615 Shares 1920 views

Ćwiczenia na pasie i na boki

Zbyt wiele kobiet czuje talii i bioder najbardziej problematycznych miejsc w kategoriach złogów tłuszczu, które mają swoje własne powody. To z „rozprzestrzeniania” otyłość talii zaczyna nieprzyjemny proces. Ponadto, z talii zaczyna oszacowanie postać: jeśli talia „pływały”, bez względu na to, jak piękne dłonie i smukłe nogi – wrażenie rysunku będą zepsute. Ale są też zalety w pracy na depozyty w obszarze talii i boki: jeśli pozbyć tłuszczu z nóg i bioder jest problematyczne, to talia, idzie stosunkowo szybko. Jeśli są dobrze dobrane ćwiczenia na pasie i na boki i nie bądź leniwy, aby je realizować, wkrótce będzie można pochwalić się „obóz szerszeni”.

Jest możliwe, aby pozbyć się dodatkowych kilogramów bez wyczerpując sobie brutalnych treningów i nie odwiedzając siłownię. Jest to bardzo przyjemny sposób na ćwiczenia dla pięknej talii: przekręcić obręcz! Musisz kupić hula hoop i przekręcić ją w pasie przez pół godziny lub czterdzieści pięć minut dziennie. Te ćwiczenia są dobre, ponieważ mogą one być łączone z innymi działaniami. Na przykład, można obejrzeć film w tym samym czasie do skręcenia hula-hoop. Można uzupełnić szkolenia z innymi ćwiczeniami kompleksów obręczy.

Istnieją również ćwiczenia na talię i po bokach, które są prowadzone na fitball. Fitball – to wielki bal, który służy do wykonywania. Na fitball trzeba usiąść, zachowując proste plecy. Ramiona są trochę wyluzowany, stopy dociśnięte do podłogi. Kata fitball używając mięśni miednicy, prawo i lewo. Obudowa musi być stała. To ćwiczenie jest przeznaczone dla tych skośne. Poniższe ćwiczenie: stań prosto, fitball, miejsce po prawej stronie. Lewa noga powinna być ustawiona do przodu i łuk w kolanie. Prawa ręka należy umieścić na fitball, w lewo – by głowę mógł oprzeć. Śledź przechyla się w lewo i prawo hip jednocześnie musi być stała. Wykonaj 6-12 podejść po obu stronach.

Istnieją również ćwiczenia na pasie i po bokach, które są prowadzone z użyciem hantli. Trzeba stanąć prosto, położyć nogi ramię szerokość od siebie. Podnieś hantle. Śledź nachylenie w prawo, hantle w lewej ręce wznosi. Następnie wróć do pozycji wyjściowej i powtórz wszystko dobrze, ale nachylenie jest wykonywana w lewym boku. Konieczne jest, aby wykonać dwadzieścia podejść w każdym kierunku.

Podsumowując – zestaw ćwiczeń, który zawiera ćwiczenia na odchudzanie talii. Stojącej pozycji, plecy wyprostowane, stopy rozstawione na szerokość ramion, ręce na talii. Łopatki przesunie się w prawo, trzymaj ręce na talii, pociągnąć za sobą ciało. Wykonać dziesięć podejść w każdym kierunku. Poniższe ćwiczenie wykonuje się w pozycji leżącej. Ręce roślin w głowę, nogi zgięte w kolanach i windą. Staramy się osiągnąć swój prawy łokieć do lewego kolana i na odwrót. Wykonaj 6-12 podejścia do każdej strony. Następnie położyć na podłodze. Przewrócić na prawej stronie i położył prawą rękę za głowę. Poszerzyć ramiona, żeby mógł zobaczyć sufitu. Śledź ups piętnaście podejść po obu stronach. Poniższe ćwiczenie. Połóż się na prawym boku, opierając się na łokciu. Połóż lewą rękę wzdłuż ciała. Następnie unieś ciało tak, że w końcu mamy linię prostą. Istotą ćwiczenia jest ciało nie „zwis”, to ma na celu przeszkolenie skośnych mięśni brzucha i mięśni pleców.

Oprócz wykonywania dobrej użyć następujących metod. Zawierać w diecie pełnoziarnistych pokarmów, które pomagają spalić tłuszcz. Zwiększyć udział błonnika w codziennej diecie. Zapomnij o fast food i mąki! To węglowodanów, a nie białka, tłuszcze i przyczyniają się do powstawania złogów tłuszczu u dołu. Jeśli po wykonaniu tych prostych reguł i ćwiczeń dla talii i po bokach, cienka talia będzie dla ciebie nie miraż, ale rzeczywistością.