389 Shares 5215 views

Kontur twarzy z tworzywa sztucznego: opinie, cena, przeciwwskazania

Rozwój nowych technologii w kosmetologii pozwala nowoczesne kobiety wyglądać dobrze w każdym wieku. Niestety, rok dać kobiecie głębię i mądrość, ale nie ozdobić twarz. Pozbyć się zmian skórnych związanych z wiekiem zmierzy kontur. Operacja się nie dzieje w tej procedurze, wszystkie manipulacje są dość nieszkodliwe i nie przynosi szkody. Korekta ta pozwala wygładzić zmarszczki, zmarszczki wokół ust, nosa, prawidłowego kształtu twarzy i możliwych defektów skóry. Jest on wykonany preparaty, które są oparte na kwasie hialuronowym. Występuje także w komórkach skóry, ale z biegiem czasu zmniejsza syntezę i zniszczenie wzrost stopy.

Konturu twarzy tworzywa sztucznego kwas hialuronowy

Głównym składnikiem preparatów do konturu twarzy tworzywa sztucznego ma takie jak kwas hialuronowy. Należy do grupy polisacharydów, niezbędnych do zapewnienia aktywności komórek, zaangażowanych przy syntezie kolagenu, elastyny i ma dużą zdolność wiązania wilgoci: jedna cząsteczka kwasu może pomieścić do 500 cząsteczek wody. Dlatego kwas hialuronowy został wybrany na podstawie produktów przeciwstarzeniowych, które dają sygnał skóry twarzy i sznyt.

Ważne jest również, że żel do korekty nie są alergeny, i dla ciała ich użytkowania stanowi żadnego zagrożenia. substancja jest całkowicie wydalany z organizmu w ciągu roku, nie pozostawiając żadnych śladów. Oczywiście, wtedy zmarszczki powróci, ale ważne jest, aby rozumieć, że kwas ten nie tylko wypełnia zmarszczki, ale także uaktywnia proces w komórkach skóry, jest zatem także sposób zapobiegania przedwczesnego starzenia. Aby utrzymać efekt, zaleca się, aby powtórzyć procedurę po zakończeniu tego okresu.

Technologia konturowania

Ponieważ procedura korekcji nie jest operacja, ale tylko manipulacja kosmetyczny dzieje jest praktycznie bezbolesny. Okres około godziny. Śródskórnej iniekcji stosuje się jako głównego narzędzia. Po pierwsze, skóra jest oczyszczony i umieścić na niej specjalnego kremu z efektem lekkim znieczuleniem. Specjalista po serii wstrzyknięć do obszaru problemowego (pod zmarszczek lub zagnieceń). Jeśli chcesz zmienić kształt warg, wtrysk odbywa się na ich drodze. Po zabiegu, efekt nie jest długo czekać: wyniki są widoczne od razu po manipulacji. Zasadniczo, obrzęki lub zaczerwienienie nie pojawia, można natychmiast powrócić do normalnego życia. Oczywiście, nie jest to indywidualna nietolerancja leków, ze świądem, podrażnieniem. Jednak wszystkie te objawy znikają szybko (około tygodnia). W tym okresie należy chronić się przed sauny, solarium, basen, a także w celu uniknięcia uszkodzeń mechanicznych do obszaru, który opór korekty.

Intymnej tworzywa sztucznego kwas hialuronowy

Niestety, nie tylko twarz traci elastyczność i młodość. Ze względu na zmiany związane z wiekiem i procesów naturalnych (na przykład urodzeń) w regionie błony skóry staje się luźna i droops tracą ton. Zapewnia znaczny dyskomfort – zarówno fizyczne i moralne. Ale nowoczesne produkty oparte na kwasie hialuronowym są w stanie go zmienić. Mogą one być używane do poprawiania lub zmiany kształtu wargi sromowe, strefy łechtaczki wyeliminować poporodową wad. Wtrysk pomogą podnieść ton mięśni pochwy i pomoże nawilżają śluzowych. I najważniejsze: plastik, nie tylko poprawia wygląd narządów płciowych, ale także dość znacznie zwiększa uczucie czułości i jasności.

Przeciwwskazania do procedury

Konturu twarzy tworzywa sztucznego przeciwwskazania kwas hialuronowy ma jeszcze, ale zasadniczo jest to zabieg kosmetyczny. Korekta zakazane w czasie ciąży i laktacji. Inną przeszkodą – obecność chorób, w których koagulacja krwi jest zakłócona. Procedura ta nie jest wykonywane w okresie nasilenia chorób przewlekłych. Przeciwwskazania konturu twarzy również obecność procesów zapalnych i innych uszkodzeń w obszarze zabiegu. Szczególną uwagę należy zwrócić i obecność molami i innych wzrostów w strefie korekcji – igła przebijająca ich przyjęcia.

Przygotowania do konturowania

Wszystkie preparaty do procedur korekcji skóry są na bazie kwasu hialuronowego, który przeszedł proces stabilizacji. Wszystkie żele biologiczne mają różne stopnie lepkości. Wybiera się je w zależności od stanu skóry pacjenta oraz pożądanego efektu.

Przy podawaniu wypełniający napełnia puste przestrzenie, pozostawiając niezbędną objętość skóry i kontur. Jednym z najbardziej znanych i szeroko stosowanych leków są „Belotero” „Belkontur” środek francuski „Surdzhiderm Radiesse” „” (oparte na wapniu, na skórze tworzy podobieństwa ramki, które uzyskuje komórki wytwarzające kolagen). Charakteryzują się one stopniem sprawności i oczywiście cena. Penetrujące skórę, formulacje są połączone z własnym kwasu hialuronowego i łącznie przyczyniają się do zatrzymywania wilgoci w komórkach. Aby zwalczać głębsze zmarszczki, stosując żel „Perlane”. Kontur twarzy z tworzywa sztucznego (leki „Radiesse”, „Perlane”) daje efekt na dłuższy czas – do dwóch lat. Środki, które mają stosunkowo niska cena, utrzymać ton 8-12 miesięcy.

Koszt wystawienia urody

Tworzywo sztuczne wypełniacze kontur twarzy zwrotne jest przeważnie dodatnie. Wydać je w wielu salonach i klinikach przez doświadczonych specjalistów, którzy mają odpowiednie wykształcenie. Cena tej procedury zależy od leku, które będą odbierane przez lekarza ze wszystkich funkcji skóry i pożądanego czasu trwania działania żelu. cena tworzyw sztucznych zaczyna się od 9000 i osiągnie 30.000 stery (bardziej skuteczny lek, wykorzystywane głównie do pacjentów w wieku powyżej 50 lat z głębokim, wyraźnymi zmarszczkami). Kontur warg z tworzyw sztucznych będzie kosztować 10.000 rubli, strefa genitaliów – od 18000 do 45000 rubli.

Powikłania po usunięciu pokrywy skóry twarzy

Przede wszystkim, w celu uniknięcia nieprzyjemnych sytuacji, szczególną uwagę należy zwrócić się bezpośrednio do kliniki i lekarza, który wykona konturu plastiku.

Wśród powikłań płucnych charakter izolowany występowanie krwiaków, obrzęków. Mogą też uczucie jakby skóra pęka w środku. Wszystkie z nich są tymczasowe i dość szybko lekceważąca. W celu zapobiegania zamocowanie zalecanym zimno natychmiast po wstrzyknięciu.

Niestosowanie się do dezynfekcji i higieny zakażenie może się rozwijać. W tym przypadku leczenie za pomocą specjalnych preparatów. Jeśli pacjent doznał wirusa opryszczki, możliwość nawrotu. Dlatego przed kontur plastikowy lekarz zaleci przechodzą kurs profilaktyczne otrzymują specjalne preparaty. Przy podawaniu żelu nieprawidłowe zator rozwój naczyń (rzadkie). Jest to dość złożony stan, w którym wypełniacz ściska naczyń krwionośnych. Kategoria ryzyka obejmuje palaczy, osób z cukrzycą, a te z których procedura nie jest pierwszy raz.

Przewagę nad innymi rodzajami odmłodzenie

W porównaniu do innych procedur mających na celu utrzymanie tonu, młodość i elastyczność skóry, kontur twarzy ma istotną zaletę – brak blizn pozostałych po zabiegu.

W związku z tym cena manipulacji kosmetycznych będzie relatywnie niższa. Oznacza to, że aby być młody i piękny może sobie pozwolić coraz więcej kobiet. Korekta nie zajmuje dużo czasu i nie oddziela się od normalnego rytmu życia. Pomimo prostoty postępowania, widmo jej działalności jest bardzo szeroki: od eliminacji zmarszczek (zarówno małych i dość głębokie), poprawia kształt i objętość warg, a kończąc na odmłodzenie dekoltu i szyi.