114 Shares 927 views

Jak samochód przyciemniane szkło poprawnie

Tonowanie – najprostszy i najtańszy sposób na zmianę wyglądu samochodu. Na plusy i minusy debaty często, ale że z właściwego doboru takiego filmu może sprawić samochody bardziej atrakcyjna i bardziej oryginalne, mówią coraz częściej. Więc powiedzmy, że użytkownik zdecyduje się umieścić na szybie swojego konia „żelaznej” Kopiowanie filmu. Od czego zacząć iw ogóle, jak Przyciemniane szyby, i staramy się zrozumieć.

Przed zakupem pokrywy ściemnianie, dowiedzieć się, co szkło można poddać zmiany przepuszczalności światła, a które nie. Zgodnie z rosyjskim prawem, rolety szyby filmu, którego współczynnik przepuszczalności światła poniżej 85% jest zabronione. Poza tym, coraz w innym kraju, należy przestrzegać jego przepisy ustawowe, wykonawcze i tak co i jak przyciemniane szyby, może się zmieniać. Przed wyjazdem lepiej wyjaśnić tę kwestię, aby chronić się przed niepotrzebnymi problemami granicą.

Powiedzmy, że zdecydowałeś się na zakup filmu i angażować się w transformacji swojego samochodu siebie. Działanie jest bardzo proste. Materiał, z którym muszą pracować, składa się z przezroczystej folii poliestrowej (i jest przymocowany do szyby), do którego specjalnie powlekany na bazie metalu. Toning jest zamocowany na wewnętrznej (!) Szkła, co zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzeń mechanicznych przesłaniając osłonami i chroni go przed różnymi zjawiskami pogodowymi.

Dowiedz się, jak przyciemniane szyby, wielu zaczyna odnosić się do tego procesu bez właściwej wagi. W rzeczywistości wygląda to dość proste, ale jest to tylko pierwsze wrażenie i to jest mylące. Dla pięknej i wysokiej jakości wyniki muszą pracować.

Procedura rozpoczyna się przyciemniania szyby, które muszą być odtłuszczone i oczyszczone z brudu szyby. Powinno to być zrobione bez oszczędzając czas, jak w miejscach, gdzie jest nawet pyłkiem w krótkim czasie zaczyna tworzyć pęcherzyk powietrza pod tonowania, a to prowadzi do rozwarstwienia powłoki. Nie zapomnij wyjąć szybę z radia i anten komórkowych. Jeśli jest to całkiem proste, trzeba wrócić do męki w tym przypadku z przednich i bocznych okien. W przypadku wystąpienia sytuacji, kiedy nie wiem jak dokładnie usunąć hamulec lub uszkodzić ogrzewania, a także niedostateczną dobrze wiedzą jak przyciemniane tylne szyby, to najlepiej skonsultować się ze specjalistą. W tym przypadku efekt okaże się świetnie i długo, co jest, co każdy chce.

Jeśli udało się odwiedzić przynajmniej raz w profesjonalnym studiu, a potem pewnie widzieliście, że mistrzowie pracują z kołdrą z szybie samochodu. Argumentować o tym, jak prawidłowo szybami, polustole czy nie warto bez demontażu. Mistrzowie wiedzą, co robią, ale zwykły właściciel sam proces usuwania samochód instalacja może przynieść wiele kłopotów. Z tego wynika, że nie będą strzelać, a więc użyjemy szablonu. Dla niego, musimy bibuły. Włożyliśmy go do tyłu (na przykład) i ostrożnie szkło rysuje kontur. Cut jest nakładany na wzór filmowego i odciąć wszystkie niepotrzebne. Teraz jesteśmy gotowi tonowanie, dokładnie odpowiada pożądanej wielkości.

Aby dowiedzieć się, jak przyciemnione szyby i co do stosowania jako kompozycji klejowej, biorąc pod uwagę wiele informacji, ale najczęściej stosowaną metodą jest ten, który używa wody z mydłem. Ponadto takie rozwiązanie kilka. Po pierwsze, gdy tonowanie jest umieszczony na powierzchni szkła, zwilżoną płynem, jest to dość łatwe do przenoszenia na powierzchni, aby dokonać niezbędnych korekt, etc. Po drugie, jest to tani i niezawodny.

W kwestii regulacji barwnych folii, zwłaszcza na dużym obszarze, w „jak przyciemniane tylne szyby” nauczania powinny również jeszcze jeden punkt. W przeciwieństwie do tapetowania, którą można porównać tonację wiele z „master” filmu, choć rozciągnięta od centrum, ale należy to robić bardzo ostrożnie, gdyż nawet niewielka siła może spowodować deformację powłoki. Ciągnąć folię potrzebną do końcówek.

Wiedząc, jak Przyciemniane szyby, nie należy spodziewać się, że wszystko wyjdzie dobrze za pierwszym razem. Należy pamiętać, że im bardziej kosztowny film jest łatwiej pracować, dlatego wybór powinien być nie odbywa się na zasadzie „będzie to zrobić”, ale lepiej jest kupić wysokiej jakości materiał. On nie boi się zadrapań, a jest co najmniej 5-7 lat dłużej niż tańszych odpowiedników. Powodzenia!