211 Shares 5693 views

Czy krety są niebezpieczne i czy je usunąć

Mole i plamy starcze, aby nasze ciała są naprawdę wyjątkowe. Naukowcy udowodnili, że na całym świecie istnieją dwie osoby o tym samym numerze i rozmieszczenia tych znaków na skórze. Z wielu różnych moli związane znaki i przesądy. Uważa się, że mogą one powodować wiele chorób skóry, w tym raka. Współczesna medycyna częściowo potwierdziła to stanowisko. Niebezpieczne, jeśli kret jest naprawdę i czy konieczne jest, aby je usunąć?


Mole – Co to jest?

Spójrz na skórze dziecka: jest gładka, solidna i aksamitna. W miarę jak dziecko rośnie, a szczególnie intensywne w okresie dojrzewania na tle zmian hormonalnych w organizmie zaczynają pojawiać moli. Medyczna nazwa tych wzrostów – znamiona. Same w sobie znamiona są nieszkodliwe, ich wygląd jest ustanowione na poziomie genetycznym. Ale nie zapominaj, że zawsze łagodne znamiona mogą przekształcić się złośliwy. Są krety są niebezpieczne, powinny one wyglądać normalnie? Znamiona sami nie stwarzają żadnego zagrożenia i może być uznane za zjawisko czysto kosmetyczny. Nagromadzenie pigmentu w warstwach skórnych. Wizualnie, pojawiają się one jako płaską lub wypukłą kropki i plamki posiadające charakterystyczny od otaczającego koloru skóry. Znamiona mogą mieć dowolny kolor z żółtego i brązowego do prawie światła czarny. Normalna wielkość molowych od 1 do 15 mm. Rzadsze średnich i dużych moli, średnica ponad 15 mm. Guzy te są uważane za potencjalnie niebezpieczne i wymagają specjalnego monitoringu.

Mole i czerniak: jak zacząć choroby?

Pytanie, czy mole są niebezpieczne, są zwykle podawane ludziom, którzy boją się raka skóry. I rzeczywiście, w większości przypadków czerniaka zaczyna degeneracji konkretnego mol. W pewnych okolicznościach łagodne znamię może prowadzić do choroby nowotworowej. Do tej pory eksperci nie zidentyfikowali wszystkie przyczyny powstawania i rozwoju czerniaka. Wśród najczęściej zwanego nadmiernego wystawienia na działanie promieni ultrafioletowych skóry i uszkodzenia mechaniczne istniejących moli. Czerniak – to straszna choroba, ale nie panikuj. W pierwszym stadium choroby na początku prawdopodobieństwa odpowiedniego leczenia pełnego odzysku wynosi 95 procent. Ale nie zwlekaj zasięgnięcia porady lekarskiej w przypadku wykrycia jakichkolwiek objawów degeneracji moli. W etapie III-IV czerniaka wysokim ryzykiem śmierci.

objawy chorobowe

Skąd wiesz, czy pieprzyk jest niebezpieczny i czy je usunąć? Jeżeli istniejące znamiona na skórze zaczęły rosnąć lub znacząco zmodyfikowany, należy natychmiast skontaktować się ze specjalistą. Objawy złośliwych molami: asymetrii, nieregularnym marginesem, zmienić rozmiar i strukturę powierzchni. Jeśli pojawiły się plamy wokół znamię jak alergii lub krwawienie wrzodów – należy również być badane. Wszelkie dolegliwości (swędzenie, pieczenie) w istniejących moli również nie mogą być ignorowane. Skonsultować się z lekarzem i jeśli uraz Nevi. Jeśli masz brązowe lub czarne znamię, a może nawet więcej niż jeden, zapisz się na diagnostyce i konieczne.

Najlepsze leczenie – profilaktyka!

Wiele klinik oferuje estetyczne usunięcie leku z molami w Moskwie. Jeśli chcesz pozbyć się znamię możliwie bez żadnego konkretnego dowodu. Jednocześnie wielu ludzi takich jak krety. Niektóre kobiety uważają, że dają im uroku i przychylnie podkreślają wygląd. Być może łatwiej jest żyć w zgodzie z własnymi moli i nie starają się ich pozbyć? Bardzo często bodźcem do mutacji i przekształcenia zwykłego znamię na nowotwory złośliwe staje promieniowaniem ultrafioletowym. Zmniejszyć ryzyko negatywnych skutków opalania można. Wystarczy wybrać odpowiedni środek ochronny w wygodnym formacie. W miesiącach letnich, krem lub sprayu przed słońcem nie powinien być stosowany tylko na plaży. Przed każdym wyjściem zastosować kompozycję ochronną na odsłoniętej skórze. Wiele niepokoju dla właścicieli Dostarczamy wystające znamię. Są one bardzo łatwo zranić, są one ciągle trzymają się ubrania lub biżuterii. Jeśli istnieje takie znamiona na ciele, nie należy ich dotykać ponownie wybierz proste i darmowe rzeczy.

Usuń moli czy nie?

Jeśli dostępne znamiona na ciele są dostarczane lęku, ma sens, aby przejść kontrolę. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji należy skontaktować się z Centrum Leczenia Raka. Przeprowadzenie badania Modern – biopsja – będzie dokładnie określić charakter tych nowotworów. Po rozpoznaniu, zostanie poddany leczeniu. Do tej pory, jeden z najbardziej popularnych usług klinik kosmetycznych i gabinetów – usuwanie moli. Cena zabiegu zależy od wybranej metody i stopnia skomplikowania sprawy. Usuwanie łagodnych moli – procedura, którą przeprowadza się wyłącznie przez klienta. Czy jest sens, aby spędzić go w przypadku braku dowodów? Nowoczesne technologie pozwalają pozbyć się znamion szybko i przy minimalnym ryzyku powikłań. Jest to szczególnie istotne w przypadku, jeśli kret jest naprawdę Cię powstrzymuje. Mówimy o dużych znamion, patrząc nieatrakcyjne, albo wypukłe. W każdym razie, na pytanie „Czy mogę usunąć znamię?” Dość osobisty. I odpowiedzieć powinno być sobą, po rozważeniu wszystkich za i przeciw.

Jak pozbyć się znamion: wszystkie sposoby

Jakiś czas temu, chcąc usunąć z organizmu moli oferowany tylko chirurgii. Obecnie metoda ta jest uważane za przestarzałe i jest stosowany w wyjątkowych przypadkach. Usunięcie moli w Moskwie nowoczesnych szpitalach zwykle prowadzi się za pomocą impulsów elektrycznych, fal radiowych, lasera i ciekłego azotu. Każda z tych metod ma swoje własne cechy. Jednocześnie są one wystarczająco bezpieczne i praktycznie nie pozostawiają śladów na skórze. Jeśli zdecydujesz, że czarny mol cię powstrzymuje, i nadszedł czas, aby się go pozbyć, należy skonsultować się ze specjalistą i poprosić o pomoc w wyborze najlepszej metody usuwania.

Ceny dla usuwania moli

Ile jest pozbycie się znamię? Wszystko zależy od procesu usuwania. Jeśli kret jest postać złośliwą, pozbyć się z niego jest całkowicie wolny w szpitalu miejskim. Bez wskazań znamiona usuwane tylko w prywatnych klinikach. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na taką procedurę, jak usuwania moli, cena elektrokoagulacja na pewno cieszyć. Na pozbycie się znamię, trzeba będzie zapłacić tylko 500-700 rubli. Droższe kriochirurgia – usuwanie moli ciekłym azocie. Procedura ta kosztuje od 800 rubli. Najbardziej kosztowny sposób laserowej: 1500 RUB za mol.

Czy to możliwe, aby usunąć moli w domu?

Istnieje wiele rad narodowych na temat: „Jak usunąć moli w domu z twarzy i ciała.” Sposoby oferują różne od zastosowania jakichkolwiek nowotworów terapeutycznych mieszaniny ligacji do podstawy wypukłym gwintem znamię. Czy warto wypróbować te recepty dla siebie? W rzeczywistości, większość drogi do domu, aby pozbyć się moli są nieskuteczne lub niebezpieczne dla zdrowia. Stosuje się je nie zaleca się bez konsultacji ze specjalistą. Nawet nie próbuj ciąć lub rozerwać znamię. Każdy mol kobiet i mężczyzn – to miejsce szczególne, które nie zaleca się zranić. Jeśli uszkodzony Nevi, natychmiast skonsultować się z lekarzem. W aptekach sprzedawać zestawy do usuwania moli w domu. Nie są one tanie, a skuteczność ich również za wątpliwe. W rzeczywistości, najprostszym i najbezpieczniejszym sposobem, aby pozbyć się znamię – odwołanie się do specjalistycznej kliniki. Nowoczesna technologia medyczna może usunąć narośla na skórze. Nawet jeśli jesteś zaniepokojony pieprzykiem na narządach płciowych, można się go pozbyć. Nie ryzykuj swojego zdrowia i życia, starając się styczne do domu!