716 Shares 6864 views

Oddany i lojalny Samoyed husky

Ile słów mówi do człowieka, oddania i wierności tego psa! Ona naprawdę zdobył tytuł swojego przyjaciela. Dość często, pies ratuje człowieka od śmierci, a on płaci wierną i szczerą wdzięczność zwierzę miłość.


Najstarsza północna rasa psa otrzymała dziwny nick Samojed, jak zawsze żył w odosobnieniu, ale z człowiekiem. Północne narody od niepamiętnych czasów stosowany Spitz-jak husky (Samoyed) jako niezrównany niedźwiedzie Hunter i morsa, renifery i piękne straży jak życie projekt transportu.

Należy zauważyć, że husky Samoyed należy do niewielkiej grupy zwierząt, które nie zostały dotknięte przez interwencję nauki i hodowców. nadal istnieje w jego pierwotnej formie. Samoyed Husky różni się od innych zwierząt z tej rodziny powściągliwości i niezwykłej urody. To nie może być czymś straszyć, niezwykle wrażliwe zwierzę zawsze w pogotowiu. Uwielbia bawić się z dziećmi. Przyzwyczajeni przetrwać niezależnie.

Pomimo silnego poczucia niezależności, zwierzę jest nieskończenie oddany swemu panu. Ma wesoły i otwarty – jest to najbardziej przyjazny i zabawny członkiem rodziny husky. O dziwo, nigdy ten pies pokazać agresję lub paniki, więc jest z powodzeniem stosowany w celu ochrony i służby patrolowe. Jak pokazuje praktyka, ten pies jest pozbawiony naturalnych instynktów myśliwskich.

W Rosji jednak, w kraju i za granicą, Samoyed Husky jest uważane za bardzo rzadkie i dziwne rasy. Dziś koparki psów dzielić rzadkich zwierząt na dwa rodzaje: wilk (wydłużony) i niedźwiedzi (duży). Wilk podgatunek ma wydłużony i wąski korpus. Głowica jest również lekko rozciągnięte. Przedstawiciele ponieść podgatunki są bardziej zwarte i potężne ciało, krótki pysk i szeroką czaszkę. Wysokość kłębie – nie więcej niż 57 cm, a suki nie jest większa niż 53 centymetrów.

Samoyed Husky jest miękki i gęsty wełniana osłona, która chroni go przed zimnem, śniegiem i deszczem. Ma ona kilka różnych rodzajów włosów, więc jest bardzo puszyste i ciężkie. Podszerstek jest krótki i gęsty. Mężczyźni w okolicy szyi ma duży kołnierz. Standard ten jest uważany za kolor śnieżnobiały, czasami blady złoty, jasnożółtych lub śmietany plamy. Usta, nos i powieki są zawsze czarne.

Samoyed husky (Zdjęcia zostały przedstawione w artykule) jest uderzająco piękny i silny. Posiada niezwykłą łaskę i bardzo harmonijnie składzie. Te zwierzęta są bardzo przywiązany do swego pana i uderzające czysto. Wielu ludzi wierzy, że stały się one uosobieniem prawdziwej przyjaźni i szczerej osoby i psa.

Jeśli chcesz mieć przyjaciela jak Samoyed Husky, cena szczeniąt prawdopodobnie jesteś zainteresowany. Do tej pory, może wahać się od 25 do 60 tysięcy rubli. Pamiętaj, że ta rasa wymaga aktywnego ćwiczenia, dużo świeżego powietrza i swobodnego dostępu do wody pitnej – z powodu potężnej pokrywie wełny w klimacie umiarkowanym pies często staje się gorąca.

Chiny Shepherd. Jakiej rasy?
636 shares 9934 views
663 shares 4044 views