374 Shares 4559 views

Tempura jest i jak gotować to danie w kuchni?

Tempura – co to jest i gdzie termin ten wszedł we współczesnym świecie kulinarnym? Jest to japońska nazwa specjalnego ciasta, w którym różne pokarmy są smażone. Ponadto, możliwe jest, aby gotować swoje ulubione bułki.

Tempura – co to jest i czy jest możliwe, aby to danie w domu?

Przygotuj potrzebę cieście z jajkiem, bułką tartą, wody lodowej oraz specjalny posiłek. Mąka do przygotowania ciasta „tempura” – co to jest? I czym różni się od normalnego? składa się z równych części, ryżu i pszenicy. A także, że dodano skrobię kukurydzianą i rozsadzającego. Lepiej kupić tę mieszaninę w wyspecjalizowanych sklepach. To był jej właściwości i szybko głębokiego smażenia pomaga tworzyć produkty o niskiej zawartości tłuszczu całkowicie, topienia w ustach i bardzo delikatny. Tak więc możliwe jest otrzymanie, w uzupełnieniu do gorących walców, z różnych owoców morza (SQUID, ryb, krewetek) i warzyw. Ten sposób pieczenia realizuje główny cel – aby zachować oryginalny smak składnik, przedstawiając go w najlepszy możliwy sposób. Gotowanie Tempura japoński wyciągnięte z portugalskich misjonarzy, widząc jak oni przygotowują tempura warzywa i ryby. Następnie jednak ta metoda przygotowania został dostosowany do lokalnych zwyczajów i upodobań, stając się prawdziwie japoński. Specjalne to nie tylko skład ciasta, ale również technika jego wytwarzania. Jaj, mąki i wody lodowej tempurnuyu potrzebne do mieszania, ale nie dokładnie i zachowując grudek i pęcherzyków powietrza. Do mieszaniny na stała się jednorodna, konieczne jest, aby bezpośrednio przed gotować potrawy tempura „tempura” (grunty i inne). Jak tylko ciasto stoi, zaczyna osiadać i rozdziela się na frakcje. Jeśli grillowanie większe porcje, lepiej wymienić go na nowy. Należy również zwrócić uwagę na sposób przygotowanych warzyw i rolkach. Tempura w domu może być gotowane przynajmniej smaczne niż japońskiej restauracji. Aby to zrobić, trzeba wziąć najświeższe produkty, dobrze wysuszyć po umyciu, pokroić na małe kawałki. W temperaturze wrzenia oleju muszą być opuszczane w małych porcjach.

gorące bułki

Będziesz potrzebował specjalnego sushi Rice – o szklankę. W celu przygotowania go prawidłowo, a także wymaga specjalnego ocet ryż, który dodaje się do zbóż po gotowaniu. To sprawia, że łatwo jest kształtować sushi ręce. potrzebne również arkusz nori algi, ogórek, filet z łososia (lub jakąkolwiek czerwoną ryb), gotowane krewetki jeden jajecznica, wasabi i marynowanym imbirem. Rozłożone na stole specjalna mata bambusowa (Makis). Umieścić go na nori, a następnie przygotowaną pic. Zwilżyć ręce wodą z zakwaszonej wody i wygładzić. Skręć szew tak, że nori był na górze i na dole fig. Ułożyć kolejno bit wasabi, następnie wypełnienie. Przemieścić rolki ryżu na zewnątrz. Dociśnij lekko nadać kształt paska. Przygotować ciasto „tempura” (co to jest i jak to zrobić, mamy opisany wcześniej w tym artykule), zanurzyć się toczyć, smażyć w głębokim tłuszczu. Wyciąć ostrym nożem i podawać na ciepło. Można najpierw pokroić na kawałki, a następnie smażyć. Ale to wymaga trochę więcej umiejętności.