Tak to jest całkiem możliwe, aby znaleźć zastosowanie dla niego. Zobaczmy, jak spreparowaną ramkę. Zaczynamy zbierać niezbędne zasoby.

kij

Pierwszą rzeczą, jaką musimy – jest najczęstszym kij. Jednak musimy zebrać ich dość dużą liczbę. Jeśli pomyślany, aby utworzyć wiele obiektów (nie tylko ramki), to lepiej, aby zaopatrzyć się w nich w przyszłości.

Generalnie wciska – jest to jeden z kilku wspólnych zasobów, które są wykorzystywane w „budowie” rozgrywki. Więc jeśli uważasz, jako ramki spreparowany w „Minecraft” (lub innego obiektu), można mieć pewność – z dużym prawdopodobieństwem trzeba patrzeć na kije.

Gdzie je zdobyć? Ogólnie rzecz biorąc, przedmiotem można znaleźć w przyrodzie. Choć rzadko. Często jest to po prostu stworzyć na ławce. Wymagałoby to desce. I to jest naprawdę, aby je mieć więcej niż tylko to.

Chodzi o to, że deski są uzyskiwane po obróbce drewna. Absolutnie każdy drzewa mogą produkować ten materiał. Tak więc, jeśli trochę pracy, na przykład dąb, to zyska sobie kilka zasobów. Wyrównywanie 2 deski – dostać 4 kije. Po upewnieniu się, że masz już dobre dostaw kije i dosochek, można przejść dalej. W dalszym ciągu, aby zrozumieć w jaki sposób spreparowane ramki do „Maynkraft”.

skórzany

Teraz my przychodzimy do was więcej ciekawych i twardych materiałów. Na przykład, jeśli wciąż myśli o strukturze wnętrza Twojego domu, to nie zaszkodzi, aby uzyskać najczęściej skórę.

Jak można się domyślić, chodzi o skórach zwierzęcych. W rzeczywistości, skóra spadając z zabitych zwierząt. Maksymalnie 2 rzeczy. Może się zdarzyć i tak, że nic nie upuścić.

Jeśli myślisz, jak rama wykonana w grze „Maykraft” można być cierpliwym i …. broń. Wyrusz na polowanie. Nasz zasób jest uzyskiwany z krowami grzybiczych, zwykłych krów, a także koni. Można jednak zrobić bardziej humanitarny sposób – iść na ryby. Może masz szczęście i można wyodrębnić sobie kilka kawałków skóry. Weź sobie kilka jednostek tego zasobu – jest bardziej przydatna w przyszłości. Zwłaszcza jeśli poważnie myśli wyposażenia domu. Gotowy? Wtedy zobaczymy, jak spreparowaną ramkę. Zdjęcie w nim, to, oczywiście, nie wstając, ale tutaj jest mapa lub inny mały obiekt – łatwo.

tworzyć

Cóż, teraz możemy iść z tobą do najciekawszego przypadku, a mianowicie stworzenia naszej placówki. W rzeczywistości jest to bardzo proste, że odnosi się tylko do dzisiejszego tematu. Chodzi o to, że poszukiwanie zasobów trwa dość długo. Zwłaszcza jeśli właśnie rozpoczął grę.

Aby rozpocząć, należy przygotować skórę. Na szczęście wszystko jest proste – trzeba tylko jedną jednostkę zasobu. Umieścić go w środku stanowisku (drugi rząd, drugi „komórki”). Teraz możemy wrócić do naszego drzewa i trochę „pohimichit„z niego.

Chodzi o to, że, jak już zostało powiedziane, musimy planszę. Jeśli pracowałeś z tego samego rodzaju drewna, można cieszyć się – nie ma problemu. Jeśli, powiedzmy, wyciąć brzoza i dąb, konieczne jest łączenie płyt z tylko jednego rodzaju (koloru). Po prostu „Maynkraft” – 6 rodzajów drewna.

Po utworzeniu kij, można umieścić je wokół skóry na ławce. Aby utworzyć ramki będą musieli wybierać 8 patyków. Wypełnić je wszystkie wolne „komórkę” i zobaczyć, co się dzieje. Będziesz mieć trochę ładny drewnianej ramie. To wszystko.

Teraz można korzystać z obiektu, jak chcesz. Zazwyczaj umieszcza się wewnątrz karty lub broń. Okazuje się, że coś podobnego piedestale.