129 Shares 6226 views

Ubranie dla psa – konieczność czy kaprys właścicieli?

Kiedy jest zimno, deszczowo i wietrznie jesień, ulica staje się niewygodne nie tylko człowiek, ale nasze małe zwierzęta domowe. Jednak te same niedogodności doświadczonych i wielkie włosy psy do towarzystwa. kochających właścicieli iść do sklepu kupić specjalnie kombinezon dla psa.


Ludzie, którzy nie mają i nigdy nie miał psa, jest przekonany, że jeśli zwierzę ma włosy, nie boi się silne mrozy, błoto i zimnym wiatrem. Po części mają rację, jeśli chodzi o dzikich zwierząt wykorzystywanych do życia w trudnych warunkach środowiskowych.

Ale jeśli chcesz, aby Twój pupil czuć się na ulicy w każdej pogodzie, kupić kurtkę lub kombinezon psa. Uwierz mi, Twój czworonożny wierny przyjaciel będzie bardzo wdzięczny. Oczywiście, musi się do tego przyzwyczaić, ale stanie się to szybko i łatwo będzie chodzić z nim, nawet w mróz.

Dla niektórych może się to wydawać zaskakujące, ale zwierzę jest w pełni świadomy, że ulica była zimna, więc na czas zaczyna sprawiać przyjemność, aby umieścić na wszelkiego rodzaju ciepłych rzeczy. Jeśli zwierzę należy do rasy krótkich włosach, ciepłe zimowe rzeczy on potrzebuje. Fakt, że wiele ras psów były hodowane w cieplejszym klimacie, gdzie nie słyszał mrozie. Nie, nie używaj soli, żwiru i różnych substancji chemicznych do niszczenia śniegu, które spadają na poduszki łap zwierzęcia, powodując podrażnienie i ból.

Jeśli jesteś właścicielem Nowej Funlandii, husky, husky i malamut, nie ma potrzeby, aby się ogrzać w kostiumie psa. Takie zwierzęta wystarczy podnieść ubrania bez izolacji, które będą chronić je przed błoto na ulicach, a nie trzeba będzie za każdym razem, aby wykąpać psa po spacerze.

Jeśli zwierzę przeżywa każdą operację lub poważnie chorych, kombinezony zimowe dla psa ważne jest – po znieczuleniu zwierzę traci zdolność do regulowania temperatury ciała.

Próbuje na ubrania w sklepie dla psa, upewnij się, że nie był mały twoim przyjacielem, nie wahaj się do jego ruchów. W przeciwnym razie może on odrzucić nową rzecz i nie chcą przenieść, boi się niezwykły dyskomfort. Najwygodniej kupić garnitur psa bez zamki – rzep lub przycisków. Ułatwi to proces ubierania i nie powoduje u niego ból, kiedy włosy przypadkowo wpada do klamry.

Różnorodność zdobienia odzieży dla psów – kamieniami, cekinami, kryształkami – ładny wygląd, ale nie zapominaj, że twój pies nie jest lalką, może gryźć dekoracji, połknąć lub po prostu uszkodzić zęby.

Ubrania dla psów – to nie jest kaprysem, lecz koniecznością, która jest spowodowana przez wiele czynników. Niektórzy hodowcy psów czasami trudne do zakupu strój dla swojego zwierzaka. Nie rozpaczaj, aby zrobić świetny kostium dla psa własnymi rękami nie jest trudne. może to zrobić przy użyciu starych, uszkodzonych lub kurtki płaszcze, i to jest możliwe, a tie – to wszystko zależy od twojej wyobraźni.