159 Shares 9094 views

Jak gotować mieszankę, receptę po świątecznym danie kochających dziewcząt i żon

Na świecie jest kilka dań, które można nazwać "po świątecznym". Są przygotowywane z różnych składników według różnych receptur, ale zjednoczy ich jeden: każda zawiera co niedożywione w najlepszych dniach, na wakacjach. W zależności od składników, wybrana jest najbardziej odpowiednia recepta, która może być kilkudziesięczna. To jest pudding, pizzeria i solanka, ten ostatni zostanie omówiony.

Historia łososia była niewiele zbadana, która wcześniej ugotowała to danie, także zniknęła latem.

Mówią, że to Rosja, a pierwotnie była nazywana "wioską", i była przygotowana z ryb i bez pomidorów. Nie będziemy twierdzić, że w ostateczności, dla pewności, wiadomo, że solyanka została ugotowana we wszystkich rosyjskich restauracjach i była wizytówką naszego kraju.

Przed wprowadzeniem młodych gospodyni domowych do tej wspaniałej potrawy, która może stać się ozdobą świątecznego stołu i codziennego jedzenia, pragnę zauważyć, że halofit jest mimo wszystko zupą (choć grubą) gotowaną bez ziemniaków, kapusty, płatków śniadaniowych i makaronów . Chociaż, jeśli nadal masz te produkty, lub zwierzęta nie przyjmują zupy bez ziemniaków, to dlaczego naprawdę nie zostawiaj ich w zupie (nie marnuj tego samego!). Solyanka, dla tego i hodgepodge – mieszanka wszystkiego, co jest pod ręką! W różnych przepisach, które uczą jak zrobić hodgepodge, jest co najmniej jeden odpowiedni do elementów.

Solyanka to: mięso, ryby, grzyby (w zależności od głównego składnika bulionu, na podstawie którego jest przygotowywane).

Skład tej zupy obejmuje łuk, ogórki kiszone, pasta pomidorowa, oliwki i masło, i oczywiście przyprawy (gdzie bez nich).

Staraj się ugotować mieszankę, okazuje się bardzo smaczna i pożywna, a koszt przygotowania jest minimalny, każdy początkujący szef kuchni może zadziwiać Cię milej, a co najważniejsze, aby nakarmić swoich bliskich i znajomych na wysypisko.

W tajemnicy, hodgepodge jest ulubionym daniem wszystkich ludzi. Dare!

Jak gotować klasę solyanka – drużyna narodowa

Broth

Kawałek wołowiny z kamieniem jest gotowany. W celu nasycenia bulionu, po wrzeniu wody i usunięciu "pianki", gaz zostaje zredukowany do minimum i tak się dręczy przez dwie godziny. Jest gotowy, gdy gotowane mięso jest oddzielone od kamienia łatwo. Na godzinę przed dodaniem preparatu dodaje się żarówkę, dużą plasterkową marchewkę, pieprz, korzeń pietruszki. Po przygotowaniu jest on filtrowany. Można i nie filtruj, a po pierwszym zagotowaniu, bulion powinien być opróżniony i gotowany zupę już na wtórnym bulionie.

Toast

Gorzką cebulę pokroić w pierścień i smażyć w masło na patelni aż do złotego. Dodaj pastę pomidorową. Zgasić mieszaninę, aż będzie ciemnieć, można wykonać tę procedurę w piecu. W końcu dodaj ogórki w kostkę.

Mięso w plasterkach

Zwykle hodgepodge szynki z wędzoną szynką, jako wypełniacz, ale można gotować hodgepodge z kiełbasą, kiełbasą i dróbem. Najlepszą opcją, gdy wszystko jest obecne, pięknie plastry kawałków i brusochkami. Mięso można wcześniej przyprawić w patelnię. Mięso z bulionu usuwa się z kości i pokroić w kostki. Dodatkowe mięso może być wysyłane do ciast.

Zgromadzenie

W bulionie dodajemy wszystko: kiełbaski, smażenie, krojenie mięsa. A także zawartość słoika z oliwek, liść laurowy, groch z czarnego pieprzu, trochę pachnącej papryki, zieleni.

Gotować, aż będzie gotowy przez 20-30 minut. Aby dać mięso pikantny smak na kilka minut przed gotowością dodania soku ananasowego.

Przed podaniem, zaparznik powinien zaparzać. Użyj z kwaśną śmietaną i plasterkiem cytryny. Do solanki serwowane są ciasta lub ziemniaki.

Jest to jedna z opcji, jak gotować mieszankę. Następnie, kiedy opanujesz algorytm gotowania, możesz eksperymentować, szukając "swojego" smaku i kto wie, może pewnego dnia pojawi się artykuł na temat ugotowania hodgepodge w … (Twoje imię).