625 Shares 7574 views

Najlepszym centrum handlowym w Moskwie: lista

W Moskwie, budowane i eksploatowane około 300 centrów handlowych. Od tej liczby rośnie z każdym rokiem. W artykule opisano, jakie są popularne centrum handlowe w Moskwie. Wiele niesamowite dla jego architektury i skali, podczas gdy inni – projektowanie wnętrz i rozwiązań projektowych.

centrum handlowe w Moskwie (lista). duże centra

Po pierwsze, uważamy za najbardziej dużych kompleksów. Najczęściej są one odwiedzane przez mieszkańców i turystów:

  • GUM. Teraz wiele z centrum handlowym w Moskwie. Lista jest kierowany przez legendarnego słynnego GUM. Gdzie jest skomplikowane? TC znajduje się w centrum Moskwy, w pobliżu stacji metra „Plac Rewolucji” i „Ochotnyj Riad”. W budynku, który został zaprojektowany przez znanego architekta A. Pomerantseva ma trzy fragmenty. Są one połączone przeszklonym sejfie i oryginalnym wyglądzie pompatyczny. W kompleksie handlowym są fontanny z rzeźbami z brązu, mostki, ławki do odpoczynku. Na pierwszym piętrze są często organizować wystawy. Na przykład, ekspozycja poświęcona historii mody. Został on stworzony z osobistym udziałem Aleksandra Vasileva. Na pierwszym piętrze znajdują się sklepy z biżuterią, salony mają legendarny zegarek Casio, Swatch, kosmetyki i działy perfumeryjne.

Jeśli potrzebujesz prezent, to wybór jest ogromny. To „rosyjskie pamiątki” i Swarowski, Dupont, a następnie osiedlił się butiki znanych marek: Moschino, Dior, Louis Vuitton i inne. Powierzchnia drugiego piętra zajmowane przez sklepy znanych marek obuwia: Salamander, Ecco, Adidas i Puma. Na trzecim piętrze jest reprezentowany przez butików z rosyjskiej produkcji odzieży męskiej ( „Oniegin” bolszewickiej „) Również tutaj to będzie interesujące dla fanów denim posiada następujące butiki na trzecim piętrze – .. Sasch,”. „Nie Jeans sklepy stołowe.

W GUM są restauracje z widokiem na fontanny – „Rostik użytkownika”, „Melenki”. Kompleks powierzchnia wynosi około 80.000 metrów kwadratowych. m.

  • Central Department Store jest jednym z elitarnych i drogich centrum handlowym w Moskwie. Jest przeznaczony dla zamożnych klientów. Położony w Petrovka 2, nie daleko od Teatru Bolszoj oraz w pobliżu Placu Czerwonego i hotel „Metropol”.

Zainteresowani mogą wybrać i kupić markowe ubrania i buty luksusu. Centrum handlowe ma marki butikowe, takich jak Dolce & Gabbana, Valentino, Tom Ford, Lanvin, Chloe, Balenciaga, Givenchy, Roberto Cavalli, Celine, Choo i innych. Na terenie pierwszym piętrze są perfumy i biżuteria sklepy. Na drugim jest reprezentowany przez odzieży męskiej – trzeciej kobiet, a czwarty – denim ubrania i modele znanych marek dla dzieci i ich rodziców.

Centrum handlowe „Ochotnyj Riad”: opis kompleksu

Nietypowa cechą tej mieszanki jest to, że znajduje się pod ziemią i połączony z przejściem od stacji metra. To miejsce jest zawsze dużo ludzi, zwłaszcza młodych ludzi. Co przyciąga tutaj? Jest to dobra lokalizacja (niedaleko od Kremla i Teatru Bolszoj), ogromny wybór odzieży i obuwia dla konsumentów, niezwykłej architektury i wzornictwa, tanie kawiarni, kręgielni.

Butiki są zbiory popularnych marek odzieżowych takich jak: Mango, Stradivarius, Tom Tailor i wiele innych. Również w „Ochotnyj Riad” są sklepy średniej klasie cenowej: Lacoste, Calvin Klein, Carlo Pazolini, Zara i innych. Często ułożone sprzedaży i przedmioty można kupić w obniżonych cenach.

"Crocus City Mall" centrum handlowego. Opis, sklepy

To centrum to luksusowy znajduje się 65 km Mkad, w pobliżu stacji metra „Tuszynskaja”.

Na parterze budynku koncentruje się wiele różnych sklepów „Eldorado”, „Wild Orchid”, sklep z biżuterią, butiki i buty różnych marek (Calvin Klein, Sergio Rossi, Vivienne Westwood, Versace, Iceberg, z Lanvin, Ceruti, Baldessarini i inne ). Co ciekawe, „Crocus City Mall” to jedyne centrum handlowe w Moskwie, gdzie znajduje się biblioteka. Będzie to wygodne dla każdego, kto kocha czytać.

Na drugim piętrze jest reprezentowany przez sklepy, które sprzedają towary gospodarstwa domowego, meble, dywany. Wiadomo „Załoga” znajduje się również tam. W tym momencie sprzedaży worki i torby z wysokiej jakości.

Centrum handlowe „Rio”

Centrum handlowego został zbudowany w Sewastopolu Avenue, niedaleko od „Akademickiej” stacja metra. Na parterze znajdują się sklepy, takie jak: „Sportmaster M.”, „Wideo”, „Nasz dom”, „Superdiskont” salonu obuwniczego „Viking” i Tervolina. Kup rodziny i przyjaciół na wyjątkowe prezenty będzie można w sklepie „Expedition”. Sklep słodycze Polonia serwuje smaczne desery i słodycze.

Na pierwszym piętrze znajdują się butiki marki: Benetton, InCity, Zara, Karen Millen, mango. Istnieje również hipermarket „nasz”.

Na drugim piętrze są: Benetton, Ostin, s.Oliver, Savage, sklep odzież sportowa Finn Flair, tato sklep dla mężczyzn, który sprzedaje przedmioty dla domu.

Na całym obszarze trzecim piętrze są kawiarnie i kina.

SEC "europejski". Opis kompleksu, sklepów i kawiarni

To centrum handlowe został zbudowany przez architekta Jurij Pawłowicz PŁATONOW. Znajduje się w pobliżu stacji Kijów. „Europejski” – jest jednym z oryginalnego centrum handlowym w Moskwie.

Budowanie trójkątny kształt z szerokich wierszy podzielony na strefy – przedsionki. Ogólny skład jest następujący: w centrum jest atrium, które jest stolicą Rosji – Moskwa. W całym pomieszczeniu są dedykowane do innych europejskich stolicach – Paryżu, Berlinie, Rzymie i Londynie. Teraz centrum handlowe ma osiem poziomów i ponad 500 stref sprzedaży.

"Europejski" ma butiki znanych marek takich jak: Zara, Mexx, Adidas, Reebok, Puma, Pandora, Swarovski, "L'Etoile", "Rive Gauche" i innych.

W „Crossroads” supermarket oferuje szeroki asortyment towarów spożywczych i gospodarstwa domowego.

W SEC "europejski" zakładów pracy fast-food "Little ziemniaczane," Subway "Burger King", wiele innych kawiarnie: Mammina "Rake", "Akademia", a także restauracje kuchni narodowej.

Jest też kino 3D i park rozrywki „Cosmic” w centrum handlowym, które obejmuje: lodowisko, centrum zabaw, włoska restauracja i kręgielnia.

TRC "Capitol"

Kompleks położony jest w Southern District, w pobliżu autostrady kashira i stacji metra „Domodiedowo”. TRC składa się z 3 pięter i zawiera wiele sklepów odzież, obuwie, sprzęt AGD ( "L'Etoile", Carnaby, Lady Collection, Modamo, TJ Collection, Mothercare, Samsung). Jest to także wielki obszar centrum zajmuje hipermarket „Auchan”. Jeszcze tam jest centrum rozrywki „Game Zone”, wielosalowe kino, liczne restauracje i kawiarnie, studio urody.

Kompleks dzieci „Aerobus”

Jakie są centrum handlowe kilka dobrych zabaw w centrum (lub w pobliżu) w Moskwie? Plac kompleks „Aerobus” znajduje się na autostradzie w Warszawie, w pobliżu stacji metra „Warszawa”. W centrum znajdują się sklepy, które sprzedają ubrania i buty dla dzieci. Znani markowe ubrania i zabawki. "Cudowne dziecko" Sela, Tiflani "Tilly-Stilley" Guliwer "Umka"

Bawić się na zakupy w centrum handlowym „Aerobus” stworzył labirynt zabaw dla dzieci, przejażdżki ustawić i nadmuchiwane trampoliny. Istnieje również duża piaskownica z kamieni półszlachetnych. Ponadto TC „Airbus” rozpoczęła ponidrom.
Kompleks ten jest bardzo popularny wśród rodziców i dzieci, ponieważ istnieje możliwość, aby robić zakupy i bawić.

Wreszcie, mała

Teraz, że wiesz co to centrum handlowe w Moskwie. Lista (znajduje się obok stacji metra i nie tylko) jest przedstawiony w artykule. Mamy nadzieję, że informacje te były przydatne i interesujące dla ciebie.