121 Shares 2306 views

Dar El Olf 4 * (Tunezja / Hammamet): opis i opinie

Wakacje w Tunezji przyciąga wielu. Ten wspaniały białe plaże i wody łagodne Morza Śródziemnego i thalassoterapii oraz bogaty program wycieczek i komfortowe hotele różnych kategorii, wśród których najbardziej popularne są te same wszystkie 4-gwiazdkowe hotele takie jak Dar El Olf 4 * Hammamet.

Cechy wakacje w Tunezji

Pomimo faktu, że kraj ten jest na kontynencie afrykańskim, nie upał, w tym samym czasie jest ciepłe i komfortowe przez cały rok. W skrócie, jest to prawdziwy Eden dla miłośników plaży. W miesiącach zimowych tutaj, jak również w całym basenie Morza Śródziemnego, jest mało prawdopodobne, będzie można pływać w morzu, ale w odległości do lokalnych atrakcji, zrelaksować się na delikatnym zimowym słońcu, oddychać świeże morskie powietrze nawet naprawdę działa. Najkorzystniejsze miesięcy do uprawiania Talasoterapia i „leniwy” wakacje na plaży jest od września do listopada, czyli tzw babie lato. Tunezyjskim wybrzeżu specjalnie wybrany przez fanów nurkowania i żeglarstwa. W Tunezji, bardzo wielu małych miejscowości wypoczynkowych, które do niedawna były połowów wsi. W tym artykule chcemy powiedzieć trochę o kurorcie Hammamet i rzeczywistą Hotel Dar El Olf 4 * (Tunezja).

„To miejsce do pływania”

Ośrodek of Hammamet, którego tytuł można przetłumaczyć jako „miejsce Tunezji do pływania”, jest jednym z pierwszych osiedli, które na początku XX wieku, które skierował się do rozwoju turystyki. Jego popularność prawdopodobnie polega na tym, że jest w dość bliskiej odległości (70 km) od stolicy. Pierwszą atrakcją turystyczną we wsi był luksusowy dom rumuński milioner Georges Sebastian. Ten wspaniały budynek w stylu mauretańskim z trudem można nazwać hotel, ale jest w tych latach służyły dokładnie ten cel: plaża sezonie tutaj sezhalis wielu przyjaciół Sebastian. Wybrzeże oni są tak zadowoleni, że niektórzy z nich zaczęli budować tu na tunezyjskim wybrzeżu Morza Śródziemnego, jego ogrodzie.

To właśnie te wspaniałe budynki z ubiegłego stulecia, dziś jej nałożenia wygląd ozdobiona jest nadmorskiej dzielnicy Hammamet, nadając mu szczególny charakter. Obok nich powstanie luksusowy budynkom białe hotele, w tym wspomnianego Dar El Olf 4 *. Jeśli chodzi o centrum miasta, medyna, jest ucieleśnieniem stylu arabskim. Czworokątny zamek z olbrzymiego meczetu, orientalne bazarze, unikalną architekturą budynku, zwieńczonym kopułą. Nowoczesne miasto jest również interesujące dla turystów. Jest zakładów rozrywkowych – restauracje i dyskoteki, a także ośrodek atrakcji wodnych „Karfagolend”. W związku z tym wszystkim Hammamet jest słusznie uważane turystycznej stolicy Tunezji.

Jak się tam dostać?

Naszego kapitału do tunezyjskich codziennych regularnych lotów. Oprócz stolicy, nie jest też zupełnie nowe lotniska enfidsky i monastirsky. Może to zostać osiągnięte tylko na lot czarterowy, a nawet wtedy tylko w sezonie. Przybliżony czas przelotu – 4 godziny. Jeśli kupiłeś bilet do Dar El Olf 4 * hotel, a następnie kupić bilet do jednego z tych miast. Znaczące różnice nie muszą być. Każda strona tego hotelu nie jest zbyt daleko. Jeśli projekt objazdu natychmiast zapłacić za transfer, w drodze z lotniska do niej, a nie może, że wszystko będzie sprawne i szybkie.

opis hotelu Dar El Olf 4 *

Ten hotel jest dość chłodno, i znajduje się na terytorium prezencji kurorcie Hammamet Yasmine. Nie daleko są pola golfowe i przystań. Czteropiętrowy budynek hotelu jest tradycyjny styl mauretański, ale nie na pierwszej linii. Jednak stąd do morza zaledwie trzysta metrów. Oferuje on luksusowe spa o powierzchni – 480 metrów kwadratowych. m.

pokoje

Hotel posiada 174 pokoi w trzech kategoriach (Twin Standard, Standard Single i rodzinnego). Wszystkie z nich, niezależnie od typu, wyposażone w klimatyzację, balkon, telewizję satelitarną i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Każde standardowe pojedyncze pomieszczenie – 30 m2. On urządzone szerokie łóżko podwójne, kanapa, biurko, szafę, wyposażony w sprzęt do prasowania. Mieć dostęp do sąsiednich pomieszczeń. Balkon i okna patrząc na basen i ogród. Łazienka w pokoju, posiada wannę i kosmetyki. Standardowy pokój dwuosobowy w hotelu Dar El Olf 4 * jest dwojakiego rodzaju: albo z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi łóżkami. Wielkość i wszystkie udogodnienia – w jednym pokoju. Rodzina jest prawie dwa razy większy niż poprzednie. Jest on przeznaczony do pomieścić 4 osoby. Tutaj znajduje się rodzinny łóżko i dwa pojedyncze łóżka. Okna Room wychodzą na ogród i morze. Sprzątanie odbywa się codziennie, a zmiana pościeli – tylko 1 raz na 7 dni. Zasada ta często powoduje niezadowolenie Tourist Hotel Dar El Olf 4 *. Opinii wielu turystów, nawet jeśli są one pozytywne, zawiera notatki niezadowolonych rzadkie zmiany pościeli.

infrastruktura

Na miejscu znajduje się restauracja, bar, kawiarnia, lobby, sklepów i straganów z pamiątkami, winda. Usytuowany naprzeciwko basenu z tan (parasole i leżaki). Jak już wspomniano, hotel działa wspaniałe spa, gdzie klienci mogą balneoterapii, kąpiele błotne, łaźnię parową, i tak dalej. D. Ponadto, nie działa salon piękności i klub fitness. Dla rozrywki turystów wieczorem dyskoteka na parkiecie, jak i animacji. Jest tam pokój gier z grami planszowymi, kręgle, siatkówka, tenis stołowy i duże i więcej.

żywność

Ten hotel nie działa w systemie „all inclusive”. Turyści mogą wybrać
BB (tylko śniadania) lub NB (half board). Restauracja Le Vert et Jaune w godzinach posiłków serwowane w formie bufetu z daniami międzynarodowymi. I przez cały dzień, można zaspokoić głód przekąski w snack barze lub w kawiarni na świeżym powietrzu.

plaża

Znajduje się w odległości 300-350 metrów od brzegu morza. Na prywatnej plaży goście mogą korzystać z bezpłatnych dostaw. Jest też bar i kawiarnia. Nie ma siatki do siatkówki plażowej, a także wielu sportów wodnych (za opłatą).

Dar El Olf 4 * (Tunezja): Opinie byłych gości

Oczywiście, widoki, które można znaleźć na temat tego hotelu, są subiektywne. Niemniej jednak, większość z nich jest przyjazny charakter. Oczywiście, jest niezadowolenie z pewnych aspektów usług. Na przykład fakt, że pościel i ręczniki są mniej niż pożądane. A niektóre nie spełniają smakowitości potraw zbyt ostre. I reszta gości są zadowoleni jako usługa i wewnętrznej struktury hotelu Dar El Olf 4 *.