730 Shares 3226 views

Życie, śmierć i pamięć

W chrześcijaństwie, śmierć osoby – jest to obowiązkowe przejście między życiem ludzi na świecie i życia pozagrobowego. Śmierć na stałe pozbawia wszystkich ludzi przeszłość ziemi, teraźniejszości i przyszłości z najdroższych najbliższymi. Jednak dla tych, których śmierć ukradł, ludzie rzadko pamiętają też, jakby ukradkiem, w siebie, w ciszy, jakby się bała, powtarzających się ciężkimi stratami. Dla takiego skrytego podejścia do swoich zmarłych krewnych, prawdopodobnie ma swoje powody: preferencja Christian lepiej znosić żal do siebie niż do dzielenia się nią ze światem; codzienne konsekwencje wzajemnego zaufania, nawet wśród rdzennych mieszkańców; określenie wpływu strasznej zdrady w wąskich horyzontach czasach sowieckiej represji. Jeśli nadal uwzględniać przysłowie: „umarli mówić albo dobrze albo nic” – okazuje się w sposób ogólny, że ludzie mają do powiedzenia na temat ich umerschih rodziny sporo dobrych słów, więc jest całkowicie milczy o nich.
Kiedy osoba wzbrania się mówić o ich życiu lub osób bliskich, dla których śmierć jest tylko kiedykolwiek, jest to spowodowane tym, że przynajmniej on obawiał się o własne bezpieczeństwo i ich danych osobowych. Ale ten, który przeszedł granicę wieczności, nie jest podłączony, wszystkie żywe, ochronę ich danych osobowych lub zadośćuczynienia za wszelkie zaciężnych interesów. Zmarłych trzeba tylko dobry wieczna pamięć o sobie, a także przebaczenie, jeśli coś jest źle zrobione w trakcie jego trwania. Najwyraźniej jest to najlepsza wartość w ludzkim świecie, a głównym zadaniem jego pamięci. Ten sam imperatyw nieodłącznym elementem życia ludzi, ponieważ śmierć i sąd je równo do przodu. Niestety, dusza zmarłego, zamiast ciągłych duchowe wsparcie, wspomnień i doświadczeń, że tylko ona je i ucieka, dostaje od swoich przyjaciół i krewnych zmuszony cisza i ograniczonych w wyniku stopniowego zapomnienia. Prawdopodobnie, demony korzystają z tego wzajemnego „obóz koncentracyjny” oddzielenie żywych i zmarłych.
Pomimo nieuniknionego końca całego życia ludzkiego, rosyjskiego cmentarza i kościoła wypełnionego dat pamięci tylko 1- 2 dni rocznie. Wszystko to świadczy o prawie obojętna postawa współczesnych ludzi do pamięci o swoich bliskich, swoje własne dla nadchodzącego przejścia do innego świata i do wspomnień przyszłych potomków komunikatu.
Pamięć o życiu i śmierci bliskich – to wartość duchowa, że ludzie nadal mają i mogą zaoszczędzić na zawsze. Chociaż w Internecie – potężnego archiwum informacji i pogotowia z dowolnego zapomnienie, jednak odpowiednio chronić i zachować pamięć o jego rodziny i przyjaciół podczas ich trwania i po ich śmierci prawie żaden z naszych współczesnych nie próbuje. Podstawą tej tezy może być, na przykład, jeden z najbardziej miarodajnych międzynarodowych zasobów Internetu – www.dmoz.org katalog, który z całą vysokobrazovannoy 150 timillionnoy naszym kraju zgromadził tylko 20 rosyjskiej rodziny stron rodzinnych. Jeśli rodzina jest podstawowym elementem społeczeństwa, że jest pusty od jego stanu niefortunne. Wszystkie inne media, w przeciwieństwie do przedrewolucyjnej praktyce też nie publikuje zapowiedź śmierci i krótkiej historii z życia zwykłych ludzi, ale tylko w słowach uznania, że życie każdego z nas – jest unikalny i bezcenny.
Jednak teraz nasza przyszłość przy pomocy internetowej nie ma pamięci, jak poprzednio, głuchy, ślepy i niemy w stosunku do zwykłych ludzi żyjących w przeszłości i teraźniejszości. Aby to zrobić, należy utworzyć zasób online, gdzie można prawie Stwórz darmową stronę rodziny, w której przywrócenie rodowód rodziny, aby wspierać pamięć o zmarłych krewnych, publikuje nie tylko zapowiedź śmierci, ale także historię ich życia, dowodów osobistych zalet, nadziei i sukcesów, dodawać zdjęcia i filmy. Ta strona rodzina skupia interesy ludzi do wspólnej przeszłości i przyszłości, obejmuje i rozciąga się komunikacja między inny krewny i przyjaciół, pomaga rozwiązać problemy duchowe i błędy w stosunkach między ludźmi, wspiera poszukiwania osób zaginionych, pozwala na nawiązanie nowych przydatnych kontaktów, utrzymuje komunikację między różnymi pokoleniami i konieczne dobre relacje ze sobą w rodzinie. Poufność danych osobowych w wiadomości na stronie filtruje i jest kontrolowany przez samych użytkowników, aby obronić swoje indywidualne hasło do woli.
Wartość każdej osoby w swojej historii rodzinnej, pamięci i zwiększenie dobrobytu społeczeństwa, jeżeli jest aktywnie wykorzystywana stron rodzinnych stron osobistych. Rodowód rodziny, siebie, swoją rodzinę, bliskich, przyjaciół, bliskich, dobrych przyjaciół nie zostaną utracone i zapomniane z powodu zbliżającej się śmierci, zniszczenia i „Milczenia owiec”, ale zajmie należne im miejsce w pamięci swoich potomków, dzięki nowoczesnej technologii informacyjnych , W tej chwili do końca rozprzestrzeniania kamienie, na których czas życia wzajemnego wyobcowania, zerwanie stosunków z powodu drobnych nieporozumień, powszechne nieporozumienie, nieufność i zaniedbania między pokoleniami, między rodziną i najbliższymi.
Prawa autora do tego artykułu, a podstawowym miejscu pracy jako środka stosunków rodzinnych są chronione.