590 Shares 1048 views

Jak gotować boilie z rękami

Boyle – stosunkowo nowy, popularny wśród wędkarzy przynętą. Wytwarza się go przez mieszanie różnych przynęty w kłębek, a następnie przez obróbkę cieplną w celu nadania twardości.

Trochę historii

Dla pierwszego połowu czas na kulek proteinowych lat rozsianych wśród zachodnich europejskich rybaków trzydzieści lat temu. Bale-przynęta one gotowane z mieszaniny semoliny, jaj i soi. W rzeczywistości sama nazwa wrzenia i reprezentuje wrzącego wywaru. Powszechne kulek proteinowych uzyskano dzięki temu, że ze względu na swoją wielkość, to przynęta nie przyciąga małe ryby i pozwala nie „gryzie” dodatkowe do połowu karpia, karp i inne duże ryby. Kto jest łowienie na przynęty są bardzo popularne na całym świecie, a sklepy specjalistyczne mnóstwo medali oferują markowe przynęty dla każdego smaku i koloru. Tymczasem przepis jest prosty, a wielu rybaków wolą tworzyć własne przynęty. Ten artykuł raskazhet jak zrobić przynętę z rąk.

Typy kulek proteinowych

Dokonywanie dobrych przynęt nie stwarza żadnych trudności dla osoby, która wie , jak gotować makaron. Aby przygotować przynętę z rąk, nie potrzeba żadnego specjalnego materiału lub czasochłonne. Jednak przed rozpoczęciem gotowania, trzeba wiedzieć, że istnieją różne rodzaje przynęt i inaczej przygotowane, odpowiednio. „Kulki-przynęta” to zanęta i lovochnymi, a te z kolei dzielą się na pływające i zatonięcia. Różnica pomiędzy zanętę i lovochnymi stężeniu przynęty, w którym lovochnyh Boyle musi być znacznie większa. Różna Pływający i tonący, to wynika z tytułu, a także jak je gotować, wrócić później.

Jak gotować boilie z rękami

Jest, że tak powiem, wspólny przepis, który jest następujący. Wykonane z różnych rodzajów mąki ciasta, do którego dodaje się płatki śniadaniowe i inne składniki. Otrzymane ciasto rozwałkowuje się długim kiełbasy i tnie się na kawałki o pożądanej wielkości. Spośród tych walców, kulek, które są następnie przygotowane różnymi sposobami, w zależności od rodzaju Boyle.

tonący boilie

Tonący przynęta powinna być dobrze ugotowane, a następnie do wyschnięcia na kilka dni. On będzie stały, na długo pozostanie na dnie i nie utykać. Wielu rybaków nadal zamrożone w zamrażarce więc przynętę, przed udaniem się na ryby.

pływające boilie

boilie pływający nie gotować w ogóle. Kulki pieczone w piecu mikrofalowym. Do twardej skorupy. Ta przynęta jest dobrym pływakiem, ale zachowuje swój kształt na długi i stosunkowo szybko staje się bezwładne. Aby poradzić sobie z tą wadą, należy włączenie kawałków drewna balsa (pochodzący z korków wina). W tym przypadku, przynętę można wytworzyć jak utonięcie.

sprawdzony przepis

Ilość i skład składników Boyle określana wyłącznie przygotowuje swoją rybaka, zgodnie z lokalnych warunków i zwyczajów ryb. Jest to wielka zaleta, która ma przynęty, przygotowywane z własnych rąk, w porównaniu do sklepu kupił. Na zakończenie prezentujemy jeden z najbardziej udanych i sprawdzonych receptur przynętę na karpia. Jedna szklanka kukurydzy i soi posiłku odłączenia dwie szklanki mąki sojowej i jednej szklanki mleka w proszku. Otrzymaną mieszaninę należy przerwać dziesięć jaj, dodać 3 łyżki oleju roślinnego, barwnik łyżeczka i pożądany smak. Dalsze przynęty przygotowane jak opisano powyżej.