139 Shares 3998 views

Aktorzy "Doktor Hart": Rachel Bilson, Dzheymi Król i Kress Uilyams

Mierzona życie w prowincji jest bardzo różni się od szaleńczym rytmie metropolii. Cztery lata Zoe Hart pracował w szpitalu w Nowym Jorku, ale marzenie o zostaniu kardiochirurg musiał zostać tymczasowo wstrzymane. Lekarz przeprowadził się do małego miasteczka Blue Bell, gdzie Harli Uilks lewej jej części klinice kilka lat temu.

Urok na przedmieściach

Z jednej strony spełniać panna Hart ciche ulice, dobroduszny ludzi i spokój. Z drugiej strony młody lekarz spotyka się z ciekawskimi sąsiadami, „Królowa” i lokalny kontrolą. Przy pierwszej okazji Zoe ma zamiar uruchomić, ale dowiaduje się, że Harli Uilks był jej biologicznym ojcem.

Seria „Doktor Hart” aktorów i pisarzy nie „ciężki” i dramatyczne. Śmiać się dobry żart, znajdź urok życia małomiasteczkowego i miłości głównych bohaterów – Cztery pory roku z uroczym Zoe Hart z pewnością warto zobaczyć rodzinę i przyjaciół.

Rachel Bilson

Aktorzy „Doktor Hart” znanego fanom filmów szeregowych. Na temat roli kanału telewizyjnego bohater CW Rachel Bilson zaproszeni.

Amerykańska aktorka kariera rozpoczęła się w 2003 roku. Po epizodzie w serialu „Buffy – postrach wampirów” Bilson pomyślnie przeszedł przesłuchanie w „samotnych serc”. Jej postać, Lato Roberts miała pojawić się w dwóch lub trzech odcinków, ale dzięki swojemu talentowi Rachel była w pierwszym składzie.

Po zakończeniu projektu Bilson czeka kręcenia „The Last Kiss”, „Zakochany Nowy Jork”, „Teleport”, „Życie Happens”. Drugim ważnym krokiem w karierze aktorki była rola Zoe Hart. Rachel próbowała na rolę pewnej siebie i zarozumiałych małych piękności z Nowego Jorku. Wielu widzów charakter i zachowanie charakteru przypominał letni Roberts z „samotnych serc”.

Dzheymi Król

Inni aktorzy „Doktor Hart” po prawej stronie nie jest gorszy niż Rachel Bilson. Na przykład, Dzheymi King, który gra Southern Belle i lokalnym "queen" Leymon Brilend.

Od samego początku swojej kariery, Dzheymi Król brał udział w dużych projektach Hollywood. „Cocaine”, „Pearl Harbor”, „White Chicks” – podziękowania dla małych ról w tych filmach, Król zauważył dyrektor „Sin City”.

Utalentowani aktorzy serialu „Hart of Dixie” zawsze był popyt. Po sukcesie „Sin City” Dzheymi Król nadal aktywnie usunięte, aby spróbować się jako reżyser, producent i scenarzysta. telewizja kariera też poszło dobrze. Jak z Rachel Bilson, pierwszy król stał się projekt dramat „Lonely Hearts”. Następnie oferty uczestnictwa w serialu „Sekrety kuchni.” W 2011 roku jego zespół wziął aktorów Dzheymi King „Doktor Hart”.

Kress Uilyams

Dyrygent i szef doradcą na przedmieściach świata Zoe był były zawodnik i obecny burmistrz Lavon Hayes. Nietrudno się domyślić, że najbardziej widoczne w pary raz spotkał się z głównym piękności Leymon. Mimo separacji, młodzi ludzie mają uczucia, więc przyjaźń jest ex-chłopak i przybysz Hart nie od razu lubił Brilend.

Mężczyźni – aktorzy „Doktor Hart” przyciągnęła jeszcze więcej uwagi widowni telewizyjnej. Z Rzeżucha Williams, grając burmistrz Blue Bell, widzowie znali od dawna.

Pierwsze kroki aktor zrobił w słynnym serialu „Beverly Hills, 90210”. W swojej karierze miał również role w projektach służby zdrowia – „dwa. Chirurdzy” i „er” W 2008 roku pojawił się w Kress Uilyams dziewięciu odcinków popularnego serialu „Escape”. Jednak najbardziej udany dla aktora stała postać Lavon Hayes, zdobył serca Southern belle Leymon Brilend. Że pan Hayes Zoe pomogą zrozumieć relacje prowincjonalny i zaprzyjaźnić się z mieszkańcami.